Dobra dobra, wy tu gadu gadu, a ja zatrzymałem się na 18 randze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Co jest teraz op i w 15minut zrobi mnie królem gwinta?
#gwint
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@yogurt37 gwint w 1 zdaniu ;) ja w zamkniętej becie chyba z 5 dni walczyłem o 15 rangę (3900 mmr) zaliczając spadek z ~3850 do 3400 ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
Smurf ma przede wszystkim na celu umożliwić testowanie nowych decków (na casualach ciężko sensownie potestować, na rankingowych ryzykuje się MMR)


@Jan_K: WUT? Na noobach lepiej się testuje? 90% przypadków smurf to boostowanie własnego ego. Na casualu też jest ukryty mmr i nie będziesz trafiał na ludzi, którzy przed chwilą rozpoczęli przygodę z Gwintem. Na szczęście CDPR zaczyna przyglądać się smurfom, ponieważ niektórzy wykorzystują to do zagwarantowania sobie pozycji w rankingu,
  • Odpowiedz
Nigdy nie słuchajcie @harnas_sv gdy chodzi o wbijanie rangi. Dzisiaj się go posłuchałem. Mówił: "Wbijaj 20 range nie p-----l, dasz rade ( ͡° ͜ʖ ͡°)". Skończyło się na tym że spadłem do 3950 MMR i znowu musiałem wbijać do 4200 MMR. Uważajcie na tego osobnika, to niebezpieczny człowiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gwint
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Greemote: Podobną jednostką już jest Redański Rycerz, ale u Skellige można ją wykorzystać nie tylko jako kontrę na pogodę, ale też w połączeniu z Drakkarami, Dzikiem Morskim, Łucznikami itp.
  • Odpowiedz
@Jan_K: pod warunkiem, że te karty się nie zmienią. Poza tym nie znamy reszty nowych kart więc imo na razie to wróżenie z fusów.
obecne karty działające na zasadzie okaleczenie - warcry mają świetną synergię, ale nikt tego nie gra bo jest banalne do skontrowania
  • Odpowiedz
wczoraj byłem 4216 mmr dzisiaj jestem 4135.................. #gwint

(°°
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zielony92: na 4400 tracę więcej niż zyskuje dlatego, że dobiera mi po prostu dużo częściej graczy z niższym mmr co wpływa na punkty po grze. Jak gram z kimś lepszym to dostaje dużo/tracę mało +18/-12 jakoś tak
  • Odpowiedz
@William_Lawson: nie załapałeś, chodziło o to, że jak Redzi znerfią jakąś kartę to wtedy zwracają ci pełen koszt skrawków. Czyli normalnie dostajesz za Lugosa 200 skrawków, a przy nerfie 800 skrawków i możesz zrobić dowolną inną złotą kartę. To taki popularny żart w społeczności gwinta, że jak ktoś ma jakieś 2 takie same złote karty to zaczyna narzekać jaka ta karta jest OP i powinna być znerfiona.
  • Odpowiedz
4200 MMR wbite. Już nie tykam się w ogóle gier rankingowych do końca sezonu. Zmieniłem talię ze zwykłego Dagona na Dagona kontrolnego i poszło bardzo łatwo ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
#gwint
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Prychacz: E, 50 punktów do rangi nie zrobisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Właśnie przed chwilą grałem mirrora Dagonów i przytrollowałem przeciwnika. Mgła po obu stronach, oprócz mglaków miał tylko dwie jednostk na planszy, także buffnął gromem mglaki. A ja w odpowiedzi wyczyściłem mgłę po swojej stronie, a po jego rzuciłem mróz Caranthirem w miejsce mgły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Prychacz: Ja mam jednego arcygryfa, ale w tamtym momencie miałem tylko wodnicę. Ale nawet ją poświęciłem, tak zabawne wydawało mi się to zagranie. Choć jak teraz myślę to skopałem kolejność, gdyby po moim wyczyszczeniu, a przed rzuceniem mrozu rzucił kolejną mgłę to by mi było głupio.

A co do tych 50 punktów, to IMHO serio warto, chyba że strasznie się męczyłeś. Nawet gdybyś nieco spadł, to dużo ludzi będzie wbijało
  • Odpowiedz
Mam pytanie czy są wśród Was gracze którzy przeszli z HSa lub grają w obie gry i są wstanie napisać dlaczego Gwint jest lepszy? Będę wdzięczna za odpowiedź.
#gwint
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wiezik_patrycja czuć progres podczas grania, jesteś wynagradzana za wygrywanie rund a nie tylko pojedynków. Twórcy przygotowali tryb wyzwań który pozwala poznać występujące w grze archetypy i zdobyć wszystkich liderów.

Beczki z kartami lecą jak z rogu obfitości także bardzo szybko można uzbierać deck.
  • Odpowiedz
ekhem, osoby które wbiły 20 i 21 rangę mają gwarantowany akces do tego nowego laddera, więc możecie sobie dać spokój :D [info RED-ów z reddita]. To 4200 dotyczy osób z 19 rangą, ktrym ostatecznie nie uda się wbić 20.

#gwint
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MysGG: Chętnie bym zobaczył jakieś statystyki jak to faktycznie wpłynęło na ruch. Na szczycie rankingu od czasu rozstrzygnięcia wyścigu na Gamescom był zastój (jedna osoba chyba wbiła do top 8), za to wcześniej w rankingu ruch był potężny.

A lagi też odczuwałem.
  • Odpowiedz