#mecz #ekstraklasa Dziękuję Panowie za ten piękny, wyjątkowy sezon. Jesteście najlepszym co w tym smutnym, upadającym jakościowo internecie się wydarzyło. Widizmy się tutaj, widzimy się na stadionach najlepszej ligi świata, widzimy się na stadionach w europucharach. Znowu będzie przepięknie, wspólne czwartki a oby i wtorki i środy no i te weekendy, które przez te dwa miesiące nie będą takie same. Życzę wam zdowia żebyśmy się wszyscy w komplecie
@Kick_Ass: nie słuchaj ich. Byłem 5 lat na Keto, zrzuciłem 40kg od roku na zbilanowanej i jest okej Do samej redukcji keto jest idealna Jedynie okolotreningowo (rower) dorzuć więcej węgli / mct
@GigaChlop: Nie wpadliście na to że wnioskował o łagodniejszy wymiar kary bo go dojechali chłopki '' z miasta '' i nie miał Wyboru? A odwołać sprawy całkowicie już się nie da
@Bover: Bojówka Lecha Poznań i ogólnie mafijno patologiczne klimaty ulicy i środowiska kibicowskiego. A Fame to się nadaje do prania kasiory idealnie teraz
źródło: 1000005133
Pobierz