Wpis z mikrobloga

Hej #narkotykizawszespoko, aktualna pogoda daje niesamowity impuls dla opio/benzowraków do zalegania w łóżeczku, jak tam się bawicie? Patrzcie, jakie ktoś-kto-nie-jest-mną (#pdk z anglojęzycznych for typu bluelight, reddit, etc.) zdjęcie zrobił podczas jedzenia śniadanka. Najlepsze tymczasowe lekarstwo (którego nikomu nie polecam) na ból istnienia, zarówno przebijający, jak i bólu stałym. ( ͡º ͜ʖ͡º)


#narkotykizawszespoko #opiaty (Aż sześciu obserwujących? Wow!) #narkomanskiescierwo #narkotyki #cukierki #bolistnienia #depresja #morfina #dihydrokodeina (od jakiegoś czasu dhc już nie na rpw :}) #sen #hyperreal (mode pozdrawia)
Misericordia - Hej #narkotykizawszespoko, aktualna pogoda daje niesamowity impuls dla...

źródło: comment_ae7KxPV5PUdC8XgPdMFHlpMczN0niW6s.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@ChytryPredator: yep
@Xtal: jak jesteś na kodeinie to masz szanse w miarę bezboleśnie się jeszcze wycofać, ale wiem że nie posłuchasz; już lepiej ogarnij sobie dihydrokodeinę (pic rel), znacznie mocniejsze ale przyjmowane oralnie. Nie wchodź w igły... Ironiecznie szukam wzrokiem stazy jak to do Ciebie piszę. Naprawdę, nie warto. Z tej strony Jamedris, mod opio i benzo z hajpa.
  • Odpowiedz
@Misericordia: Ja wiem jestem na ciągu nie wiem, 4 miesięcznym? Przyjmuje tak co 2 dni albo codziennie tak 300-600 mg, nigdy więcej, nie wiem na jakim etapie uzaleznienia jestem ale jestem na pewno bo mnie ciągnie. Skręta się obawiam. Ładne to ale trzeba skończyć bo do niczego to nie prowadzi.
  • Odpowiedz
@Xtal: Biorąc kodeinę bierzesz de facto morfinę, kiedyś doradziłabym Ci PST żeby fundusz się zgadzał, ale obecnie... Chociaż nie no, z tolerancją na 300-600 (swoją drogą to nie bierz za często 600 jeśli i 300 czujesz, ew. zrób jakieś schodki w stylu 300-450-550-600, bo takiego windowania sobie tolerancji będziesz bardzo żałował) może i te maki by zadziałały, śledź wątek i zobacz w sklepie. Pamiętam, kilka lat temu były takie maki, które
  • Odpowiedz
@Misericordia: Dziękuję za solidną dawkę informacji... masz bardzo dużo wiedzę. Jeżeli chodzi o wychodzenia z kody to biorę benzo, ale nieregularnie, w sensie wezmę bromazepam dokładnie Sedam i zjem w trzy dni 1/2 paczki. Kupowanie Thio już mnie męczy i mocno obciąża budżet, prawie 50 zł za fazę na kilka godzin, słabo, pod koniec dnia znowu chce się #!$%@? a już nie działa tak jak rano. Stoję przed trudnym wyborem albo
  • Odpowiedz
@Xtal: Dziękuję, bardzo miło usłyszeć takie słowa, tzn. przeczytać.

Studiuję w końcu, ech, psychologię z powodzeniem i mam kiedyś nadzieję usiąść na fotelu terapeuty ds. uzależnień, między innymi, a specjalizację robić kliniczną. Także nawet jakbyś chciał kiedyś niezobowiązująco, luźno o tym pogadać (nawet jak skończy mi się majka i zaszyję sie w swoim mieszkaniu niczym w głuszy), to zawsze możesz do mnie napisać. :)

Załóż tam konto na hypku. W międzyczasie
  • Odpowiedz
@Misericordia: Kurde, madra osoba, ambitne cele, życzę powodzenia. Założę konto na hypku, miałem to zrobić już podczas raczkowania z opio. Jestem w tym momencie w trudnym okresie w życiu i jakoś nie miałem czasu skrobać nic na forach, ale jeżeli ma może mi to ułatwić dostep do vendorow i substancji to warto bez wątpienia. Chciałem spróbować z psychodelikami i następny moj plan to 1P-LSD z RC, no i chciałbym też spróbować
  • Odpowiedz
@Misericordia: na hajpie mało przejrzyste te forum a chciałbym poczytac jakieś pamietniki/historie heroinistow i czytać jak się człowiek stacza, wiec jako moderator zapewne znasz ciekawsze tematy?? byla tu kiedys na wykopie historia takiego jednego co po mak do czech jezdzil.
  • Odpowiedz