Wpis z mikrobloga

@przemilcze: Mam z siatką i zagłówkiem (podobny do tego z prawej) i uważam to za mega chybiony pomysł - materiał siedziska taki, że dupsko się ślizga i trzeba sobie koc podłożyć. Całościowo w ogóle jakiś taki nieprzyjemny do siedzenia i drugi raz brałbym zdecydowanie materiałowy lub skórzany.
Jakiś czas temu siedziałem na DXRacer i pomimo mega odpustowego wyglądu, to od razu poczułem różnicę na plus..
@pumpkinguy: materiałów jest mnóstwo do wyboru jeżeli chodzi o siedzisko, od skóry naturalnej po tworzywa sztuczne w 100%, z siatki jest tylko oparcie. Podobno ergonomiczne muszą mieć właśnie siatkę i podejrzewam, że takie materiałowe ma mniejszą regulację (przez wypełnienie piankowe).
@Fotele_DXRacer: niestety mało zachowawczy wygląd tych foteli nie pozwala mi zaopatrzyć się w te modele do biura, takie pełne siedziska ma tylko kierownictwo. Kontrast z pozostałymi byłby zbyt duży przez co zwyczajnie nieelegancki.
Na marginesie, szukałem kiedyś na prywatny użytek właśnie dxracerów, ale znalazłem tylko 2 egzemplarze w jednym sklepie w Poznaniu, z ekspozycji w fatalnym stanie, a jak spytałem czy będą mieli, to nie wiedzieli kiedy i za ile, i