@tuhna: @bartek1988: Wrzucam przepis na skrzydełka w panierce, lepsze niż w KFC ;D

Skrzydełka podzielić na dwie części, odciąć końcówki i wyrzucić. Natrzeć przyprawami wg uznania, bo moja mama używa Vegety, skropić olejem i wymieszać. Wstawić do lodówki na 2-3 godziny, ale najlepiej na całą noc. W garnku czy frytkownicy zagotować olej. Skrzydełka panierować mąką i bułką tartą razem wymieszaną w stosunku 1:1. Obtoczyć skrzydełka, zanurzyć w zimnej wodzie i