Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Podoba wam się propaganda za 2 mld złotych? No to pomyślcie co to się będzie #!$%@?ć za kasę z 505 miliardów z KPO, które po odjęciu tych śmiesznych warunków lewicy zostaje do dyspozycji PiS.

Nawet jakby #!$%@? z tego 0,0001% na cele wyborcze w 2023 roku, to nadal będą mieli największy budżet na kampanie, jaki kiedykolwiek miała jakakolwiek partia XDDDDDDD

#bekazpisu #bekazlewactwa #chlewobsranygownem ##!$%@?
  • 13
przecież nie dostaną całego hajsu na raz, po każdym ułamku tej kwoty będzie trzeba się rozliczyć, żeby dostać następny i jak coś się UE nie spodoba to #!$%@? zobaczymy a nie pieniążki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@craving: przy skali 505 miliardów, jebniecie z tego 50 milionów to będzie dla nich bułka z masłem i jestem przekonany, że zrobią to tak, że nikt nawet się nie zająknie. A jak nawet ktoś się połapie to nie zablokuje środków, bo zostanie wrogiem publicznym i jebnie w sondażach, bo hurr durr pinionszki zabrał polakom
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@craving: przecież po jednym głosowaniu w polskim Sejmie te pieniądze by nie przepadły i nic w Uni by się nie #!$%@?ło. Chyba przeceniasz siłę polskiej sceny politycznej xD byłyby po prostu kolejne negocjacje i trwały by tak długo, aż doszliby do porozumienia. Na wiele korzystniejszych dla opozycji i reszty Polaków warunkach, a nie za psi #!$%@? jak teraz.
@jendriu: chodziło mi o to, że do wejścia funduszu w życie w całej UE potrzebna jest ratyfikacja każdego państwa członkowskiego, a my już od jakichś dwóch miesięcy się nad tym bijemy. Ile można. Zwłaszcza, że sprowadza się to często do politycznych zagrywek.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@craving: ale jak czysto politycznych.. W interesie UE jest by pozbawić nasz rząd możliwości korzystania z tych pieniędzy w sposób niezgodny z ich przeznaczeniem.
@jendriu: w naszym Sejmie sprowadza się to do zagrywek politycznych
edit: by przypadkiem nie zostać posądzonym o kolaborowanie z PiSem, niemożność uniesienia się trochę ponad nasze polskie bagienko i podziały
Podoba wam się propaganda za 2 mld złotych? No to pomyślcie co to się będzie #!$%@?ć za kasę z 505 miliardów z KPO


@jendriu: Propaganda tłoczona bezpośrednio domózgowo za pomocą czipów...