Cześć mirki!
Znacie jakieś miejsca w intetnecie (oprócz allegro i olx), gdzie mogę wystawić na sprzedaż wyroby rękodzielnicze mojego taty? Przy okazji chciałbym się zorientować, ile to może być warte.
Tata jest na emeryturze i tworzy różne cuda z drewna. Może nawet coś wyprodukować pod zamówienie.
A może mirki z tagu #szczecin podpowiedzą jakieś miejsca w naszym mieście z takimi wyrobami? Jakaś giełda, pchli targ lub coś w tym rodzaju.
sharpfire - Cześć mirki!
Znacie jakieś miejsca w intetnecie (oprócz allegro i olx), g...

źródło: comment_mXIDKmXTaKpH6PyTMEM8MAgz2SscEfjU.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@matra: ja pierdykam jak Ty to robisz Kobieto :O skąd Ty bierzesz te gadżety? jestem facetem, ale za gówniaka bardzo lubiłem różne plastyczne zajęcia i jak teraz widzę tę dziedzinę scrapbookingu to jaram się jak wysypiska w Polsce. Chciałbym coś porobić (chociaż albumy ani zaproszenia jako takie mnie nie kręcą), ale nie znam osobiście nikogo kto by wskazał gdzie takie rzeczy się kupuje jakie kleje do tego itd. no i
  • Odpowiedz
@TankDriver: No pewnie, i tak mam dosyć niskie ceny. :)

Weź pod uwagę, że:

1. To jest rękodzieło, to nie jest coś co jest pierwszą potrzebą człowieka. Jeśli chcesz to kupujesz, jeśli nie kupisz - nie umrzesz. Mi nie zależy, żeby sprzedać za wszelką cenę, a Tobie aby kupić za wszelką cenę - wolny rynek.
2. Projekt jednego breloka i uszycie wersji testowych to jeden dzień pracy (od rana do wieczora z przerwą
  • Odpowiedz
Muszę zamocować na ścianie trochę drobiazgów przy pomocy samoprzylepnych rzepów z taśmy.

Czy jest różnica, którą z dwóch części rzepa (haczyki i ten kudłaty materiał) nakleję na ścianę, a którą na te rzeczy? Jest jakaś zasada? Któraś się bardziej brudzi i lepiej żeby ta była permanentnie na ścianie, a na czasowo mocowanych dekoracjach ta druga?

#niewiemjaktootagowac #kiciochpyta #pytanie może też #handmade i #majsterkowanie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki z tagów #rekodzielo #handmade i #tworczoscwlasna - DaWanda się zamyka, a na jej miejsce wchodzi... Etsy (ʘʘ) Jeśli ktoś jest zainteresowany sprzedażą swoich wyrobów, to Etsy jest kilka półek wyżej jeśli chodzi o opcje prowadzenia sklepu i ilość potencjalnych klientów więc jest to jedna z lepszych wiadomości :) Dodatkowo teraz zostanie wprowadzona na polski rynek, w polskim języku, mam nadzieję z
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@wypADy_travel: Nie, ja wolę się skupić na jednym sklepie i pracować nad nim jak najwięcej, od otwarcia sklepu na Etsy (miesiąc) sprzedałam 7 rzeczy, co chyba jest dobrym wynikiem jak na Etsy :D
  • Odpowiedz
Aaaa moje pierwsze kolczyki. No w sumie pierwsze, ktore skonczylam bo zaczelam kilka. Jednak rowne koraliki to podstawa. Niby Toho takie dobra a jednak krzywe jak diabli. Do zamowien na kolczyki chyba bede inwestowac jednak w Miyuki. Wprawne oki dojrzy kilka bledow no ale czlowiek sie na nich uczy.
Jak zwykle mozna zamawiac.
#koraliki #rekodzielo #handmade #karotshien #toho
No i niewytrzymie znowu
Ertrael - Aaaa moje pierwsze kolczyki. No w sumie pierwsze, ktore skonczylam bo zacze...

źródło: comment_FQ0W6MXPQCTDJu3UFO5q6K0lTgyz8cvu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

I ciach. Kolejna Bransoletka.
Mirku chcesz zrobic swojemu #rozowepaski niespodzianke? Kup jej bransoletke. Mozesz sam zaprojektowac wzor. Wszystko da sie zrobic. Mirabelko, Twoj #niebieskiepaski ma urodziny? Kup mu bransoletke. Wszystko da sie zrobic albo chociaz wiekszosc.
#koraliki #bransoletka #handmade #rekodzielo #prezent no i moj tag #karotshien
Ertrael - I ciach. Kolejna Bransoletka. 
Mirku chcesz zrobic swojemu #rozowepaski nie...

źródło: comment_AJZeh71OFd2pox6tjgXHQVVjK8c9a2hA.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam ogólnie trudność z wyborem grafik do wypalania, bo Dragon Ball zawsze na 1 miejscu :d Mam kilka Władców Pierścieni, Harrych Potterów czy Gier o Tron, które przegrywają w starciu z DB :p Muszę podorabiać końcówek i w końcu spróbować portretu, może tym się wyrwę
  • Odpowiedz
@QBA__: Widziałem to cudo :D Nie wiem co dalej będę robił. Nie wiem nawet co będę robił jutro :D Pomysłów mam pełno, tylko zebrać się nie mogę żeby sprawdzić jak te moje pomysły będą wyglądać w rzeczywistości :d
  • Odpowiedz