JESTEŚMY CD PROJEKT KEG I PRZEDSTAWIAMY TRAILER WSPANIAŁEGO SZOŁ O NASZEJ GRZE, KTÓRA PRZESTAŁA BYĆ WSPIERANA JESZCZE PRZED PREMIERĄ!!! MACIE TU TEN FILMIK, DATY PREMIERY SZOŁ OCZYWIŚCIE NIE PODAJEMY, TO MEGA WAŻNY I ODLEGŁY PROJEKT!!!
Nice! :) - Paweł "Burza" Burza
#gwint
G.....e - JESTEŚMY CD PROJEKT KEG I PRZEDSTAWIAMY TRAILER WSPANIAŁEGO SZOŁ O NASZEJ G...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jamroz: Zaczynam mieć wywalone na gwinta. Aktualnie mam zero powodów do grania, ponieważ stoję przed wyborem:
1. tryhard na 4k+ mmr
2. ten sam tryhard na casualu żeby zarobić dziennego golda
Problem jest taki, że ja tego golda nie potrzebuję, bo mam już mały zapas i wszystkie niezbędne karty w kolekcji.
Jak już się obudzą z nowym sezonem to wejdę aby otworzyć beczki. Póki co HS>Gwint.
  • Odpowiedz
@TlustodupyBialorusin: ja już wbijam tylko na normale zdobyć 100 golda (i to co drugi dzień). Na samym początku to była fajna odskocznia od hsa, ale teraz, to jest dramat. Mam 0 funu z tej gry, aktualizacje raz na ruski rok (które nie są zapowiadane, tylko jak wejdą na serwer to będa i tyle XD). IMO największym problemem jest to kółko wzajemnej adoracji, któro zgromadziło się wokół tej gry. Zamiast dać
  • Odpowiedz
@kamil062: była kiedyś taka karta 'Biedna P--------a Piechota' i po jej usunięciu dodano wszystkim jednostkom KP taki pasek, jako easter egg i znak żałoby po lubianej przez społeczność usuniętej karcie
  • Odpowiedz
@SpaceMonkey: mam nadzieję, że po oficjalnym starcie daty również stanąsięoficjalne.

Nie rozumiem po co tutaj ta tajemnica, nic ona pozytywnego nie wnosi (°°
  • Odpowiedz
Redzi tak zwlekają z nowym sezonem, że z nudów se wbilem 20 rangę xD ale w sumie miałem dużą ochotę na gwinta dziś po miesiącu wbijania tylko 1 beczki na potyczkach xD
21 raczej mi się nie chce tryhardować, choć nagroda jest zacna za nią xd jak to jest z punktami, duzo wiecej odejmuje niz sie dostaje?

#gwint
Marcines - Redzi tak zwlekają z nowym sezonem, że z nudów se wbilem 20 rangę xD ale w...

źródło: comment_qXmNoDcFSg951cgQbtX3kRtXdnvJWySi.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Marcines: Nie, nie dużo więcej. Różnica procentowa jest podobna, jeśli nie taka sama co przy 4000-4250, tylko wartości zysków i strat nieco spadają.
  • Odpowiedz
@Jan_K: właśnie zamiast nich oryginalnie jest coral i donar, ale nie mam i nie wyrzeźbię ()
atrapa ciekawa, ale właściwie tylko do freyi (czy jak to tam się pisze). Aktualnie nawet 3 winstreak zaliczyłem tym, wcześniej nie wchodziło :D
@adi555000: nom, właśnie fajnie się go używa do cerys
  • Odpowiedz
  • 0
@Marcines Mi się nigdy nie trafiło, ale przeglądam reddita, a tam często się chwalą tym błędem. A to że ktoś dostanie o jedną kartę więcej to inny błąd i chyba już go naprawili.
  • Odpowiedz
Mircy co to się właśnie stało. Trafiłem po raz pierwszy na przeciwnika grającego talią Swima "Swim's Millige". Gracz lvl 60, ja smutne 29. Pierwszą rundę na spokojnie oddałem kiedy mieliśmy po równo kart, on rzucił jeszcze 2 na stół żeby ugrać. W drugiej poszedł jego szpieg, mój szpieg i jeszcze jedna moja karta. W trzeciej rundzie rzuciłem Avallacha (on swojego oddał w pierwszej) a od niego poszedł Gaunter. Wyszło tak, że ja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mleko_O: ja tam tego Millgaardu nie czuję. Przewijanie talii nie ma takiego dużego sensu jak w Hearthstonie gdzie niedociągnięta karta pali życie
  • Odpowiedz
Jak grać na to ścierwo krasnoludzkie? 1 turę trzeba wygrać bo w 2 zostaje 40+ potencjału, który przechodzi znowuż na turę 3.
#gwint
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xGreatx: No, Eredin może być średni. Masz pewnie jeszcze Imleritha, który z Mrozem powinien wyeliminować jakąś jednostkę z wytrzymałością. Jeśli często ich spotykasz możesz rozważyć dodanie Mardroeme, teraz w czasie większej popularności Toporników to sensowna karta.

Oprócz tego radzę nie czekać zbyt długo z używaniem takiego np. Rozdarcia, zazwyczaj warto po wyłożeniu przez przeciwnika pierwszych 3 jednostek, potem raczej poleci Wzmocnienie.

@Marcines: To chyba jakiś bardzo rzadko spotykany
  • Odpowiedz
@xGreatx: grałem właśnie 3 mecze na nich wszystkie mecze wygrane, pożera z igni i pożogą, polecam dzieciom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
edit: a no i najważniejsze żeby wygrać 1 turę i w razie jak rzuci Ithlinne w 2 to trzymać pożogę/igni na 3, jak skończy ich buffować to lecimy z tematem
  • Odpowiedz
@Tomm16: "każdy" teraz gra, SK na odrzucie, SK na toporach, Dagonem na pogodzie, Dagonem na mrozie, Dagonem na masie i innymi, Eredinem, Krasnoludami, Kontrolnymi Elfami, NG na Odkrywce, Szpiegach i innych wariacjach, Radowidem, Henseltem na Rębaczach.

Edit: Jeszcze o SK na QG zapomniałem!

Sam rak! Jak ludzie w ogóle mogą jakąkolwiek frakcją grać!
  • Odpowiedz
@ejadaz689: Na pogodach, jakiś typowy swarm to nie wiem, ale wersja którą gra @kvvach radzi sobie z Axemanami (a przynajmniej radziła, z deckiem Swima jeszcze nie grałem) bardzo dobrze. Są grzybki, które pozwalają na anihilację jednego Topornika, Klucznik może wyciągnąć drugiego (raz miałem grę, gdzie w ten sposób w 2. rundzie odciąłem przeciwnika od Toporników, bo do 3. się nie dokopał). Do tego Utopce wyciągające spod pogody, wiedźmy żeby
  • Odpowiedz
JEZU XD Teraz same skellige prawie, jak nie odrzucanie to toporniki, nawet dagona i eredina już rzadziej spotykam co jest dziwne xD

#gwint
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gram w #gwint talią, Dagona pod pogodę ( ( ͡ ͜ʖ ͡) ), zostały mi do stworzenia 3 złote karty. Co Wg Was powiniene zrobić najpierw, a co na końcu?
Yennefer
Caretaker
Succubus
Talie opieram na tym - http://www.gwentdb.com/decks/26043-rank-1-global-johann-lieberts-version-of-control
#gwent

Co stworzyć najpierw?

  • Yennefer 58.7% (27)
  • Caretaker 26.1% (12)
  • Succubus 15.2% (7)

Oddanych głosów: 46

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach