Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Gother

Gother

Dołączył 14 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 29483
  • Znaleziska 4148
  • Mikroblog 25335
  • Obserwujący 76
  • Obserwowane 440
Gother
Gother 6 godz. i 32 min temu
  • 2
https://www.reddit.com/r/UkraineWarVideoReport/comments/1uej68m/in_occupied_crimea_gasoline_is_now_being_resold/

Dla wojska paliwa starczy. No chyba że całe rozkradną i zaczną sprzedawać po 15 zł za litr.
#ukraina
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

acpiorundc
acpiorundc
6 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 1
@Gother: właśnie na reddicie więcej ciekawych filmików dzięki za link.
  • Odpowiedz
depresyjnydziad
depresyjnydziad
5 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 0
@Gother: kiedyś latały tu filmiki z ruskimi bankomatami, gdzie ludzie nie mogli wypłacić pieniędzy. Świętowano na tagu upadek rosyjskiej gospodarki. Po kilku dniach temat umarł

Później były zdjęcia pustych półek w sklepie i znowu święto na tagu upadku rosyjskiej gospodarki

Teraz mamy paliwo. I ponownie hurra optymizm
  • Odpowiedz
saggitarius_a
saggitarius_a
9 godz. i 35 min temu
  • 124
Wrzucałem to 3 lata temu ale wrzucę jeszcze raz bo ciągle gniję z tego tak samo XD

#rosja #wojna #ukraina
saggitarius_a - Wrzucałem to 3 lata temu ale wrzucę jeszcze raz bo ciągle gniję z teg...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gother
Gother 9 godz. i 29 min temu via Wykop
  • 36
@saggitarius_a: Była częściowa, pytanie kiedy nadejdzie pełna mogilizacja. Ukraińska produkcja dronów stała się zbyt duża, Rosja nie nadąża dostarczać wymaganej liczby mobików do utylizacji.
  • Odpowiedz
Gother
Gother 10 godz. i 13 min temu
  • 15
https://www.reuters.com/business/energy/moscow-oil-refinery-hit-by-drone-attacks-is-unlikely-resume-production-this-year-2026-06-24/

Moscow's oil refinery will be offline for at least six months after suffering extensive damage in Ukrainian drone attacks, two industry sources said on Wednesday, ​complicating Russian efforts to tackle fuel shortages across the world's ​largest country.


Oj, chyba benzyny w Moskwie nie będzie. Na szczęście Trump skończył wojnę, to będą mogli taniej importować.

#ukraina
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gother
Gother
Autor
9 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 0
@mleko3-2procent: No to nic nie pozostało, tylko wprowadzić strefę czystego transportu na terenie całej Moskwy jak w miastach gejowskiej Europy. Jest także okazja do rozwoju przemysłu rowerowego. Moskwa może stać się drugim Amsterdamem, więc nic straconego. Mają w końcu dzięki Ukraińcom szansę dogonić Zachód.
  • Odpowiedz
GeneralX
GeneralX
GeneralX
przedwczoraj, 21:22:24
  • 36
Okazuje się, że wysłanie przez rus dodatkowych wojsk do osłaniania konwojów na półwyspie Krymskim nie zdaje egzaminu. Ilość średniej uderzeń na ciężarówki skoczyła z 10 na dzień do ok. 40 w tym tygodniu, przy czym dziś rozwalono ich już 56. Nie są też to wszystkie gdyż nie są liczone "drony miny". Chyba leci powoli efekt kuli śnieżnej.
https://x.com/clement_molin/status/2069497115072696458
#ukraina #rosja #wojna
GeneralX - Okazuje się, że wysłanie przez rus dodatkowych wojsk do osłaniania konwojó...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gother
Gother przedwczoraj, 21:28:14 via Wykop
  • 3
@GeneralX: Ciekawe jak tam zaopatrzenie ruskich w Zaporoskim, jakby Ukraińcom się chociaż udało te 20km na południe do Tokmaku dojść to by chyba ruscy musieli zacząć zwijać się z całego korytarza xD
  • Odpowiedz
Gother
Gother przedwczoraj, 21:46:30 via Wykop
  • 8
@SoplicaTadeusz: No, nie wiadomo, jak sytuacja będzie wyglądać za rok. Pewnie już ruscy będą przygotowani bardziej, więc chyba się szykuje ofensywa w tym roku. Obawiam się tylko że nawet jak się przebiją i korytarz znajdzie się w beznadziejnej sytuacji, to od razu Trump i Putin zaczną wysyłać gołąbki pokoju i zrobią od razu zawieszenie broni bo Trump będzie chciał dostać Nobla, wtedy Zełenski będzie musiał to olać tak jak Bibi
  • Odpowiedz
marcelus
marcelus
przedwczoraj, 20:44:10
  • 3
Z ostatniego kryzysu polsko-ukraińskiego można wyciągnąć wiele błędnych wniosków. Na przykład, że Polska powinna przestać wspierać Ukrainę w jej wysiłku zbrojnym, albo że czemukolwiek winni są Bogu ducha winni Ukraińcy mieszkający w Polsce. Mam nadzieję, że Polacy okażą się mądrzejsi.

