Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kebab #szama #jedzzwykopem

Poszedłem dzisiaj do nietestowanej wcześniej przeze mnie sieciowki kebabowej i będąc głodnym zamówiłem sobie małego cienkiego wołowinę. Zwykle zamawiam te największe wersję, ale wczoraj zamarynowalem karkówkę i planuje jeszcze dzisiaj sobie usmażyć. Powiem Wam, że taki gigant, że ledwo go dokańczam. Jedyny minus to fakt, że nie jest zbyt smaczny, no ale powiedzmy, że nie odbiega standardem od jakiejś zwykłej kuli w podrzędnym
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach