Mirki,

Mój Tata tworzy cuda z papieru. Z okazji zbliżającego się okresu świątecznego padło na choinki. Byłby ktoś zainteresowany posiadaniem takiego czegoś? Myślę, że do końca przyszłego tygodnia jest w stanie zrobić 10-15 sztuk, kolory do ustalenia.

Cena powiedzmy 20zł + wysyłka.

Jak coś to piszcie tutaj lub pw.


Pobierz
źródło: comment_hgnMX0Cc180dbYTs9ZG4am5db6ZXKxVU.jpg
Elo Mirkownia.
Przedstawiam ultrza-rzadkie #pepe bo takie, które wylazło spod moich łap ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To moja interpretacja polandballowej wersji, z popularnego mema - taki akurat pomysł był ;'P
Lubię je, bo to kwintesencja naszych polskich przywar, ale także dystansu do siebie :)

Wykonanie liche, to druga "figurka" którą zrobiłem. Mnóstwo rzeczy do poprawienia, szczegółów do dodania... No i malowanie, malowanie i jeszcze raz malowanie. To chyba
Pobierz
źródło: comment_yjQAOFcr1XumcSADe9jCqEXYmN2Gnkkr.jpg
#rozdajo Skórzany brelok z haftowanym logiem mirko!

Bałeś się kiedyś podejść do różowegopaska przy barze bo pomyśli żeś stulej? Nigdy więcej!
Teraz wystarczy że położysz klucze z brelokiem na blat i każda wie że mirkujesz, że jesteś kimś!


Dobra tak na serio to sobie dłubie ostatnio hobbystycznie różne rzeczy takie jak nóż, pochwa, brelok etc. i założyłem wczoraj własny tag #sjac gdzie będę od czasu do czasu coś w tych
Pobierz
źródło: comment_lolFGIZp2YHlvWPQqJ4N0ah2s5ZbyXH4.jpg
Mam pytanie do Mirabelek bardziej (chociaż może jakiś mirek też szyje), otóż czy potrafiłaby któraś uszyć maskotkę liska taką jak w nowej animacji Małego Księcia? Byłbym przeogromnie wdzięczny, naszukałem się po internetach ale nigdzie nie można kupić maskotki która będzie chociaż w połowie podobna do tej filmowej, więc może któraś Mirabelka byłaby chętna podjąć się wyzwania? :) oczywiście kwestia ceny do dogadania :)

#handmade #rekodzielo #szycie #szydelkowanie
Pobierz
źródło: comment_4MBADKAvUBRrXIHubGgoEsmzCbsncE5b.jpg
Mireczki, czy ktoś z Was bawił się w papier-mache? Robię prezent (odwzorowanie pewnej figurki) dla mojej pary z Wykopoczty wykorzystując tę technikę i nie wiem, czym go pomalować. Figurka w oryginale wykonywana jest z drewna lub papier-mache i malowana błyszczącymi farbami. O ile błyszczące farby do drewna nietrudno znaleźć, o tyle nie mam pojęcia, jaka farba nie rozciapcia mi masy papierowej, będzie dobrze kryć, nie popęka i będzie błyszcząca. Jakieś rady?

Wołam
Dzisiaj przedstawiam trochę innego Polandballa :) . Tym razem jest to Polandball w czapce pilotce zrobiony na podstawie przesłanego mi rysunku :) Piłka ma 12 cm średnicy.

Zainteresowanych zapraszam do obserwowania mojego tagu #pluszakipinkbow ! ()

#handmade #zainteresowania #polandball #rekodzielo
Pobierz
źródło: comment_Ch3FsqOnHdtzcVw22vo5oPpoLTpX6sJN.jpg
Byłam dzisiaj na zakupach w poszukiwaniu kartki urodzinowej dla przyjaciółki. Niestety nie znalazłam nic fajnego, pozytywnego i nie kosztujacego 20 zl za kartke (troszkę cebula :))
Postanowilam ze zrobie ją sama ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oto owoc mojej pracy. Ja jestem z siebie dumna choc ta cholera zabral mi ponad godzine :)
#chwalesie #zrobtosam #handmade #urodziny
Pobierz
źródło: comment_LYdyWZ6naX3eHcuHNOuEvqOmRDtIsult.jpg