Wpis z mikrobloga

Hej Mirki i Miruny z #tarnow ale też ogólnie spod tagu #kawa i #kawatime , orientujecie się gdzie (Tarnów, lub jakaś sieciówka: Alma, Carrefour, Real, Simply, Kaufland...) dostanę dużą ilość naraz kawy 100% arabica cebuladeals, żeby tanio i dużo i smacznie w miarę. W pracy postawili ekspres, jest nas 4 chłopa i mamy resztkę jakiejś mielonki Lavazzy z domu + resztkę jakiegoś gunwa ziarnistego. Pójść i kupić kawę to nie problem, ale jeśli dało by się na tym przycebulić, to było by ok ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pic related: #pokazbiurko #pokazkawe
zolwixx - Hej Mirki i Miruny z #tarnow ale też ogólnie spod tagu #kawa i #kawatime , ...

źródło: comment_AMuTHV8U9uMB2MIuKYmZFyZbmOhOAOs1.jpg

Pobierz
  • 6
@zolwixx: Tak na szybko to jakiś duży sklep. Ale polecam zakup na jednym z serwisów aukcyjnych u Sprzedawcy który oferuje dostawę do paczkomatów. Jak zamówicie do 12tej to pewnie jutro kawa w biurze będzie się parzyć.
@przema99: masz kogoś sprawdzonego?

a może jest na mirko jakaś firma podobnie jak Solgaz, Browin i inni, która sprzedaje kawę? Chciałbym, żeby handlowała z tym ( )
Nie mam nikogo sprawdzonego. Od kilku lat tak kupuję i zawsze kieruję się ceną. Jak już wybierzesz Sprzedawcę, to zadzwoń i zapytaj, czy jak teraz zamówisz to jeszcze dziś wyślą. Powinna na jutro dotrzeć. Do paczkomatów szybko dochodzą. Ale myślę, że w Tarnowie powinieneś jakieś sklepy z kawą mieć. Tyle tylko, że w stacjonarnych drogo bardzo. Może Makro lub Selgros
wołam @Arabean bo wygooglałem, że miał jakieś AMA o kawie i @karolina_k która miała ciekawą wypowiedź o rozpuszczalnej. może w kwestii "parzoka" i dostępności ma coś do powiedzenia.

ostatecznie w środę kupię coś, bo wtedy będę miał czas na chodzenie i zwiedzanie sklepów, choć przyznam, że wolałbym już jutro mieć gotową kawę. idę szukać sprzedawców na allegro.
@kicioch: nie byłem jeszcze nigdzie, temat świeży tak jak świeży jest ekspres do kawy ( ͡° ͜ʖ ͡°) obadam w wolnej chwili, ale zdecyduje się chyba na jednego człowieka z Allegro, który jest niemal na miejscu.