Jedynym słusznym wnioskiem jest to, że ukraińska elita polityczna jest grupą skrajnie skorumpowaną, cyniczną, a też schizofreniczną, która nasze gesty przyjaźni traktuje jako oznaki słabości, a nasze oczekiwania jako ataki. Trzeba do
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gother
Gother przedwczoraj, 20:52:13 via Wykop
  • 0
@marcelus: Nie wiem czy grożenie odebraniem orderu to był gest przyjaźni ale okej
  • Odpowiedz
panDario
panDario
przedwczoraj, 20:46:51
  • 75
#wojna #ukraina #rosja #polska #militaria #wojsko

https://x.com/front_ukrainian/status/2069420175187702185
panDario - #wojna #ukraina #rosja #polska #militaria #wojsko 

https://x.com/front_uk...

źródło: image

Pobierz
panDario - #wojna #ukraina #rosja #polska #militaria #wojsko 

https://x.com/front_uk...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gother
Gother przedwczoraj, 20:51:17 via Wykop
  • 119
@panDario: Musi zostać jeszcze pomyślnie przetestowany na ruskich rafineriach
  • Odpowiedz
maniac777
maniac777
22.06.2026, 16:52:47
  • 13
Na podstawie publicznych wypowiedzi starałem się zrekonstruować przebieg wypadków i zakulisowych rozmów:

26 maja (wtorek) - Zełenski podpisuje dekret o nadaniu jednostce imienia bohaterów UPA

27 maja (środa)- Informacja o nazwaniu jednostki pojawia się w polskich mediach

29
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gother
Gother 22.06.2026, 17:02:12 via Wykop
  • 19
@maniac777: Ewidentna prowokacja kibola, na którą niestety nabrało się mnóstwo "poważnych" osób. Po tym jak publicznie zagroził odebraniem orderu to już Zełenski nie mógł zmienić nazwę tej jednostki, bo wyszedłby na słabego, a robienie z siebie słabiaka, szczególnie w czasie wojny to byłby sabotaż. Zresztą, skoro Zełenski był w stanie nie ustępować Trumpowi, kłócić się z nim w Białym Domu i postawić na szali pomoc wojskową USA, to było pewne
  • Odpowiedz
Gother
Gother 22.06.2026, 18:43:29 via Wykop
  • 1
@KOLEGAMAMY: Przecież pan Karol mówił w 2023 że Ukraińcy mają prawo sami wybierać swoich bohaterów, więc skąd nagle tak nerwowa reakcja i przejście do gróźb?
  • Odpowiedz
Gother
Gother 22.06.2026, 19:02:24 via Wykop
  • 0
@KOLEGAMAMY: Ale przecież teraz ekshumacje ruszyły, więc chyba współpraca jakaś jest? To wygląda, jakby chciał zrobić sabotaż, by Ukraińcy wycofali zgodę.
  • Odpowiedz
Gother
Gother 21.06.2026, 20:08:15
  • 0
Jutro wielka rocznica, będzie ofensywa i wysadzenie mostu, czy jednak za wcześnie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ukraina
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maniac777
maniac777
21.06.2026, 19:50:34
  • 9
Czy ktoś, kto uważa że Nawrocki dobrze zrobił że najpierw zagroził odebraniem orderu jeżeli Zełenski nie zmieni nazwy oddziału, a potem tę groźbę zrealizował może wskazać jakie korzyści z tego postępowania zostały odniesione? Nazwa oddziału się przecież od tego nie zmieniła.

#ukraina #polska #polityka
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gother
Gother 21.06.2026, 20:05:37 via Wykop
  • 0
@darek-jg: A czym innym jeszcze on może zagrozić? Bo inni Ukraińcy już ordery oddali
  • Odpowiedz
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
21.06.2026, 15:29:05
  • 12
Tylko zapomniał dodać, że cały szlak tranzytowy w tych krajach przebiega przez dzikie góry Karpat, do tego słabo tam z infrastrukturą, brakuje dróg i kolei, nie mówiąc o lotnisku jak Rzeszów Jasionka. Większość pomocy Ukrainie idzie przez Polskę.

#wojna #rosja #ukraina
Mariuszzuk - Tylko zapomniał dodać, że cały szlak tranzytowy w tych krajach przebiega...

źródło: 1000013282

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gother
Gother 21.06.2026, 15:34:09 via Wykop
  • 0
@Mariuszzuk: Dało się z Indii do Chin przez Himalaje dostarczać samolotami pomoc wojskową w czasie II wojny, to tu nie pójdzie? Takie groźby zrobiłyby z Polski pośmiewisko po prostu xD
  • Odpowiedz
kiedys_bylem_zielonka
kiedys_bylem_zielonka
21.06.2026, 15:18:53
  • 4
#ukraina #rosja #wojna

Prezydent Tut?

Kiedy przychodzono do Zełenskiego, tłumacząc mu, żeby nie nazywał tej ukraińskiej jednostki imieniem UPA, że to rozdrażni Polaków, to Wołodymyr Zełenski miał odpowiedzieć: "pierd*lić Polskę i Polaków" – mówi dziennikarka.

https://dorzeczy.pl/opinie/904111/pierlic-polske-i-polakow-skandaliczne-slowa-zelenskiego.html
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gother
Gother 21.06.2026, 15:25:07 via Wykop
  • 5
@kiedys_bylem_zielonka:
Gother - @kiedysbylemzielonka:
  • Odpowiedz
luke-mat
luke-mat
luke-mat
21.06.2026, 15:11:17
  • 6
Mówicie, że bez imigrantów z Ukrainy, nasz kraj czeka katastrofa?
Bo na moje, to biznes będzie musiał podnieść pensje Polakom.
Ekipa windziarzy, którzy u mnie wymieniali windę. Sami Ukraińcy. Zapytałem się, gdzie znaleźć taką robotę i ile płacą. Nie trzeba wykształcenia, nie trzeba doświadczenia. Płacą minimalną krajową. Pytam się, czy mu się to opłaca. Tak, bo pracodawca wynajmuje im mieszkanie i w 7 siedzą cały rok w Polsce, wyżywienie też mają i

Czeka?

  • Tak 38.2% (21)
  • Nie 61.8% (34)

Oddanych głosów: 55

  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gother
Gother 21.06.2026, 15:15:05 via Wykop
  • 3
@luke-mat: Będzie tak jak w UK, gdzie po Brexicie Polacy zaczęli wyjeżdżać, a Hindusi wjeżdżać. Nie czeka, po prostu przyjadą migranci z krajów 3 świata zamiast Ukraińców
  • Odpowiedz
n-ke
n-ke
n-ke
21.06.2026, 14:36:16
  • 42
Ta cala drama z orderem, z dwóch stron jest skalkulowana na rynek wewnętrzny. Zelenski z tym UPA robi ukłon w stronę ukraińskich nacjonalistów, bo mu się d--a pali i wszędzie szuka poparcia. Nawrocki probuje wygladać na silnego wśród swoich wyborców, a jedyne co może zrobić to odebrać świecidelko. Tracą stosunki Polska-Ukraina, zyskuje rosja, bo dostaje kolejne tematy do grzania dla swoich trolowni.

To co Nawrocki pokazał to, ze nie ma żadnych realnych
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gother
Gother 21.06.2026, 14:42:05 via Wykop
  • 20
@n-ke: No to jest w stylu pisowskiej dyplomacji, jak choćby darcie mordy o reparacje od Niemiec, gdzie i tak każdy wie, że nigdy ich nie dostaniemy, ale i tak grzeją to dla polityki wewnętrznej, mimo że to psuje nasze relacje. Gdyby Niemcy zachowywali się jak pisowcy to by zaczęli gadać "oddawajcie Breslau" i by był cyrk non stop, ale jednak umieją się powstrzymać.
  • Odpowiedz
202492
202492
21.06.2026, 13:50:56
  • 12
Było nie rozdawać byle komu tych orderów, to by teraz nie było problemu ¯\(ツ)/¯

