https://playgwent.com/pl/news/6741/koniec-sezonu-rankingowego-27-sierpnia-list-od-pawla-burzy

ciekawostki:

jedna trzecia Waszych punktów rankingowych wywalczonych w tym sezonie przejdzie na kolejny, co wpłynie na rangę, z którą go rozpoczniecie

Planujemy wprowadzić nowy tryb rankingowy, przeznaczony dla graczy, którzy zgromadzą ponad 4200 punktów rankingowych przed końcem tego sezonu. Nie mogę zdradzić nic ponad to, ale pnijcie się do góry w rankingu i czekajcie na wieści z gamescomu!
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamil062: a skad wyczarujesz te 1,5k zeby sumowac je razem z punktami za poprzedni sezon? Pewnie przenoszona jest ta 1/3 punktow by jakos sensownie to na poczatku wygladalo - mialo juz nie byc resetow czyli nie bedzie placementa przez wbijanie 10lvla na casualach
  • Odpowiedz
@epi: Trzeba przywyknąć że informację od Burzy to tyle co nic ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie mniej jednak nie sądzę żeby ich system rankingowy miał się bardzo różnić od tego w innych grach MMO.
  • Odpowiedz
@Shomon: Kurcze, przeglądałem sobie po wycieku tag #got, powiadomienie o Twoim wpisie mi wyskoczyło i już miałem pisać "You don't say?" ;)

Po drugie – jedna trzecia Waszych punktów rankingowych wywalczonych w tym sezonie przejdzie na kolejny, co wpłynie na rangę, z którą go rozpoczniecie. Innymi słowy, każdy punkt jest na wagę złota!

Jeśli nie zmienią jakoś obecnego systemu to faktycznie różnica między 1500 punktów, a 1333
  • Odpowiedz
Siema Mirki i Mirabelki :P Czy Wam też wystąpił błąd w #gwint z brakiem karty w ręku, licznik wskazywał jakby była a miejsce szersze ale puste :( ? przegrałem już kilka meczy bo pokazywało że mam kartę a ręka pusta :(
#gwent
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Smoczers: Zdarza się, ale rzadko. Próbowałeś sprawdzić/naprawić grę w GOGu? Poza tym jak masz tę niewidzialną kartę i jeszcze jedną to możesz spróbować wybrać ją korzystając z klawiatury - najechać na inną, potem strzałka w odpowiednią stronę i zdaje się, że spacja, ale to lepiej sprawdź, bo sam z klawiatury nie korzystam, a taki problem miałem raptem raz, czy dwa.
  • Odpowiedz
@Jan_K: Ja już kilka razy ale wczoraj w nocy bardzo często i naprawiałem grę, niestety nic nie pomogło. Problemy nastały jak weszła w otwartą bete wcześniej nie było (,), ale dzięki muszę spróbować z klawiatury ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Siedzę na trzydziestu beczkach i czekam na patch i nowe karty. Ech. Mogliby już coś zapowiedzieć, bo zaczynam się niecierpliwić.
#gwint
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam pytanie może mądre może głupie nie wiem... Jak dam fałszywej cirilli wytrzymałosc to w pierwszej rundzie (załóżmy ze przeciwnik rzucił w pierwszej) po spasowaniu przejdzie do przeciwnika, a po spasowaniu w drugiej przejdzie do mnie? #gwint
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nonejm: Rzuciłem okiem na jakiś stary filmik z tą kartą. Po powrocie do właściciela - co jest dosyć oczywiste - przestaje być jednostką szpiegującą (znika oko), a więc nie ma powodu, żeby w kolejnej rundzie po spasowaniu przeszła do Ciebie, bo to uruchamia się tylko gdy Fałszywa Cirilla szpieguje. Tak samo jak Fałszywa Cirilla wyłożona przez przeciwnika po jego własnej stronie nie przejdzie po pasie do Ciebie.
  • Odpowiedz
@Nonejm: jak wraca na stronę NG (tego gracza który go rzucił) to Fake Ciri traci tag szpiega, a co za tym idzie nie ważna staje się też umiejętność zmiany strony po pasie przeciwnika. Tzn. jeśli byś dał wytrzymałość FC to ona pozostałaby u przeciwnika na kolejną turę ale nie mogłaby wrócić do Ciebie, bo nie byłaby szpiegiem. Zresztą właśnie skumałem, że kolega wyżej napisał podobnie.

Tak apropo's NG ze szpiegami,
  • Odpowiedz
Gwinciarzee. Kolejny odcinek z kolekcji POTĘŻNY STREAMER R-------Y PRZEZ MIRKA GRAJĄCEGO NILFGAARDEM. Tym razem padło na Metranosa, gościa który doszedł do półfinału GwenTogether organizowanego przez Lifecoacha.
BTW mam wrażenie, że na 4300 mmr gdzie gram co druga osoba to jakiś streamer bo zastanawiają się po pół godziny jakby opowiadali historię swojego życia widzom.
Od razu po mulliganie spasował xd.
#gwint
vardum97 - Gwinciarzee. Kolejny odcinek z kolekcji POTĘŻNY STREAMER R-------Y PRZEZ M...

źródło: comment_oJY6HJTpUHNGom1v7sanAXJFo240zjJw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Orellan: Świetne, a nawet na tym klipie nie widać jeszcze jak dobre była ta runda. Nie wiem na ile do tego stopnia sobie to rozplanował, ale wcześniej był też Dijkstra, którego mógł wrzucić do zablokowania Rogu, a wrzucił później tak, że nie było innej opcji niż stworzenie jednej większej jednostki, po której zbiciu były dwa cele dla Igni.

@skolfild: To już Dagon nie jest rakiem, tylko znowu krasnale?
  • Odpowiedz