Wpis z mikrobloga

Inb4 trwa juz tydzien a huwejbini Rzuskoskiej nie ustają w rzucaniu gwna z niezadowolonych.

Wygląda to tak:

Wlodek : z szulerami się nie siada dp stołu

Włodek: < siada do stołu z szulerami>

Kjedne: ej Włodek miales nie siadać do stołu z szulerami :/

Huwejbini:

----> Lipka boli upa
----> Tsicho agencie Tomasza Lisa
-----> No może i tak ale zobacz co robią POmylency
-----> TO WIELKI SUKCES A LIPKI UPA TSICHO

Ta obrona jest serio gorsza niż samo wydarzenie i widać że nie tylko #bekazpisu nie ma słuchu społecznego. Nie kojarzę żeby jakakolwiek siła zaczęła wprost pluć na swoich wyborców (lub nazywać ich ci**mi) bo śmieją być niezadowoleni. Coś naprawdę niebywałego XDD

Więc to tak, wielki sukces : Żymona i POmylencow

#neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #lewica #antykapitalizm ##!$%@? #bekazrazem
  • 10
  • Odpowiedz
@BrakPomysluNaNick: ale on nie siadal w pokoju z cygarami z Dworczykiem.

Mnie osobiście dużo bardziej niż samo głosowanie za bolą tajne negocjacje czyli "siadanie z szulerami". Dla mnie to jest niewyobrazalne że mozna podawac rękę i sie dogadywać z tym rzadem. Zwłaszcza że nie tak dawno Marcelinka nie chciała podawać ręki Czarzastemu

No i Szymon nie pluje na swoich wyborców, a mój wpis mial charakter opisowy.
  • Odpowiedz
@Kjedne: a, czyli bezwarunkowe poparcie jest lepsze od negocjowania jeśli to robi Kotłownia, negocjacje są spoko jak robi to Budka ze swoimi szachami 5d zapowiadając że poprze ale nie poprze ale poprze. A Lewica co nie zrobi to jest źle. xd
Jako wyborca Lewicy ni #!$%@? nie widzę żeby na mnie pluli doprowadzając do tego że Polska dostanie kupę kasy. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@BrakPomysluNaNick:

Kotłownia złożył wniosek o uzupełnienie KPO w zwykłym trybie.

Nie wiem co robi Budka bo mnie peło nie obchodzi natomiast wiem że jeżeli chodzi o lewicę która jest w KO to ani Zieloni ani Inicjatywa Polska nie siadaly do stołu z szulerami.

Te pieniądze Polska by dostała tak czy siak więc już widzę że dajesz mi spin albo sam w niego wierzysz.


Ale jeżeli jesteś tylko zwyklym wyborca to po
  • Odpowiedz
@Kjedne:

Jeżeli jesteś pracownikiem biura czy coś to weź zrób tak żeby do prof Gduli dotarlo info żeby trochę przypakowal bo slabo to wygląda. Jak cos to mogę podeslac trening.

Lewak foliarz, coś nowego xd
Oświeć mnie w jaki sposób Polska by dostała ojro jakby tak zwana opozycja demokratyczna zagłosowała z naziolami i zerowcami.
  • Odpowiedz