#ukraina #polska #polityka
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gother
Gother 21.06.2026, 14:06:48 via Wykop
  • 2
@202492: Jak ktoś kto miał główny udział w zabiciu 500 tys. rosyjskich żołnierzy nie zasługuje na jakiś polski order to chyba tylko Jezus Chrystus jak powróci będzie jedynym który go będzie w stanie dostać
  • Odpowiedz
Gother
Gother 21.06.2026, 14:13:49 via Wykop
  • 1
@202492: Przecież ja jestem antyrosyjski
  • Odpowiedz
pangkor
pangkor
21.06.2026, 14:10:02
  • 27
#polityka #ukraina
Ja tylko przypominam, że to Ukraina jest na musiku a nie my. Wojna się kiedyś skończy a oni bez polski zdechną
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gother
Gother 21.06.2026, 14:10:57 via Wykop
  • 1
@pangkor: Już bez USA mieli zdechnąć
  • Odpowiedz
Beetlebum
Beetlebum
21.06.2026, 13:48:56
  • 64
Mimo tego, że głosowałem za rządzącą koalicją, ciężko mi zrozumieć, jak można krytkować przede wszystkim Nawrockiego, a nie Zelenskiego, który razem ze swoją ekipą świadomie rozpoczął kryzys dyplomatyczny, wiedząc, że może on tak się skończyć.

Parafianowicz chociażby mówił, że do tej pory jakoś skutecznie wstrzymywano idące z wojska prośby o nadawanie jednostkom nazw powiązanych z UPA. I teraz, w 5-tym roku wojny, jakoś magicznie to się nie udało. Naprawdę, nie mam złudzeń, że
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gother
Gother 21.06.2026, 13:54:42 via Wykop
  • 2
@Beetlebum: Decyzja Batyra tylko zwiększy kult UPA na Ukrainie, potem nasi nacjonaliści będą mogli bohatersko walczyć z czymś co sami nakarmili. Teraz jak Zełenski nada 10 kolejnym jednostkom imiona bohaterów UPA to co on zrobi?
  • Odpowiedz
Gother
Gother 20.06.2026, 18:39:13
  • 0
#ukraina #polityka

Czy dzięki decyzji Batyra Ukraina przestanie czcić UPA?

  • Tak, pokajają się przed polskimi Panami 13.1% (11)
  • Nie, Jak czcili tak będą czcić 31.0% (26)
  • Będzie wysyp jednostek im. Bandery i dalszy cyrk 56.0% (47)

Oddanych głosów: 84

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gother
Gother
Autor
20.06.2026, 18:49:13 via Wykop
  • 0
@gaz_wieprzowy: No właśnie, teraz obstawiam, że na złość zaczną pełno jednostek nazywać imieniami UPA i co wtedy zrobi Batyr? Medal już zabrał a on chyba wiele więcej nie może więc zostaną wyrazy oburzenia
  • Odpowiedz
Gother
Gother 19.06.2026, 22:40:50
  • 6
Batyr nie wie, że odbieraniem orderu daje tylko paliwo Konfederacjom i działa na szkodę własnej partii? Szczególnie że są jego wypowiedzi, w których mówi, że Ukraińcy mają prawo czcić kogo chcą, już nie mówiąc o tym, że jego partia mu dała ten order. Uwiarygadnia tylko Konfederacje bo przecież oni cały czas krzyczą wołyń wołyń, a nie teraz dopiero się podłączyli.

#ukraina #polityka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mleko3-2procent
mleko3-2procent
19.06.2026, 22:44:47 via Wykop
  • 5
@Gother: order ten podobno ma zostać wręczony Orbanowi. To godniejszy polityk który mial wsparcie Nawrockiego w wyborach. a ruscy się cieszą.
mleko3-2procent - @Gother: order ten podobno ma zostać wręczony Orbanowi. To godniejs...

źródło: 12194

Pobierz
  • Odpowiedz
mirage50
mirage50
19.06.2026, 21:23:43
  • 5
Czasem trzeba p--------ć stanowcze decyzje z wszystkimi ich konsekwencjami, a wy się dalej sracie żeby uprawiać jakąś soft dyplomację, bo to nie teraz/bo to zaszkodzi... co w chuju każdy ma (z Trumpem na czele, który gorzej na tym wcale nie wychodzi)
#polityka #ukraina
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gother
Gother 19.06.2026, 21:43:24 via Wykop
  • 1
@mirage50: Trump zrobił tyle że opinia USA w innych krajach poszła na dno, nawet z Meloni awanturę wywołał.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >

Kubuś Puchatek

  • Chrząszczyżewoszyce
  • http://www.wykop.pl

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 15.03.2016

    Komentator
  • VIP
    od 11.11.2015

    VIP
  • Rocznica
    od 09.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.07.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 03.09.2016

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking