Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Czy jak połóże się spać i zacznie komar latać, jak ucieknie bo pewnie nie jeden to mogę spryskać muchozolem. Nastpęnie iść spać w masce gazowej ?
#kciochpyta #pytanie
#kciochpyta #pytanie
Jadę w tripa do Chorwacji przez Czechy Austrię i Słowenię. Chcę mieć internet. Jakieś polskie pakiety? Czy w każdym kraju starter? Ktoś coś próbował? #internet #operatorzykomorkowi #zagranico #kciochpyta
@kujop: orange 300mb 15zl na 7dni
@zielonylisc: Wolnica 13 i zapomnij o innych.
- 2
@zielonylisc: efes od bidy może być
- 1
Murki można namierzyć nawigacje samochodową Tomtom? Jedna z nowszych.
#pytanie #pytaniedoeksperta #nawigacja #kciochpyta
#pytanie #pytaniedoeksperta #nawigacja #kciochpyta
- 0
@cz4rnyy: jeśli to GO 5100 to myślę że tak, ona ma przecież kartę SIM w środku do przesyłania danych, to dałoby się ją wyśledzić.
Właśnie przez okno przyuważyłem dzieciaka na rowerze, który mi coś przypomniał... On, tak jak ja kilkanaście lat temu, miał nad kołem włożoną butelkę plastikową - rower brzmi wtedy jak motór. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) Też tak robiliście? A może pamiętacie jakieś inne sposoby ''tuningowania'' roweru bądź inne p------e rzeczy?
#nostalgia #kciochpyta #dziecinstwo
#nostalgia #kciochpyta #dziecinstwo
- 1
@GdzieJestBanan: Oczywiście, że robiłem. A jaki podjarany byłem, kiedy miałem dynamo przy kole i świeciło mi się światło!
Ach i hamowanie pedałami do tyłu, to jest dopiero! ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Brakuje mi tego.
Ach i hamowanie pedałami do tyłu, to jest dopiero! ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Brakuje mi tego.
- 2
Mirki jaka polecacie karte sieciowa ( zewnetrzna/wewnetrzna) z antena wifi ,aby umozliwiala lączenie z wifi z odleglosci np( 5 metrow) laczem o predkosci min 60 Mb/s , w budzecie <50zl #pcmasterrace #sieci #informatyka #kciochpyta #internet #kartasieciowacontent (Płyta główna to MSI B150M NIGHT ELF)
- 0
@xplleuae jaki model ? I z jakiej odleglosci
- 1
@zielonylisc: 5 - 6 metrów, ale widzę że chcesz do PC to już lepiej na PCI jakąś z możliwością wymiany anteny np. TP-LINK TL-WN781ND
Mirky macie pomysl jak sobie poradzic z przednim panelem w obudowie zalman z3? Zlozylem kumplowi komputer , wszystko dziala oprocz wlasnie tego panelu tzn. Wejscia jack , usb , usb 3.0 ? Ktos cos? #skladamypc #pc #pcmasterrace #kciochpyta #pomocy Jaki przewod za niego odpowiada :v?
- 2
Dobra mireczky moj glupi blad , zlacze JAUD1 ze tylko te 4 ogorne byly podlaczone ( wiec dol sie laczyl z gora , wiec dzialala jakby polowa) eh pospiech pospiech ( ͡° ʖ̯ ͡°) , problem rozwiazany temat zamykam a zasilacz napewno z czarnej listy #pdk i #picrelated ( po naprawie)
- 1
Mirki z pieniędzmi obyci i z walutami. Gdzie w dzisiejszych czasach kupic euro najlepiej jest? Ok 500€ i żeby w gotówce mieć.
#waluty #pieniadze #kciochpyta
#waluty #pieniadze #kciochpyta
- 1
@kujop: jeśli chcesz mieć gotówkę to pewnie tylko kantor
Komentarz usunięty przez autora
Ma ktoś przypadkiem do sprzedania Citroën'a C3 II w dobrym stanie i dobrej cenie? :D
#kciochpyta #samochody #citroen #takietamwieczornepytania
#kciochpyta #samochody #citroen #takietamwieczornepytania
- 0
@marysuistyczna: Nie mam na sprzedaż ale generalnie możesz wziąć sobie 1.4 HDI - spoko silnik, albo jakąś benzynową wersję. Pamietaj, żeby raczej nie brać od handlarzy. JAk znajdziesz super auto to można pojechać, zobaczyć ale generalnie słaby biznes jest na takich autach jak są nie bite, więc różnie bywa. Sprawdź auto dokładnie, można się posilić miernikiem grubości lakieru - czarno na białym pokazuje co było lakierowane. Życzę powodzenia!
- 1
Mircy,
Szybkie pytanie o kontrakt telefoniczny: czy mozliwe jest, zeby kontrakt zawarty telefonicznie z dostawca energii byl wazny? Bez otrzymania jakiegos dokumentu/pisemnego potwierdzenia? I w dodatku zawarty przez osobe nieuprawiona do podpisywania umow.
#uk #londyn #emigracja #kciochpyta
Szybkie pytanie o kontrakt telefoniczny: czy mozliwe jest, zeby kontrakt zawarty telefonicznie z dostawca energii byl wazny? Bez otrzymania jakiegos dokumentu/pisemnego potwierdzenia? I w dodatku zawarty przez osobe nieuprawiona do podpisywania umow.
#uk #londyn #emigracja #kciochpyta
- 2
@offgohh: Już nie można. Dawniej było można, ale pod pewnymi warunkami dotyczącymi jawnego potwierdzenia przez Ciebie zgody na zawarcie umowy, a ze strony sprzedawcy wyraźnego przedstawienia warunków (wszystko musiało być nagrywane).
https://prokonsumencki.pl/blog/zawarcie-umowy-przez-telefon-po-25-grudnia-2014-roku-czyli-sprzedaz-telefoniczna-zgodnie-z-nowa-ustawa-o-prawach-konsumenta/
https://prokonsumencki.pl/blog/zawarcie-umowy-przez-telefon-po-25-grudnia-2014-roku-czyli-sprzedaz-telefoniczna-zgodnie-z-nowa-ustawa-o-prawach-konsumenta/
- 4
@szancik: Benadryl Cummysnatch
Mirki mieszkające w blokach - mieliście może doprowadzaną ciepłą wodę miejską do mieszkania? Jak to wygląda w praktyce gdy Ty się nie zgadzasz, ale sąsiad nad Tobą już tak - i tak muszą kuć w Twojej łazience? Czy po prostu jest przymus zgody?
Jak też wygląda "doprowadzenie łazienki do stanu pierwotnego"? Nasz właściciel niedawno remontował to mieszkanie i serce mnie boli jak widzę ten rozpieprz w łazience ( ͡° ʖ̯
Jak też wygląda "doprowadzenie łazienki do stanu pierwotnego"? Nasz właściciel niedawno remontował to mieszkanie i serce mnie boli jak widzę ten rozpieprz w łazience ( ͡° ʖ̯
- 0
Nie mogą mnie jakoś ominąć? Jeśli nie ma innego wyjścia to ja im nie zabronie wejść :)
@kicioch: z technicznego punktu widzenia to prawie wszystko się da - ale nikt raczej nie będzie omijał Twojego mieszkania - generalnie zasada jest taka, że instalacje prowadzi się razem
Instalacja jest zamurowana, mam dostęp jedynie w ścianie do licznika wody.
@kicioch: I taka była pierwotnie? czy to jest zabudowa właściciela mieszkania?
- 0
@megawatt: Tego nie wiem bo mieszkamy tu dopiero rok, w przyszłym tygodniu mamy się widzieć z właścicielem to się dowiemy jak było
- 2
Mirki z #tarnow - widziałam dziś pod Świtem na słupie plakat o Tarnowie, taki ciemno-niebieski, adres strony zaczynał się od www.33-100p... coś co zapomniałam ....pl Jakby ktoś przechodził, albo wiedział co to była za strona to dajcie znać, dzięki #kciochpyta
Krzesło do pracy biurowej to najlepiej:
1) Profim Xenon
2) Grospol Ioo
ad 1) z regulacją, ale mimo wszystko "sztywny", z siatką czy materiałem? zagłówek?
1) Profim Xenon
2) Grospol Ioo
ad 1) z regulacją, ale mimo wszystko "sztywny", z siatką czy materiałem? zagłówek?
źródło: comment_KRBAEjKnPZDkmUaYvj2RLNe7NxYTV91G.jpg
Pobierz- 0
@Fotele_DXRacer: niestety mało zachowawczy wygląd tych foteli nie pozwala mi zaopatrzyć się w te modele do biura, takie pełne siedziska ma tylko kierownictwo. Kontrast z pozostałymi byłby zbyt duży przez co zwyczajnie nieelegancki.
Na marginesie, szukałem kiedyś na prywatny użytek właśnie dxracerów, ale znalazłem tylko 2 egzemplarze w jednym sklepie w Poznaniu, z ekspozycji w fatalnym stanie, a jak spytałem czy będą mieli, to nie wiedzieli kiedy i za ile,
Na marginesie, szukałem kiedyś na prywatny użytek właśnie dxracerów, ale znalazłem tylko 2 egzemplarze w jednym sklepie w Poznaniu, z ekspozycji w fatalnym stanie, a jak spytałem czy będą mieli, to nie wiedzieli kiedy i za ile,
@przemilcze: U nas na stanie są 4 modele. Za około miesiąc dojdzie kolejnych 5. Jakby co to zapraszamy. Są w doskonałym stanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mirki polećcie coś dobrego z gatunku Horror/ Thriller na dzisiejszy wieczór ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kciochpyta #polecfilm #filmnawieczor #film #filmy
#kciochpyta #polecfilm #filmnawieczor #film #filmy
- 2
@Red_Devil: ponoć The Witch warto obejrzec
- 1
@toziemniakizostaw: Widziałem, Rewelacyjny (9)
19 maja 2015
19 maja 2015
Nie jestem #pdk więc muszę Was prosić o pomoc i wprowadzenie mnie w tajne kody związane z łazienką
Jak ktoś idzie do WC i mówi:
1. to chodzi o siku
2. to chodzi o kaka ( kupka )
3. zakładam, że chodzi o wymiotowanie np po ciężkiej imprezie
ale co z kolejnymi liczbami co to jest 4. 5. czy 6.
Jak ktoś idzie do WC i mówi:
1. to chodzi o siku
2. to chodzi o kaka ( kupka )
3. zakładam, że chodzi o wymiotowanie np po ciężkiej imprezie
ale co z kolejnymi liczbami co to jest 4. 5. czy 6.
#anonimowemirkowyznania
Cześć Mireczki, mam pewien problem. Jutro #matura i stresuję się, że mało się przygotowałem. Poza tym jest jeszcze coś: mam bardzo szybką przemianę materii i lać mi się chce już po 30 minutach. Nie mam żadnego zaświadczenie od lekarza, ponieważ to tylko szybki metabolizm. W szkole zawsze co przerwę chodzę do toalety, a na próbnych maturach wychodziłem za każdym razem co było mega nieprzyjemne. I teraz pytanie
Cześć Mireczki, mam pewien problem. Jutro #matura i stresuję się, że mało się przygotowałem. Poza tym jest jeszcze coś: mam bardzo szybką przemianę materii i lać mi się chce już po 30 minutach. Nie mam żadnego zaświadczenie od lekarza, ponieważ to tylko szybki metabolizm. W szkole zawsze co przerwę chodzę do toalety, a na próbnych maturach wychodziłem za każdym razem co było mega nieprzyjemne. I teraz pytanie
@AnonimoweMirkoWyznania: polecam
źródło: comment_Y7A4Tk1AR6ZsJPuvgKhFoAIDXAMzUgCK.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
























Mirki, na szybko proszę o pomoc.
Potrzebuję linka do mema z dwoma oponkami , jedną biała, drugą czarną i męska dłoń
, palce wyciągnięte w celu penetracji jasnego krążka :) i czarnego :)
źródło: comment_2e0mN6h7aIOjEAQlpPOWTtZLEo3OUkjI.jpg
Pobierz