Nareszcie jest!!!

Po wielu dniach konsultacji, dopieszczania szczegółów, ciężkiej pracy mam go w końcu u siebie - ultrarzadki Mireczkowy Armor Piwniczenia. Siedzenie w piwnicy nigdy nie będzie lepsze niż dzięki temu kombinezonowi. Wszystko wykonane ręcznie przez zdolną, wyjątkową, wspaniałą i jedyną w swoim rodzaju @hatterka

Jest MEGA CIEPŁY, ten kombinezon sprawi, że żadne podlaskie zimy nie będą dla mnie straszne () i respekt wśród białych
M.....s - Nareszcie jest!!!

Po wielu dniach konsultacji, dopieszczania szczegółów,...

źródło: comment_Hsfz1BOe2xMUNg58NAYoGnHLYg7z3UGP.jpg

Pobierz
  • 159
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alcest: Dopiero zaczynam, póki co robię rzeczy w kamieniu, hobbystycznie robię herbatki z suszu, rośliny sama zbieram i suszę, teraz robię syropy z owoców, ale raczej tylko dla siebie w małych ilościach. Jeśli jest coś fajnego, co mogłabym zrobić i o tym myślisz, to chętnie się podejmę :3
  • Odpowiedz
  • 0
@Lord_Fixer: Zagraniczniaki już kupują :) Jeśli ktoś np z Australii zamówi po 1 października to nie daje gwarancji że dojdzie na święta dlatego sezon na etsy się już zaczął :)
  • Odpowiedz
Odzew na nasze konstrukcje z tego postu KLIK był większy niż przypuszczałem niż będzie. Dlatego też chciałbym zaoferować 5-10 osobom stworzenie ich własnego drapaka za sam koszt materiału i delikatną reklamę w postaci jakiegoś filmu podczas użytkowania. Jeśli ktoś z was za naprawdę śmieszne pieniądze chciałby dać swojemu kotu fajne gniazdko to zapraszam do kontaktu, drapak w pełni wedle Twojego pomysłu czy potrzeb.

Możliwy odbiór osobisty w Warszawie :)

#koty
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Cruise: a czy Twój tata byłby również w stanie zrobić elementy tzw. kociostrady? Jakieś, półki, rampy, tunele, mosty linowe, hamaki, który to by się wieszało na ścianie?
  • Odpowiedz
Dzień dobry wszystkim :) Mireczki i Miruny z #wlasnafirma mam pytanie dot. prowadzenia działalności we własnym domu. Czy jeśli działalność związana jest z projektowaniem graficznym i produktami #handmade typu: zaproszenia itp. to należy to zgłaszać do #urzedy jako zmianie przeznaczenia lokalu ? Bo szczerze mówiąc to cały sprzęt nie będzie zajmować jakieś ogromnej powierzchni. Z góry dzięki za pomoc :D
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Ertrael ooo, sprawdzę wieczorem w domu i dam znać :D ale moja nić jest chyba z tej samej firmy. Muszę się w końcu wziąć za jakieś koralikowanie ()
  • Odpowiedz