Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 5
źródło: temp_file8181537539719421752
Pobierz- 1
#aar #hoi3 #hoi4 #blackice #aarbozy #paradox
odcinek 4 aara bożego z black ice!
aar włoch
Podsumowanie boże nr 4. Kuciek dokończył wyzwalanie wysp brytyjskich i ostatecznie zmienił zdanie co do podbojów europejskich "kurła co ja będę robić do Barbarossy" więc zwyciężyła inicjatywa zajmowania całej Europy, obecnie padła Jugosławia, Irlandia, Grecja z wspaniała pomocą Włoch, Bułgaria jest chyba w trakcie. Te
odcinek 4 aara bożego z black ice!
aar włoch
Podsumowanie boże nr 4. Kuciek dokończył wyzwalanie wysp brytyjskich i ostatecznie zmienił zdanie co do podbojów europejskich "kurła co ja będę robić do Barbarossy" więc zwyciężyła inicjatywa zajmowania całej Europy, obecnie padła Jugosławia, Irlandia, Grecja z wspaniała pomocą Włoch, Bułgaria jest chyba w trakcie. Te
- 1
#aar #hoi3 #hoi4 #blackice #aarbozy #paradox
odcinek 3 aara bożego z black ice!
aar japoński
Małe podsumowanie po sesji. Kuciek dokonał bezczelnego desantu w Dover po zlikwidowaniu przy pomocy Sztukasów, tamtejszych obrońców. Następnie dowiózł większość swoich dywizji pancernych i rozpoczął marsz na północ. Obyło się bez większych niespodzianek, więc tylko czas był decydujący. Na koniec sesji Panzerwaffe dotoczyła się pod Scapa Flow.
W
odcinek 3 aara bożego z black ice!
aar japoński
Małe podsumowanie po sesji. Kuciek dokonał bezczelnego desantu w Dover po zlikwidowaniu przy pomocy Sztukasów, tamtejszych obrońców. Następnie dowiózł większość swoich dywizji pancernych i rozpoczął marsz na północ. Obyło się bez większych niespodzianek, więc tylko czas był decydujący. Na koniec sesji Panzerwaffe dotoczyła się pod Scapa Flow.
W
- 1
@Reiter1906: no że 30-40 i jak widać na skrinach główne pancerne. A co do ataków Niemcy mieli przewagę lotniczą, to obtłukli myśliwce wroga, potem trochę poprawiali casami czy bombowcami, ale raczej skromnie, nie było większej pogrzeby. W ogóle samoloty są metą tego moda, musisz mieć tylko paliwa i lotniska, plus stack w który walisz nie może być totalnie przegięty. Samoloty są dość tanie, nawet i czteromotowe bombowce strategiczne, jak już
@sindram: Jestem w stanie nawet zapłacić za transfer. Kiedyś przetestuję. Dziękuję! Nigdy nie grałem na tym modzie. Ogólnie zbyt dobry to pewnie nie jestem - w porównaniu do Was.
To było coś pięknego:
To było coś pięknego:
Turboporadnik - Od zera do Führera
Pytanie do ekspertów #hoi4. Jeżeli jako Polska chcę zrobić fronty na 4 strony świata to każda armia powinna być w osobnej grupie armii? Np chcę mieć osobny front na niemcy i czechosłowacje to powinny być w osobnych grupach czy mogą być w jednej?
No i też problem, że nie ma tylu dowódców grup armii i trzeba by kogoś awansować.
No i też problem, że nie ma tylu dowódców grup armii i trzeba by kogoś awansować.
źródło: image
Pobierz@Sudo_exit: Nie musisz - daje bonusy każdemu przypisanemu do niego generałowi. Przypisz je wszystkie do jednego.
No chyba, że jedne dywizje np. bronią się przed Niemcami a drugie atakują Czechy. Wtedy robisz jednego marszałka ze skillami pod atak a drugiego pod obrone.
Jak chcesz min-maxować to nie przekraczasz 5 lub 7 generałów przypisanych do
No chyba, że jedne dywizje np. bronią się przed Niemcami a drugie atakują Czechy. Wtedy robisz jednego marszałka ze skillami pod atak a drugiego pod obrone.
Jak chcesz min-maxować to nie przekraczasz 5 lub 7 generałów przypisanych do
- 3
#aar #hoi3 #hoi4 #blackice #aarbozy #paradox
odcinek 2 aara bożego w black ice
aar włoski
Małe boże podsumowanie! Wczorajsza sesja była w gruncie rzeczy przygotowaniem się do tibijskich dymów jakie najprawdopodobniej nastąpią na następnej, co nie znaczy że była nudna. To znaczy na Włoszech trochę była, i to skutkuje tym że mój opis będzie dość lakoniczny, mam nadzieję że helvi
odcinek 2 aara bożego w black ice
aar włoski
Małe boże podsumowanie! Wczorajsza sesja była w gruncie rzeczy przygotowaniem się do tibijskich dymów jakie najprawdopodobniej nastąpią na następnej, co nie znaczy że była nudna. To znaczy na Włoszech trochę była, i to skutkuje tym że mój opis będzie dość lakoniczny, mam nadzieję że helvi
- 3
#aar #hoi3 #hoi4 #black ice #aarbozy
Ludu wykopu.
Testujemy i przy okazji uczymy się moda black ice do hoi3, na potrzeby przyszłej kampanii i chciałbym się podzielić naszym małym aarem bożym, (wcześniejsza próba poszła nam nieco za łatwo ( może kiedyś przykleję i lepiej zredaguje wypociny z poprzednich zmagań, bo nawet działo się) gramy we czterech przeciw ai, ja na Włoszech, helvi
Ludu wykopu.
Testujemy i przy okazji uczymy się moda black ice do hoi3, na potrzeby przyszłej kampanii i chciałbym się podzielić naszym małym aarem bożym, (wcześniejsza próba poszła nam nieco za łatwo ( może kiedyś przykleję i lepiej zredaguje wypociny z poprzednich zmagań, bo nawet działo się) gramy we czterech przeciw ai, ja na Włoszech, helvi
Podejscie chyba nr 6, juz udaje sie pokonac benelux i francje, ale nie jestem wstanie pokonać zsrr, wybieram atak na stalinogrod ale brakuje mi minimalnie :/ Ciagle dochodze do momentu ze dalej nie pojade i lipa.
#hoi4
#hoi4
Ale w czym problem? Kim grasz? Rumunia ciężko zrobić Word conqer
- 1
@kocio90: w tym podejściu o to bardziej dbam, Dziękuje
@ZwinnaBetoniara: Szykują swoją wersję Volksturmu, tylko że ochotniczą
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@remlezar: a japońce tylko siedzą skitrane za wodą ze statkami i animu pewnie produkują ehhh a chuop typu nie umie pływać
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 12
- 1
#hoi4 #kaiserreich Mhmmm Pan Sinatra jako generał mhmmmmm

