Mam HoI4 ze Steama w wersji 1.3.3, ale nie mam rozkazu Spearhead. Czy to normalne? Trzeba odkryć jakąś doktrynę czy tak ma być? Jest tylko puste miejsce.
#hoi4
#hoi4
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
źródło: comment_FSR6WW8FYXduPK0tZyqzdzLKjRKtbeNs.jpg
Pobierz
źródło: comment_i8zcdnLXlPP8qW77HJ0cM3wQAbot0K6I.jpg
Pobierz
źródło: comment_qEg7ZaUWEZnDhTZzZmlndgFvtUslkzGv.jpg
Pobierz
źródło: comment_IAbvZvWceH0cPFhHjy8X2dArcQzA8fgS.jpg
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
źródło: comment_VmwU8zbUSEwmvqma6CCLxSp4ORsmBfoX.jpg
Pobierz