1059135 - 22 = 1059113

#kielce
Eh te drogi rowerowe to jest jakaś porażka xD nie wiem jak w innych miastach, ale tutaj to wyjechałem sobie na spontanie (jedyne co ustaliłem to przebić się przez centrum), no i jadę ścieżką to wróciłem do tego samego miejsca skąd wyjechałem xD (nie wiem jakim cudem w sumie) potem jechałem inaczej to się ścieżka skończyła w randomowym miejscu i musiałem się i tak wracać. Później
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W końcu nadszedł ten moment! Długo się do niego przygotowywałem i zbierałem wystarczającą ilość materiałów.

W przyszłym tygodniu rozpoczynam serię #odkryjswietokrzyskie , gdzie każdego dnia będę przedstawiał jedno ciekawe miejsce, warte odwiedzenia w tym pięknym i trochę nieodkrytym województwie.

Każdego dnia na mojej stronie będzie pojawiał się artykuł ze zdjęciami, relacją z danego miejsca oraz informacjami praktycznymi. Skróty wszystkich artykułów wraz ze zdjęciem będą publikowane na mikroblogu pod tagiem #odkryjswietokrzyskie
MG78 - W końcu nadszedł ten moment! Długo się do niego przygotowywałem i zbierałem wy...

źródło: comment_nxIxGrpNyxICbvZ8fHF4Z0mI3DKlmHzB.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Heyka, oto wyniki ankiet naniesione na mapę. Jako że był bardzo nierówny rozkład musiałem dostosować wagę głosów do ilosci obserwujących dany tag. I tak np. jeśli Lublin miał 500 obserwujących a Kraków 2000 to głosy lublina liczyły się trochę bardziej, ok 1:1,2-1,5 głosu. Wynik: najwięcej Mirków jest w południowej części kraju! Jak zwykle górale rządzą internetem:) Najpopularniejszy system - Android. Gratulujemy!

szczegółowe wyniki ankiet:
http://www.wykop.pl/wpis/23245203/jako-ze-co-niektorzy-dalej-maja-pretensje-do-ankie/
http://www.wykop.pl/wpis/23243395/dobra-jako-ze-w-ostatniej-ankiecie-dojechaliscie-m/
#warszawa #krakow
ewolucja_myszowatych - Heyka, oto wyniki ankiet naniesione na mapę. Jako że był bardz...

źródło: comment_FYHO8Roz2SpUpd2KJP0AmU28QXJiZhwi.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
Mirki jadę niedługo służbowo do #kielce spędzę u was tydzień, co warto zobaczyć, gdzie dobrze zjeść?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bekoz: mimo słabej obsługi, zawsze polecam Bohomass lab bo żarcie wybitne (choć nie najtańsze) i ciekawy lokal, warto odwiedzić. Jak już tam będziesz przejdź się przez park, katedrę, opustoszałą sienkiewką a na koniec na rynek... pare godzin zleci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mireczki z #kielce i okolic, jeśli lubicie #bonsai i ogólnie #ogrodnictwo zapraszam was dzisiaj i jutro do odwiedzenia Targów Kielce. Będziecie mogli tam kupić takie drzewka bonsai na stoisku mojego ojca w rozsądnej cenie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ojciec robi wszystko sam od podstaw, nawet samodzielnie wypala ceramikę we własnym piecu. #handmade #mikroreklama
marciin88 - Mireczki z #Kielce i okolic, jeśli lubicie #bonsai i ogólnie #ogrodnictwo...

źródło: comment_b5qbKecC6dV5S9gjTKv8Jutu0ixpqPB5.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki polecicie jakiś sklep obuwiniczy, gdzie można kupić w miarę porządne buty? Chodzi o zwykłe, porządne buty bo CCC coś nie bardzo się stara moim zdaniem.

#kielce
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sunsu-sun: Na razie mały. Mój samochód u mechanika chyba pod dachem ;), ale różowego kiedyś dostał na stoku takim gradem że miała kilkaset wgnieceń - ponad 1000zł wyciąganie kosztowało.
  • Odpowiedz
Mirku który jedziesz linią 51 w tej chwili obok mnie - granatowe buty Kappa, niebieska kurtka i szara torba.

Usuń konto lub miej trochę RiGCz-u i przełącz się na nocny xDD

#kielce
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeśli macie kogoś kogo można polecić do zrobienia strony internetowej (cms).
Wymagania:
- ma być ładna
- ma być szybka (mało JS)
- ma być bezpieczna - najchętniej wp i joomla odpadają - ale zobaczymy jakie będą oferty.

Możliwe
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach