Wpis z mikrobloga

Mircy,


Szybkie pytanie o kontrakt telefoniczny: czy mozliwe jest, zeby kontrakt zawarty telefonicznie z dostawca energii byl wazny? Bez otrzymania jakiegos dokumentu/pisemnego potwierdzenia? I w dodatku zawarty przez osobe nieuprawiona do podpisywania umow.

#uk #londyn #emigracja #kciochpyta
  • 16
@offgohh: Jeżeli dana osoba się pozytywnie zweryfikuje z ich wymogami bezpieczeństwa to jest ważny. Ustne umowy są tak samo wiążące jak pisemne, a tu jest dowód w postaci nagrania. Czy ten ktoś się podszył pod kogoś mogącego zawierać kontrakt? Czy podał swoje dane i na niego to jest po prostu?
@kwiatosz: asytetntka w naszej firmie zadzownila do dostawcy pradu z jednym pytaniem, a na drugi dzien dowiedzielismy sie,ze mamy podpsiany 3letni kontrakt bez mozliwosci zerwania. Co ciekawe, ona nawet nie znala pelnego adresu posiadlosci, satd moje zdziwienie
@offgohh: Ja bym żądał podstawy umowy od nich. Nie wiem, czy jest różnica przy umowach firmowych. Powiedz, że jak nie dadzą umowy i na jakiej podstawie została zawarta z możliwością odsłuchania nagrania to zwrócisz się o pomoc doombudsman . Możesz też zadzwonić/przejść się do Citizen Advice i pomogą i poradzą za darmo.
@rfeliga: po tylu latach nie pamiętasz gdzie znajdują się poszczególne znaki w polskim układzie klawiatury? ( ͡º ͜ʖ͡º)
jak masz problem z klawiaturą w uk to sprawdź belgijski układ ( ͡° ͜ʖ ͡°)-