Do kina se poszło co? Lubię takie horrory, na których się człowiek nie boi. Polecam, przyjemny film, ale na pewno nie straszny. Kilka razy wstrzymasz oddech obserwując poczynania bohaterów:)
Nie widziałam 1 i 2 więc proszę nie bić jeśli 3 jest słaba w porównaniu z poprzednimi
#film #kino
BillieJane - Do kina se poszło co? Lubię takie horrory, na których się człowiek nie b...

źródło: temp_file4912599605469332535

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ogłaszam wczorajszą premierę! Przed wami kolejny filmowy wpis, tym razem recenzja filmu „Maxxxine”. Recenzje publikowane są w „Tygodniku Zbliżeniowym” zawsze na stronie 48, żeby łatwiej było znaleźć. Do zobaczenia wieczorem na Harrym Potterze!

Obserwuj tag #zapowiedzfilmowa, żeby nie przegapić kolejnych zapowiedzi telewizyjnych i premier filmowych.

#tygodnikzblizeniowy #film #kino #horror
Zblizeniowy - Ogłaszam wczorajszą premierę! Przed wami kolejny filmowy wpis, tym raze...

źródło: Maxxxine recenzja

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej,

Ostatnio dostałem propozycję opowiadania o filmach na antenie Radia Słupsk, czyli w moim rodzinnym mieście. To konwencja ok. 10-15 minutowych rozmów o konkretnych filmach, bez spoilerów.

Zachęcam do obejrzenia filmu, który doceniam, a następnie staram się wydobyć z niego parę najważniejszych według mnie idei. Nagrania będą emitowane w czwartki w Radiu, później będę je również wrzucać na swój kanał YouTube.

Parę
przemyslane_kadry - Hej,

Ostatnio dostałem propozycję opowiadania o filmach na anten...

źródło: kuba radio

Pobierz
przemyslane_kadry - Hej,

Ostatnio dostałem propozycję opowiadania o filmach na anten...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kino #multikino
Hej :D pierwszy raz będę kupowała bilety online w Multikinie, powiedzcie mi proszę, czy ja dostanę te bilety na telefon i z telefonu pokazac? Czy muszę wydrukować? Jak to wygląda? Z góry dzięki
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć, szukam filmu - chyba max ok 10 lat, sci-fi, raczej młodzieżowy. Futurystyczny, wszyscy widzą czarno-biało, a tylko oświeceni (główny bohater staje się uczniem jakiegoś takiego) widzą kolorowo. Ogólnie zakaźne jest chyba śmianie się, zabawa itd. Proszę pomóżcie znaleźć, bo chętnie bym sobie przypomniał film. Też mordują noworodki, które wykazują jakieś cechy niepożądane, dość sterylnie biało

#ogladajzwykopem #szukamfilmu #filmy #kino
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W Multikinie puszczają teraz Harry'ego Pottera co tydzień. Wczoraj był pierwszy seans HP i Kamień Filozoficzny.

Generalnie polecam, zawsze marzyłem o obejrzeniu HP w kinie, ale niestety gdy te filmy wychodziły to nie miałem możliwości :p

Aha, reklamy wczoraj trwały zaledwie 10min, mnóstwo osób przychodziło 20-30min po rozpoczęciu filmu, więc warto to mieć na uwadze.

#kino #harrypotter #multikino #rozrywka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach