Wpis z mikrobloga

Ludzie pogłupieli.
Wcześniej pisałem o dziwnie wysokiej ocenie Furiosy a teraz mam pytania do tych co dali 7 gwiazdek i więcej najnowszej odsłonie Planety Małp. Nie rozumiem tak wysokiej oceny przy takim nagromadzeniu głupot scenariuszowych, no chyba że pierwsze zdanie jest prawdziwe.

Plemię hodujące orły mając pod opieką setki ptaków i gniazd, po co łażą po dodatkowe jaja zabierać od dzikich ptaków? (wiem, kastrują hodowane ptaki, bo powody)
Mając setki ptaków wytrenowanych do polowania nie używają ich podczas najazdu do obrony? (wiem, nie byłoby filmu)
Skąd małpy miały prąd do elektrycznych pasterzy? (wiem, z gniazdka)
Jakim cudem dziewczyna ubrana w ponczo na końcu trzymając broń za plecami, nagle bierze medalion w obie ręce? (wiem, wsadziła sobie spluwę w dupę)
O czym właściwie jest film, bo nawet po tytule nie mogę zrozumieć zawartości? (wiem, o niczym, nic się nie zmieniło, ale kasa się zgadza)

Nie lubię jak świat przedstawiony nie trzyma się kupy, a przecież nie było tak w trylogii. Ta czwarta część nie ma podejścia do poprzednich... Kogo ten film zachwyca?
jpdl
#film #kino
WLADCA_MALP - Ludzie pogłupieli.
Wcześniej pisałem o dziwnie wysokiej ocenie Furiosy ...

źródło: kingdom

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP: Żeby się wykazać, chodziło o odwagę młodych i tradycję przysłużenia się klanowi. A ptaków raczej się nie kastruje, chyba że chcesz zjeść rosół z kapłonem:D
Dlaczego nie wysyłamy gołębiarzy na wojne?( ͡° ͜ʖ ͡°)
Prąd z baterii, takie mini ogniwa jądrowe.
Pasek, kieszeń albo back holster.
Film jest o monke( ͡ ͜ʖ ͡)
A tak serio, no są jakieś głupoty,
  • Odpowiedz