Wpis z mikrobloga

160 okularów nie na nosie, a w kablach i jeszcze jedna porcyjka na jutro, ciekawy artykuł w zakładkach, domowe muffinki czekoladowe na talerzu obok laptopa, subtelny ambient Boards of Canada (a potem P83 i jego Ground Zero, jak już się wkręci) w słuchawkach i dobra książka czekająca na potem, jak trochę mi źreny ożyją.

Można w sumie zaczynać dzień... Swoją drogą, to znalazłam ciekawy artykuł. Linkuję!

https://www.opioids.com/attractiveness-scale/index.html

"Development and validation of an opioid attractiveness scale: a novel measure of the attractiveness of opioid products to potential abusers" - to jak w tym dowcipie z testami narkotykowymi. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szkoda, że u nas takich badań nie robią, a przynajmniej ja nie mam zaproszenia, trzeba sobie domowe miniparty robić. ( )

(jak dobrze, że u nas nie lata oxy w żelowej postaci OP, tylko normalne OC80 jak u cywilizowanego człowieka...)

(PS2: ten quasi-plastikowy zapach i kolor barwnika są tak charakterystyczne...)

#shitpost #narkotykizawszespoko #opiaty #oksykodon #oxy #medycyna #hyperreal
Misericordia - 160 okularów nie na nosie, a w kablach i jeszcze jedna porcyjka na jut...

źródło: comment_uGaYkTY6PrwjmOppLZMsobwoO4rwroLC.jpg

Pobierz
  • 7
@Misericordia: A właśnie, skoro mamy w PL oksykodon (na Rpw), to czemu nie jest zarejestrowani ani hydromorfon, ani hydrokodon? Zła passa? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciekawe, że ponoć hydrokodon to ,,słaby opio”, a jest w I-N, w odróżnieniu od kody czy DHC (II-N) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@: po pierwsze, DHC jest na zwykłą recke, + grupa II-N jest o ograniczonym rygorze, dlatego masz normalnie bez recepty takie thiocodiny, antidole itd