Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
- 1
Co znaczy określenie ,,smurf''? Bo ostatnio stało się bardzo popularne, a nie łapie znaczenia.
#gwint
#gwint
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Smurf ma przede wszystkim na celu umożliwić testowanie nowych decków (na casualach ciężko sensownie potestować, na rankingowych ryzykuje się MMR)
@Jan_K: WUT? Na noobach lepiej się testuje? 90% przypadków smurf to boostowanie własnego ego. Na casualu też jest ukryty mmr i nie będziesz trafiał na ludzi, którzy przed chwilą rozpoczęli przygodę z Gwintem. Na szczęście CDPR zaczyna przyglądać się smurfom, ponieważ niektórzy wykorzystują to do zagwarantowania sobie pozycji w rankingu,
Nigdy nie słuchajcie @harnas_sv gdy chodzi o wbijanie rangi. Dzisiaj się go posłuchałem. Mówił: "Wbijaj 20 range nie p-----l, dasz rade ( ͡° ͜ʖ ͡°)". Skończyło się na tym że spadłem do 3950 MMR i znowu musiałem wbijać do 4200 MMR. Uważajcie na tego osobnika, to niebezpieczny człowiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gwint
#gwint
Coraz bliżej 4k :)
#gwint
#gwint
źródło: comment_hGdicsBO5LOQnAJ69Nv34A83tLC1zs7o.jpg
PobierzNowa karta jakby ktoś jeszcze nie widział
Rębacze klanu an Craite
Co 2 tury, na początku twojej tury, jeśli ta jednostka jest ranna, zresetuj ją i ulepsz o 2.
#gwint
Rębacze klanu an Craite
Co 2 tury, na początku twojej tury, jeśli ta jednostka jest ranna, zresetuj ją i ulepsz o 2.
#gwint
źródło: comment_H9thNv3fBPnlRow1SQYHlGn0z6eELYbO.gif
Pobierz- 0
@Greemote: Podobną jednostką już jest Redański Rycerz, ale u Skellige można ją wykorzystać nie tylko jako kontrę na pogodę, ale też w połączeniu z Drakkarami, Dzikiem Morskim, Łucznikami itp.
@Jan_K: pod warunkiem, że te karty się nie zmienią. Poza tym nie znamy reszty nowych kart więc imo na razie to wróżenie z fusów.
obecne karty działające na zasadzie okaleczenie - warcry mają świetną synergię, ale nikt tego nie gra bo jest banalne do skontrowania
obecne karty działające na zasadzie okaleczenie - warcry mają świetną synergię, ale nikt tego nie gra bo jest banalne do skontrowania
- 1
@zielony92: na 4400 tracę więcej niż zyskuje dlatego, że dobiera mi po prostu dużo częściej graczy z niższym mmr co wpływa na punkty po grze. Jak gram z kimś lepszym to dostaje dużo/tracę mało +18/-12 jakoś tak
- 0
@zielony92: no to ja od 4000 do 4300 wbilem w pare godzin, ale mialem tez winratio na poziomie 70% ( albo 80, juz nie pamietam xd)
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 8
@William_Lawson: nie załapałeś, chodziło o to, że jak Redzi znerfią jakąś kartę to wtedy zwracają ci pełen koszt skrawków. Czyli normalnie dostajesz za Lugosa 200 skrawków, a przy nerfie 800 skrawków i możesz zrobić dowolną inną złotą kartę. To taki popularny żart w społeczności gwinta, że jak ktoś ma jakieś 2 takie same złote karty to zaczyna narzekać jaka ta karta jest OP i powinna być znerfiona.
4200 MMR wbite. Już nie tykam się w ogóle gier rankingowych do końca sezonu. Zmieniłem talię ze zwykłego Dagona na Dagona kontrolnego i poszło bardzo łatwo (ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง
#gwint
#gwint
- 3
@Prychacz: E, 50 punktów do rangi nie zrobisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Właśnie przed chwilą grałem mirrora Dagonów i przytrollowałem przeciwnika. Mgła po obu stronach, oprócz mglaków miał tylko dwie jednostk na planszy, także buffnął gromem mglaki. A ja w odpowiedzi wyczyściłem mgłę po swojej stronie, a po jego rzuciłem mróz Caranthirem w miejsce mgły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Właśnie przed chwilą grałem mirrora Dagonów i przytrollowałem przeciwnika. Mgła po obu stronach, oprócz mglaków miał tylko dwie jednostk na planszy, także buffnął gromem mglaki. A ja w odpowiedzi wyczyściłem mgłę po swojej stronie, a po jego rzuciłem mróz Caranthirem w miejsce mgły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
@Prychacz: Ja mam jednego arcygryfa, ale w tamtym momencie miałem tylko wodnicę. Ale nawet ją poświęciłem, tak zabawne wydawało mi się to zagranie. Choć jak teraz myślę to skopałem kolejność, gdyby po moim wyczyszczeniu, a przed rzuceniem mrozu rzucił kolejną mgłę to by mi było głupio.
A co do tych 50 punktów, to IMHO serio warto, chyba że strasznie się męczyłeś. Nawet gdybyś nieco spadł, to dużo ludzi będzie wbijało
A co do tych 50 punktów, to IMHO serio warto, chyba że strasznie się męczyłeś. Nawet gdybyś nieco spadł, to dużo ludzi będzie wbijało
Chyba pożerka znowu wróciła. Grałem teraz i praktycznie cały czas Ukryty
#gwint
#gwint
@Prychacz: Wolę pożeranie, niż ciągle ten cholerny dagon.
- 2
Co tu wybrać? Chyba Leszy może dostać nerfa. Mam już Gauntera premium
#gwint
#gwint
źródło: comment_3RLvqIn8ZY58bVqDGT1VQHLip4XiI2YP.jpg
PobierzOstatnio doslownie za kazdym razem mi donar zabiera rębaczy, chociaż nawet gdy jest 1 sposrod 5 brazowych kart :P
#gwint
#gwint
- 0
@lowcapatelni: to tak samo jak grasz potworami, zawsze zabierze nekkera
Mam pytanie czy są wśród Was gracze którzy przeszli z HSa lub grają w obie gry i są wstanie napisać dlaczego Gwint jest lepszy? Będę wdzięczna za odpowiedź.
#gwint
#gwint
- 3
@wiezik_patrycja: wydaje się być mniej losowy. Top decki się zdarzają, ale nie wyglądają aż tak absurdalnie i ciężko też dobrać kompletnie fatalnie (anty-curve albo coś).
@wiezik_patrycja czuć progres podczas grania, jesteś wynagradzana za wygrywanie rund a nie tylko pojedynków. Twórcy przygotowali tryb wyzwań który pozwala poznać występujące w grze archetypy i zdobyć wszystkich liderów.
Beczki z kartami lecą jak z rogu obfitości także bardzo szybko można uzbierać deck.
Beczki z kartami lecą jak z rogu obfitości także bardzo szybko można uzbierać deck.
ekhem, osoby które wbiły 20 i 21 rangę mają gwarantowany akces do tego nowego laddera, więc możecie sobie dać spokój :D [info RED-ów z reddita]. To 4200 dotyczy osób z 19 rangą, ktrym ostatecznie nie uda się wbić 20.
#gwint
#gwint
- 4
Ale laguje #gwint co nagle wszyscy wbijają 4200?
@MysGG: swim też ma lagi, serwery zapewne obciążone
- 1
@MysGG: Chętnie bym zobaczył jakieś statystyki jak to faktycznie wpłynęło na ruch. Na szczycie rankingu od czasu rozstrzygnięcia wyścigu na Gamescom był zastój (jedna osoba chyba wbiła do top 8), za to wcześniej w rankingu ruch był potężny.
A lagi też odczuwałem.
A lagi też odczuwałem.
@EgzeQTroll: jaki deck?
- 0
@kubusfnc: jeden z devów napisał na reddicie, że każdy, kto ma rangę 20 lub 21 też się dostanie, nie ważne, jak jego mmr będzie wyglądać na koniec sezonu

















Co jest teraz op i w 15minut zrobi mnie królem gwinta?
#gwint
@pawel-niczyporek: cokolwiek szefie