#gwint
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 5
27 sierpień, koniec sezonu
#gwint
#gwint
@Shomon: sierpnia.
- 3
@Shomon: Kurcze, przeglądałem sobie po wycieku tag #got, powiadomienie o Twoim wpisie mi wyskoczyło i już miałem pisać "You don't say?" ;)
Jeśli nie zmienią jakoś obecnego systemu to faktycznie różnica między 1500 punktów, a 1333
Po drugie – jedna trzecia Waszych punktów rankingowych wywalczonych w tym sezonie przejdzie na kolejny, co wpłynie na rangę, z którą go rozpoczniecie. Innymi słowy, każdy punkt jest na wagę złota!
Jeśli nie zmienią jakoś obecnego systemu to faktycznie różnica między 1500 punktów, a 1333
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
- 2
- 0
@Smoczers: Zdarza się, ale rzadko. Próbowałeś sprawdzić/naprawić grę w GOGu? Poza tym jak masz tę niewidzialną kartę i jeszcze jedną to możesz spróbować wybrać ją korzystając z klawiatury - najechać na inną, potem strzałka w odpowiednią stronę i zdaje się, że spacja, ale to lepiej sprawdź, bo sam z klawiatury nie korzystam, a taki problem miałem raptem raz, czy dwa.
- 0
@Jan_K: Ja już kilka razy ale wczoraj w nocy bardzo często i naprawiałem grę, niestety nic nie pomogło. Problemy nastały jak weszła w otwartą bete wcześniej nie było (╯︵╰,), ale dzięki muszę spróbować z klawiatury ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 8
@Jan_K: Jednak coś się szykuje bo już w tym poście na reddicie Burza napisał "That was fast! :)"
- 36
@harnas_sv: poczekamy tutaj na HL3
Skończyłem grać troll taliami którymi spadłem do 3400 MMR. Dzisiaj wróciłem z 3400 MMR do klubu 4000. Grałem takim fajnym Dagonem. Zrobiłem nim tylko 95% WR więc wydaje mi się, że Dagon powinien dostać buffa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gwint
#gwint
źródło: comment_oXBUWkFaHr0PThzmnVcp56vGBH60LuhQ.jpg
PobierzSiedzę na trzydziestu beczkach i czekam na patch i nowe karty. Ech. Mogliby już coś zapowiedzieć, bo zaczynam się niecierpliwić.
#gwint
#gwint
Niezłe karty tu nawet lecą
#gwint
#gwint
źródło: comment_YZjYu74C1uwcaCEyX3O0OoCM1MCSkhF3.jpg
Pobierz- 1
Czy na koniec sezonu jest reset kart?
#gwint
#gwint
- 0
@LordVanBet: @TlustodupyBialorusin: ja tu się poważnie pytam, bo kumpel wgaduje mi to i nje wiem czy to prawda
@Shomon: Nie będzie resetu. Kumpla p--------j w potylicę.
Witam 4k i pozdrawiam.
#gwint
#gwint
źródło: comment_zdv5NagP6IywPe2xAmtY4OlErCAgnZpK.jpg
Pobierz@Carramba666: Gratki, to teraz do 4250 ;d
- 1
- 2
Mam pytanie może mądre może głupie nie wiem... Jak dam fałszywej cirilli wytrzymałosc to w pierwszej rundzie (załóżmy ze przeciwnik rzucił w pierwszej) po spasowaniu przejdzie do przeciwnika, a po spasowaniu w drugiej przejdzie do mnie? #gwint
- 1
@Nonejm: Rzuciłem okiem na jakiś stary filmik z tą kartą. Po powrocie do właściciela - co jest dosyć oczywiste - przestaje być jednostką szpiegującą (znika oko), a więc nie ma powodu, żeby w kolejnej rundzie po spasowaniu przeszła do Ciebie, bo to uruchamia się tylko gdy Fałszywa Cirilla szpieguje. Tak samo jak Fałszywa Cirilla wyłożona przez przeciwnika po jego własnej stronie nie przejdzie po pasie do Ciebie.
@Nonejm: jak wraca na stronę NG (tego gracza który go rzucił) to Fake Ciri traci tag szpiega, a co za tym idzie nie ważna staje się też umiejętność zmiany strony po pasie przeciwnika. Tzn. jeśli byś dał wytrzymałość FC to ona pozostałaby u przeciwnika na kolejną turę ale nie mogłaby wrócić do Ciebie, bo nie byłaby szpiegiem. Zresztą właśnie skumałem, że kolega wyżej napisał podobnie.
Tak apropo's NG ze szpiegami,
Tak apropo's NG ze szpiegami,
- 5
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 6
Gwinciarzee. Kolejny odcinek z kolekcji POTĘŻNY STREAMER R-------Y PRZEZ MIRKA GRAJĄCEGO NILFGAARDEM. Tym razem padło na Metranosa, gościa który doszedł do półfinału GwenTogether organizowanego przez Lifecoacha.
BTW mam wrażenie, że na 4300 mmr gdzie gram co druga osoba to jakiś streamer bo zastanawiają się po pół godziny jakby opowiadali historię swojego życia widzom.
Od razu po mulliganie spasował xd.
#gwint
BTW mam wrażenie, że na 4300 mmr gdzie gram co druga osoba to jakiś streamer bo zastanawiają się po pół godziny jakby opowiadali historię swojego życia widzom.
Od razu po mulliganie spasował xd.
#gwint
źródło: comment_oJY6HJTpUHNGom1v7sanAXJFo240zjJw.jpg
Pobierz- 4
Patrzcie na kogo trafiłem na rankedach xd. Coś ostatnio nie ma łatwego gość życia i przegrał znowu z Nilfgaardem.
Dalszych screenów nie zdążyłem zrobić bo rzucił Koral w następnej rundzie, spaliłem mu kartę i się poddał.
#gwint
Dalszych screenów nie zdążyłem zrobić bo rzucił Koral w następnej rundzie, spaliłem mu kartę i się poddał.
#gwint
źródło: comment_v5aysBy1RpSkgarc9PBf3XA3cMFXyB4W.jpg
Pobierz@vardum97: koleś ma co najmniej dwa konta bo w tamtym patchu miał top1 i top2
źródło: comment_Cc1GdRsGiz1JOOK83r4sumQAkX8IbeLL.jpg
Pobierz- 0
@kubusfnc: no to najwidoczniej stworzyłem ultra silny deck który sobie radzi.
- 1
@Jan_K: tylko dlaczego odrzucone karty często są na samym wierzchu tali? I muszę się bać zagrywać szpiegów, aby nie dolosowało mi karty, którą przed chwilą odrzuciłem.
- 0
@wladca_kurczakow: lepiej zadac inne pytanie - dlaczego highrollowcy zaciagna sie scierwem raz na 10 albo wiecej gier, a jak ty bys tym gral to co chwile dostajesz cos czego nie chcesz.
- 3
@Konigstiger44: Gwint z Wiedźmina nie ma z tym gwintem nic wspólnego
@vardum97: grasz przynajmniej kilka miesiecy i nie wiesz ze pogody nie mozna uzyc na sobie?
- 3
- 9
Megamogwai i jego genialna zagrywka w finale GwenTogether
https://clips.twitch.tv/MoralHelplessRavenCoolStoryBro
#gwint
https://clips.twitch.tv/MoralHelplessRavenCoolStoryBro
#gwint
@skolfild: xDDDDDDDDDDDDDDDD
- 5
@Orellan: Świetne, a nawet na tym klipie nie widać jeszcze jak dobre była ta runda. Nie wiem na ile do tego stopnia sobie to rozplanował, ale wcześniej był też Dijkstra, którego mógł wrzucić do zablokowania Rogu, a wrzucił później tak, że nie było innej opcji niż stworzenie jednej większej jednostki, po której zbiciu były dwa cele dla Igni.
@skolfild: To już Dagon nie jest rakiem, tylko znowu krasnale?
@skolfild: To już Dagon nie jest rakiem, tylko znowu krasnale?



















ciekawostki: