Wpis z mikrobloga

#odkryjswietokrzyskie
Dziś wyjątkowo w ramach serii nie ma artykułu o konkretnym miejscu, jest natomiast artykuł zbiorczy. Z tego co widzę, utworzone zostało już znalezisko z nim. Do którego wykopania serdecznie zapraszam.

Artykuł porusza 7 stereotypów dotyczących województwa świętokrzyskiego i stara się z nimi walczyć :) Jest tu między innymi o dziurawych drogach, niskich górach czy braku ciekawej przyrody.

Zapraszam do zapoznania się z nim tutaj: http://roadtripbus.pl/swietokrzyskie-dlaczego-nie-warto-tam-jechac/

#odkryjswietokrzyskie <<<---- jeśli się podobało to zapraszam do obserwowaniu tagu, będzie mi również miło jeśli dasz plusika.

Kolejny artykuł w ramach serii pojawi się na stronie i mirkoblogu wyjątkowo nie za 2, ale za 4 dni. Będzie to też artykuł zbiorczy. Później wracamy do publikowania w normalnym tempie.

Jeśli macie jeszcze jakieś propozycje miejsc, które warto odwiedzić to piszcie w komentarzach.

Miłego dnia!

#podroze #podrozujzwykopem #polska #swietokrzyskie #kielce #sandomierz #staszow #busko #jedrzejow #konskie #ostrowiecswietokrzyski #starachowice #skarzyskokamienna
MG78 - #odkryjswietokrzyskie
Dziś wyjątkowo w ramach serii nie ma artykułu o konkret...

źródło: comment_dqZ8QhfLTbiR5wQWxFcxDx4Db4trX1aU.jpg

Pobierz
  • 9
Artykuł porusza 7 stereotypów dotyczących województwa świętokrzyskiego i stara się z nimi walczyć :) Jest tu między innymi o dziurawych drogach, niskich górach czy braku ciekawej przyrody.


@Dolan: Pisałem to właśnie po to aby nie był to clickbait
@JestemZSosnowca: Ale nie jest gorzej niż w reszcie województw, a pod wieloma względami jest lepiej.

Pamiętam, że 15 lat temu z mojego rodzinnego miasta nie dało się wyjechać drogą bez dziur ;) Terasz wszędzie jest albo bardzo dobra albo akceptowalna droga