Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Ogladacz2137: na mniej niż jednego Jagiełłę (całkowite koszty, liczę wykup też) ;) Dokładniej to 80 jeden, ale po tyle nie lata, jestem tu wyjątkiem.

Nie mam podstaw do wypisywania mi DHC, chyba, że z racji białej recepty i ciężkich miesiączek (kiedyś miałam duży problem z jajnikami policystycznymi) by to tak podciągnąć... Albo na bóle skretowe po 800 mg morfiny dożylnie dziennie, tzn. bóle przy schodzeniu - o tak, wtedy pozwala rzeczywiście
@Ogladacz2137: oj, uwierz, nie. Mnie w to #!$%@?ł konował, który wypisał mi to na fobię społeczną i zaburzenia lękowe spowodowane b. ciężką sytuacją w życiu w wieku, gdy miałam... czternaście, piętnaście lat. "Bo długo działa i można łatwo tabletki dzielić", sam chyba nie wiedział do końca co pisze. "Tematem", i tym, i opio, zainteresowałam się po trochu na fali klonazepamowego uniesienia, który dzialał na mnie paradoksalnie od samego początku... Miałam więc
@Ogladacz2137: BTW klona łatwiej wyrwiesz od rodzinnych. Nie idź w zaparte o lękach, tylko o drgawkach. Sprawdzony patent przez wielu symulantów. A jak masz papier, że kiedyśtam dostałeś padaczki publicznie (ten przez pogotowie wypełniany) i że podano Ci klonazepam w pośladek (mam taki artefakt, achhh), to bez problemu. Tylko standardowe "mój neurolog jest na urlopie, stale przyjmuję ten lek w dziennej dawce dwa miligramy, czy mógłby pan..."...
@Misericordia No to trochę mi rozjaśniłaś, klonazolam bralem i czynił #!$%@?, nie pamiętałem całych dni, słyszałem z opowieści jaki przypał odwalałem. W takim razie benzo odpadają jesli chodzi o fobie społeczną. Tylko zwykła terapia + antydepresanty nie pomogą mi.
@Ogladacz2137: Moduję opio i benzo na hajpie, jestem od rozjaśniania tych piekielnych czeluści. Niewiedzy też. ;) Spróbuj pregabaliny. Niedawno wygasł patent i cena spadła o jakieś 150zł w dół. Poczytaj o niej. Sporo młodych psychologów BARDZO chętnie wybiera teraz ten lek na pierwszy rzut, a efekty mogą zaskoczyć. Dużym, hehe, plusem jest to, że nie jest to benzodiazepina stricte i nie uzależnia tak, jak one. Nie mówię, że w ogóle -
@Ogladacz2137: Daj z ciekawości znać, co odparła. Jeśli jest młoda i śledzi branżowe ciekawostki, to powinna się zgodzić. :) Ach, i nie u psycho-loszki (:P), jako przyszła jestem na to wyczulona: pani psychiatry. Ale wiem, wiem że tak się potocznie mówi, niemniej psycholog nie może wypisywać recept; to robi psychiatra albo rodzinny właśnie.
@Ogladacz2137: ja zawsze bieduję do 18-19, bo wtedy przychodzi mi renta rodzinna, studentka po zmarłym ojcu here z rentą (żałosne są te kwoty, dobrze, że dopłacam się niebieskiemu za mieszkanie tylko 250zł) ~1000zł; znam ten ból. Natomiast co do ojca, no feels. #!$%@? z niego był, ale chociaż teraz mogę się utrzymać jedząc jajecznicę z kawą na śniadanie, potem jakiś jogurt i styka mi, przy okazji redukuję nie tylko dawki. ;)
@Misericordia: Prawda, nie ma co żałować osoby która zatruwała Ci życie, moje zdrowie się na tyle #!$%@? że bardzo możliwe jest że dostane rente, chociaż to zależy co mi dokładnie jest bo dopiero próbuje się dowiedzieć. 2 tygodnie l4 wziąłem ,wiec lipiec i sierpień przeżyje, potem będę się martwił co dalej.
@Ogladacz2137: Komisje są wredne, uważaj... Ja mam rentę głównie dzięki temu, że może #!$%@? i zamieniliśmy w życiu [sic] kilkadziesiąt zdań mieszkając pod jednym dachem (nie przez cały czas), jednak odkładał na oddzielny fundusz w tym celu. Gdyby nie to, to... To w sumie nie wiem jak teraz wyglądałaby moja teraźniejszość. Trzymam kciuki, że będzie u Ciebie dobrze, mirku. :)
@Misericordia czy ty nie mogłabyś w końcu przestać się masturbowować swoim uzależnieniem? jesteś opiatowym narkomanem, spoko, ale na #!$%@? się chwalisz

tu chyba trzeba nagłośnić sprawę wypisywania silnych leków opioidowych przebrzydłym narkomanom... a tyle info po sieci zostawiasz karolino, że w końcu jakiś troll się tego podejmie bo ileż można zdzierżyć tego #!$%@?
@CREAMY_SUPERIOR: Karolina jest na tyle otwarta w tej kwestii i tutaj, i na hajpie, i w mediach społecznościowych, które opatrzone są jej własnym imieniem i nazwiskiem i do których ma dostęp jej rodzina, że w sumie niewielkie pole do popisu dla takiego trolla widzę.