Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 5

- 3
@SpaceMonkey: mam nadzieję, że po oficjalnym starcie daty również stanąsięoficjalne.
Nie rozumiem po co tutaj ta tajemnica, nic ona pozytywnego nie wnosi (╯°□°)╯︵ ┻━┻
Nie rozumiem po co tutaj ta tajemnica, nic ona pozytywnego nie wnosi (╯°□°)╯︵ ┻━┻
@Greemote: @SpaceMonkey: "Soon" w gwintowym foncie to powinno być tło tagu
- 1
Redzi tak zwlekają z nowym sezonem, że z nudów se wbilem 20 rangę xD ale w sumie miałem dużą ochotę na gwinta dziś po miesiącu wbijania tylko 1 beczki na potyczkach xD
21 raczej mi się nie chce tryhardować, choć nagroda jest zacna za nią xd jak to jest z punktami, duzo wiecej odejmuje niz sie dostaje?
#gwint
21 raczej mi się nie chce tryhardować, choć nagroda jest zacna za nią xd jak to jest z punktami, duzo wiecej odejmuje niz sie dostaje?
#gwint
źródło: comment_qXmNoDcFSg951cgQbtX3kRtXdnvJWySi.jpg
Pobierzpodpowiedzcie plx co zmienić? Legendy jakie mam są na screenie. Nie zdobędę więcej scrapsów na ten moment (+ nie mam dinara).
#gwint
#gwint
źródło: comment_ANl8fWkdu3jDgI9j6HPq2trRa1mOUoNv.jpg
Pobierz- 0
@adi555000: Tyle, że w tym decku jest wystarczająca ilość narzędzi do odrzucania i bez Janka, a Janek to zawsze nieco RNG, co pokazuje chociażby ten przykład.
źródło: comment_R11Z2SKS1zs6QggWoVroQ97XDcQ2IVYJ.jpg
Pobierz- 0
- 1
#rower #szosa #diy #slusarstwo #majsterkowanie #cnc #mechanikasamochodowa #technologia #technika #gwint
#slask #zaglebie #katowice #chorzow #siemianowice #sosnowiec #dabrowagornicza #bedzin #piekaryslaskie #czeladz #bytom
na wstępie przepraszam za tagi, ale nie wiem jak
#slask #zaglebie #katowice #chorzow #siemianowice #sosnowiec #dabrowagornicza #bedzin #piekaryslaskie #czeladz #bytom
na wstępie przepraszam za tagi, ale nie wiem jak
źródło: comment_fy52LZ8mGGejZM8w92Fx71xLUT5zIU7M.jpg
Pobierz@Piotr--K: Natnij kątówką i spróbuj wykręcić śrubokrętem. Możesz też dospawać do tego śrubę i normalnie kluczem wykręcić.
- 1
- 8
- 3
Mircy co to się właśnie stało. Trafiłem po raz pierwszy na przeciwnika grającego talią Swima "Swim's Millige". Gracz lvl 60, ja smutne 29. Pierwszą rundę na spokojnie oddałem kiedy mieliśmy po równo kart, on rzucił jeszcze 2 na stół żeby ugrać. W drugiej poszedł jego szpieg, mój szpieg i jeszcze jedna moja karta. W trzeciej rundzie rzuciłem Avallacha (on swojego oddał w pierwszej) a od niego poszedł Gaunter. Wyszło tak, że ja
- 1
Jak grać na to ścierwo krasnoludzkie? 1 turę trzeba wygrać bo w 2 zostaje 40+ potencjału, który przechodzi znowuż na turę 3.
#gwint
#gwint
- 1
@xGreatx: No, Eredin może być średni. Masz pewnie jeszcze Imleritha, który z Mrozem powinien wyeliminować jakąś jednostkę z wytrzymałością. Jeśli często ich spotykasz możesz rozważyć dodanie Mardroeme, teraz w czasie większej popularności Toporników to sensowna karta.
Oprócz tego radzę nie czekać zbyt długo z używaniem takiego np. Rozdarcia, zazwyczaj warto po wyłożeniu przez przeciwnika pierwszych 3 jednostek, potem raczej poleci Wzmocnienie.
@Marcines: To chyba jakiś bardzo rzadko spotykany
Oprócz tego radzę nie czekać zbyt długo z używaniem takiego np. Rozdarcia, zazwyczaj warto po wyłożeniu przez przeciwnika pierwszych 3 jednostek, potem raczej poleci Wzmocnienie.
@Marcines: To chyba jakiś bardzo rzadko spotykany
- 0
@xGreatx: grałem właśnie 3 mecze na nich wszystkie mecze wygrane, pożera z igni i pożogą, polecam dzieciom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
edit: a no i najważniejsze żeby wygrać 1 turę i w razie jak rzuci Ithlinne w 2 to trzymać pożogę/igni na 3, jak skończy ich buffować to lecimy z tematem
edit: a no i najważniejsze żeby wygrać 1 turę i w razie jak rzuci Ithlinne w 2 to trzymać pożogę/igni na 3, jak skończy ich buffować to lecimy z tematem
- 3
@Tomm16: nie ma żadnego raka w karciankach. Każda talia może pokonać każdą
- 5
@Tomm16: "każdy" teraz gra, SK na odrzucie, SK na toporach, Dagonem na pogodzie, Dagonem na mrozie, Dagonem na masie i innymi, Eredinem, Krasnoludami, Kontrolnymi Elfami, NG na Odkrywce, Szpiegach i innych wariacjach, Radowidem, Henseltem na Rębaczach.
Edit: Jeszcze o SK na QG zapomniałem!
Sam rak! Jak ludzie w ogóle mogą jakąkolwiek frakcją grać!
Edit: Jeszcze o SK na QG zapomniałem!
Sam rak! Jak ludzie w ogóle mogą jakąkolwiek frakcją grać!
- 2
to co dagon umar i teraz tylko sk?
#gwint
#gwint
- 2
@ejadaz689: Na pogodach, jakiś typowy swarm to nie wiem, ale wersja którą gra @kvvach radzi sobie z Axemanami (a przynajmniej radziła, z deckiem Swima jeszcze nie grałem) bardzo dobrze. Są grzybki, które pozwalają na anihilację jednego Topornika, Klucznik może wyciągnąć drugiego (raz miałem grę, gdzie w ten sposób w 2. rundzie odciąłem przeciwnika od Toporników, bo do 3. się nie dokopał). Do tego Utopce wyciągające spod pogody, wiedźmy żeby
- 1
https://www.engadget.com/2017/08/08/artifact-dota-2-card-game-valve/
o hui, robią karciankę w klimatach Doty. Jestem pewien obaw. Podejścia do #hearthstone i #gwint nie będzie chociaż z drugiej strony Valve ma dobre podejście do f2p.
https://www.facebook.com/ArtifactPolska/
#dota2
o hui, robią karciankę w klimatach Doty. Jestem pewien obaw. Podejścia do #hearthstone i #gwint nie będzie chociaż z drugiej strony Valve ma dobre podejście do f2p.
https://www.facebook.com/ArtifactPolska/
#dota2
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@krolik_wie_lepiej: @ejadaz689:
xD Dobre te komentarze
we have chinese cartoon hearthstone, slav hearthstone, a hearhstone full of todd howard lies, enough of this already give us a new game stop with the cash grabbing methods
xD Dobre te komentarze
- 4
JEZU XD Teraz same skellige prawie, jak nie odrzucanie to toporniki, nawet dagona i eredina już rzadziej spotykam co jest dziwne xD
#gwint
#gwint
Co stworzyć najpierw?
- Yennefer 58.7% (27)
- Caretaker 26.1% (12)
- Succubus 15.2% (7)
- 1




















Nice! :) - Paweł "Burza" Burza
#gwint
1. tryhard na 4k+ mmr
2. ten sam tryhard na casualu żeby zarobić dziennego golda
Problem jest taki, że ja tego golda nie potrzebuję, bo mam już mały zapas i wszystkie niezbędne karty w kolekcji.
Jak już się obudzą z nowym sezonem to wejdę aby otworzyć beczki. Póki co HS>Gwint.