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Powstaniec: Jak zaorają Iran to po pół roku czasu wszystko im wróci do normy, ludzie mają krótką pamięć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Podpowie mi ktoś jak zjednoczyc europe jako państwo i nie przegrać? w milenium dawn oczywiscie #hoi4
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 12
13
Odpowiedź twórców moda do Hearts of Iron 4 na oskarżenia TVP

Twórcy kontrowersyjnej modyfikacji do Hearts of Iron 4 odpowiedzieli na krytyczny materiał TVP, w którym zostali oskarżeni o szerzenie "kremlowskiej propagandy" i finansowanie dronów oraz amunicji dla Rosjan. Pełna odpowiedź i materiał na ten temat w powiązanych.
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
572
HEARTS OF IRON 4 WEDŁUG TVP TO KREMLOWSKA PROPAGANDA XD

Według TVP Hearts of Iron 4 to kremlowska propaganda xD
z- 98
- #
- #
- #
- 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

















#gry #paradox #europauniversalis #stellaris #victoria2 #crusaderkings2 #ck3 #eu5 #eu4 #
HoI4 & Stellaris > CK3 > Vic3 > EUV
HoI i Stellaris to już dziadki, więc są już dopracowane, a z nowszych to dopracowanie idzie z wiekiem. Taka Victoria była wręcz niegrywalna na premierę w porównaniu do stanu obecnego. Europka była grywalna, ale jednak jeszcze jest