dobra mirki, oficjalnie zwariowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) robię moda do #heartsofiron #hoi4 z #polskiyoutube #youtube , co dziwne @wykop się znajdzie także ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Startem będzie okres tzw. I Wojny YouTube'owej, stąd m.in. Isamu, Wykop, Rafonix, Medusa, Nymfa, Magical obok siebie.
Mod z Magicalem pozostanie osobny, pliki przekopiuję, będę je robił równolegle.

Na
K.....a - dobra mirki, oficjalnie zwariowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) robię moda do #heartsofiron...

źródło: comment_LPFVcEMxHy0fh7Zy0RTtPOfbfhecjKpp.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Podacie jakieś dobre niezbyt trudne państwa do kampanii? Skończyłem grać Rosją i Polską na każdą możliwą ideologie i nie wiem co teraz wybrać.
#hoi4
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakis protip jak robić dywizje tzn jaki stosunek piechoty do innych jednostek ?
#hoi4
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co jest nie tak z AI w Darkest Hour na MDS 2?
Kraje takie jak Ukraina masowo n--------ą flotę morską a wojska lądowe przez 10 lat nie ruszone, wszystkie kraje produkują praktycznie jedynie jeden typ jednostek- Special Operations (nie regiment a ten drugi).
Denerwuje mnie to strasznie bo taka gra jest bez sensu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#hoi4 #hoi3 #hoi2 #paradox
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kaiserreich do #hoi4 ma wiele wad. Jest nudny, nic się nie dzieje, długo trzeba czekać, aż się rozkręci. Jednak National Focusy i eventy rządzą. Satysfakcja z przerobienia Polszy w imbę jest ogromna. Tylko te Niemcy cały czas zblobowane, bez żadnych kryzysów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Movet: Co chwile gdzieś jakaś wojna wybucha, a ty mówisz, że w KR się nic nie dzieje i jest nudo. Co w takim razie powiedzieć o vanilli ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Murki jest jakiś sposób zablokowania armii, żeby po przypisaniu do tego samego frontu nie była automatycznie wcielana do podstawowej?
#hoi4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Manewr kociołkowy i Sowieci kapitulują w 1,5 miesiąca, w 1938 roku i to nawet mimo że wszystkich czystek nie zrobili. xD Większość armii zrobiłem z kawalerii z rozpiętością 22, zwiadem, wsparciem artylerii i wsparciem przeciwpancernym. Zapomniałem jeszcze dywizjom pancernym dać rozpiętość 22. Kawaleria ma jednak moc, jak się doda zwiad i dowódcę dodającego +10% do szybkości, to ruskie nawet się nie zdążą połapać kiedy ich cała armia została okrążona xD
#hoi4
Gother - Manewr kociołkowy i Sowieci kapitulują w 1,5 miesiąca, w 1938 roku i to nawe...

źródło: comment_hbNDgUy8loeDDtvmDgfHspb8Mog09zvZ.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Opłaca sie robić marines czy można lepiej po prostu użyć normalnych jednostek? Maja jakies inne bonusy niz atakowanie wybrzezy? Używam moda Millenium Dawn, więc może sie coś różnić.
#hoi4
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kuchwi Jeśli nie możesz ich pokonać, dołącz do nich ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak na serio to może poogladaj jakichś Youtuberow z Kaiserreicha, zawsze można zobaczyć jakim sposobem ich pokonują.
  • Odpowiedz