Jakby ktoś się interesował turniejami - a z racji tego, że sporo osób narzeka już na zwykłe rozgrywki, to może jest zainteresowanie - w tym miesiącu niestety na good-gaming.com nie ma Gwinta, są natomiast:
- Bowstring Tension Cup (w poniedziałki, najbliższy jutro o 19:00)
- The Gwentlemen's Open August (sobota, 19.08 o 15:00, top 16 (?) gra również w niedzielę)
- dzisiaj pod tagiem wiedzmin, ktoś wrzucił też taki link (a potem
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kubusfnc: to wtedy Vilgefortz wchodzi za 9pkt, a taki np Skellen wszedłby za 10 a Ciri Szarża za 12 lub 15. Więc nie ma dużej różnicy. A zwykle tak jest, że Vilgefortz wchodzi przynajmniej za 20 bo często teraz w mecie Skellige gra na zbuffowanych piratów a KP na rębaczy. A grając przeciwko pożerce palisz Babe Cmentarną (czy jak ona teraz się nazywa).
  • Odpowiedz
#gwint

K---a, denerwuje mnie jedno... Nagroda w postaci pyłu. Mam w------e w karty premium, poki nie zdobędę wszystkich kart.

Wbijasz range numer 20, wbijasz level... A tu zamiast jakiejs karty albo beczek albo skrawków dostajesz bezużyteczny pyl xD
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gwint
Śniło mi się, że CDPR zrobił stream i w ramach przeprosin za brak patcha każdy kto do końca sezonu wygra 6 rund dostaje 21 rangę

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gwent #gwint #kalkazreddita

https://www.reddit.com/r/gwent/comments/6t1ilk/recent_news_from_cdpr_not_official/

Russian streamer NOD have been recently to CDPR office where he talked to Pawel Burza and Anastasia Prazdnicheva (main CIS community manager) and he published some little pieces of information about future of Gwent in his video. Nothing really specific but really interesting information.

I've decided to give you a quick brief of this video.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gdzie_byli_rodzice: To zależy od tego czy przeciwnik ma jeszcze jakieś złote karty w talii (ręka, cmentarz i stół się nie liczą). Możliwe, że jak chcesz odrzucić 12 czy 15 to jest już późniejsza faza gry i oponent wyciągnął już wszystkie swoje złota
  • Odpowiedz
@ejadaz689: myślę, że część problemów da się rozwiązać wprowadzeniem dużej ilości nowych kart. Gwint dużo traci na swojej przewidywalności. W zasadzie każda frakcja ma pewne karty które muszą się znaleść w decku i przez to na wyższych poziomach każdy wie jakie przeciwnik ma karty.
  • Odpowiedz
Przed chwilą przeciwnik sam się zmilował używając avallaha w ostatniej rundzie mając 0 kart ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wiem jak on to zrobił bo insta się poddał ale chyba użył uzdrowienia :D
#gwint
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakim cudem morkvarg, ktory mial 2 sily i umarl od mrozu wbil na plansze z kolejnym 2 punktami zamiast 1? dzieki temu typek dostal kolejny res na cerys i przez to przegralem gre ;_;
#gwint
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Marcines jeszcze troche mi zostało do końca ale nawet fajne to. Ogólnie opowiadali jak powstał gwint, bylo tez troche nieśmiesznych żarcików. Pod koniec przedstawiają fanarty.
  • Odpowiedz
@MysGG: miałem świetny Mulligan, w zasadzie idealna ręka, Tibor i Vilgeforzt schowani na samym końcu talii i nie przeszkadzali, więcej szczęścia niż umiejętności :)
  • Odpowiedz
  • 2
Czy jest jakiś sposób na zablokowanie karty pułapki? Kajdany nie działają ( ͡° ʖ̯ ͡°) #gwint
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@izawoj: Podobno działają, ale nie rzucane "z ręki", tylko z Calveita/Cahira bądź Eithne. Poza tym jednostki blokujące (tzn. Donar, Morvudd itd.) działają.
  • Odpowiedz
@izawoj: Jak będziesz miała okazję to oczywiście bierz Morvudda z beczki, można nawet zastanowić się nad jego stworzeniem. Frakcyjne jednostki blokujące są jednak sporo lepsze.

@Prychacz: No jest. Osobiście Kajdan praktycznie nie używam, także mnie to nie boli, ale dziwne, że tego nie załatali już dawno.
  • Odpowiedz
Teraz jest płacz, że nie ma patcha, a jak już wyjdzie, to będzie płacz, że znowu 1/3 gry zmieniona i moja talia już nie działa xD
#gwint
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach