Nowy sezon polskiej ligi simracingowej ROS już wystartował! Piekielnie szybkie Lamborghini tylko czeka na Was! Udział w sezonie jest darmowy.

Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie, tam również będziecie mogli się zapisać do sezonu:

https://republicofsimracers.com/

Widzimy
RepublicOfSimracers - Nowy sezon polskiej ligi simracingowej ROS już wystartował! Pie...

źródło: comment_CB7BCiOpwp8p1A1gcdC5WOpqIig9G9yJ.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sezon drugi już startuje! Oczywiście pojazdem drugiego sezonu zostało Lamborghini Huracan Super Trofeo!

Dodatkowo mamy przyjemność zaprosić was na drugą serię wyścigów, wraz z @KYCu ! Oczywiście TCR! Sezon poprzedzamy Fun Racem, na którym będziecie mogli przetestować turystyki.

A nasza strona doczekała się odświeżenia i czeka na Was!
RepublicOfSimracers - Sezon drugi już startuje! Oczywiście pojazdem drugiego sezonu z...

źródło: comment_Mim4CpP9fQvDjO5qdlg1eAMXsqRvbfVl.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ziomeczki, jakie #nootropy mógłbym brać przy jedzeniu witaminek w postaci 50 mg paroksetyny i 300 mg pregabaliny (wiadomo, wcześniej skonsultuje się ze swoim psychiatrą, ale chcę się rozeznać). Z koncentracją kiepsko, choć i tak lepiej, bo bez leków to była katorga. Próby podbijania dopaminy niskimi dawkami amisulprydu (50 / 100 mg) nie doprowadziły do niczego pozytywnego.

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MR_KOT: wiekszosc nootropów podbije Ci działanie paroksetyny, na koncentracje z nootropów poleciłbym Ci prl 8-53 z tego co wiem kilka osób stosowało razem z ssri i nie narzekało wbrew pozorom, jednal lekarzowi warto wspomnieć ze bedzie lub stosuje sie ten preparat(mimo tego ze on nawet nei bedzie wiedział co to jest)
  • Odpowiedz
@Tinebris No chyba się nie da jak ktoś na prawdziwą doda syntetyka, wystarczy trochę posypać i włala. Z drugiej strony to się trochę nie opłaca i jak ktoś stawia na zysk, raczej częściej będzie pryskać żeby sztucznie podnieść wagę niż inne kanna dodawać.

  • Odpowiedz
@Jaracz_Joint: tak z grubsza właśnie o taką odpowiedź mi chodziło. dzięki kolego :) niczym nie handluję, niczego nie uprawiam, nawet nie zamierzam zakładać tam konta:) po prostu byłem ciekawy w jaki sposób tyle osób tam pisze bez oporów na każdy temat i o dragach przy których ziółko to mały pikuś.
  • Odpowiedz
@Fapiczek: Mam już pierścionek na ręce, ale nie zaręczynowy, taki raczej... słowny, upominkowy ale jednak coś więcej, ładnie mój niebieski balansuje. ( ͡° ͜ʖ ͡°) W ogóle to fun fact: pierwszy raz IRL widziałam go... przebierającego mak podczas b. dobrego sezonu, klepnęłam go w plecy i powiedziałam coś w stylu "witam kolegę, jest coś działającego?", tak się speszył, że uciekł XD ale potem napisał do mnie
  • Odpowiedz
@Misericordia: Ja wiem jestem na ciągu nie wiem, 4 miesięcznym? Przyjmuje tak co 2 dni albo codziennie tak 300-600 mg, nigdy więcej, nie wiem na jakim etapie uzaleznienia jestem ale jestem na pewno bo mnie ciągnie. Skręta się obawiam. Ładne to ale trzeba skończyć bo do niczego to nie prowadzi.
  • Odpowiedz
@CREAMY_SUPERIOR: Karolina jest na tyle otwarta w tej kwestii i tutaj, i na hajpie, i w mediach społecznościowych, które opatrzone są jej własnym imieniem i nazwiskiem i do których ma dostęp jej rodzina, że w sumie niewielkie pole do popisu dla takiego trolla widzę.
  • Odpowiedz