Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#anonimowemirkowyznania
Czy ktoś mógłby nakreślić jak wygląda kwestia udzielania się na forum #hyperreal ? To znaczy interesuje mnie kwestia bezpieczeństwa i anonimowości. Czy wszyscy użytkownicy na tym forum korzystają conajmniej z vpn , a nawet tor? Wiem że ich serwery są za granicą, ale czy jest to wystarczające żeby bez stresu pisać tam o wszystkim co jest związane z narkotykami? Nie chodzi mi handlowanie dragami, ani o nic takiego, po prostu wydaje mi się średnio bezpieczne pisanie w necie już o samym fakcie zażywania dragów, bo przecież to automatycznie oznacza że coś się posiada. Ktoś wie jak to działa, lub może podesłać linka do jakiegoś tematu na tym forum, w którym są poruszone kwestie prywatności i bezpieczeństwa na forum? #wykopjointclub #narkotykizawszespoko

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: Pewien nie jestem, ale raczej ani policja ani sąd nie mogą cię ukarać na takiej podstawie, że sobie coś tam pisałeś. Jeżeli nie przyłapią cię fizycznie na posiadaniu czy zażywaniu, to możesz pisać sobie co chcesz. Druga sprawa, że raczej nikt sobie nie będzie robił roboty z namierzaniem ludzi poprzez stronę w internecie tylko po to, by złapać zażywającego. Co innego gdybyś gdzieś pisał, ze handlujesz i masz pełno towaru
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Bruno76: @Dorogon: Analizował to już nawet umieszczałem posta na mikro, niestety jestem zbyt leniwy żeby teraz go szukać xD

Tą kwestię należy podzielić na dwa różne skutki :

1. Odpowiedzialność karna

2. Skutki dalsze bezpośrednio nie związane z tą kwestią

AD. 1. Nie wyobrażam sobie żeby jacyś policjanci zostali by przydzieleni do tego aby namierzać pojedyncze osoby z forum gdzie są umieszczane zdjęcia i informacje na temat spożywania nielegalnych substancji.
@Jaracz_Joint: tak z grubsza właśnie o taką odpowiedź mi chodziło. dzięki kolego :) niczym nie handluję, niczego nie uprawiam, nawet nie zamierzam zakładać tam konta:) po prostu byłem ciekawy w jaki sposób tyle osób tam pisze bez oporów na każdy temat i o dragach przy których ziółko to mały pikuś.