Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 5
@Marcines: Ej, przecież to troll Sklep. Wygląda na to, że będzie nie tylko awatarem, ale też prawdopodobnie będzie miał własną kartę. Ciekawe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_VUNzoDXbpg3z7rsSGKJoDsVYmBNVLVZH.jpg
PobierzTurniej GwenTogether u Lifecoacha, miłego oglądania (。◕‿‿◕。)
https://www.twitch.tv/lifecoach1981
#gwint #esport
https://www.twitch.tv/lifecoach1981
#gwint #esport
- 36
Poland stronk xD #hearthstone #gwint
źródło: comment_SyDkmeVVlNLsvVC4WM36doKUKA3yLFqT.jpg
Pobierz@MamZakwasy: ogólnie chyba popularna jest opinia, że gwint jest lepszy od heartstone'a. dawno nie grałem w hsa, ale ludzie narzekają na zbyt dużo kart i zbyt dużą losowość
konto usunięte via Android
- 6
@MamZakwasy Przecież pierwszy wynik to reklama a nie pozycjonowanie.
- 2
ma ktoś linka do millfgardu?
#gwint
#gwint
- 0
@vardum97: pod warunkiem ze masz co spalic, bo jak vilgefortz ma pojsc w jedynke przeciwnika to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
@kubusfnc: to wtedy Vilgefortz wchodzi za 9pkt, a taki np Skellen wszedłby za 10 a Ciri Szarża za 12 lub 15. Więc nie ma dużej różnicy. A zwykle tak jest, że Vilgefortz wchodzi przynajmniej za 20 bo często teraz w mecie Skellige gra na zbuffowanych piratów a KP na rębaczy. A grając przeciwko pożerce palisz Babe Cmentarną (czy jak ona teraz się nazywa).
konto usunięte via Android
- 3
#gwint
K---a, denerwuje mnie jedno... Nagroda w postaci pyłu. Mam w------e w karty premium, poki nie zdobędę wszystkich kart.
Wbijasz range numer 20, wbijasz level... A tu zamiast jakiejs karty albo beczek albo skrawków dostajesz bezużyteczny pyl xD
K---a, denerwuje mnie jedno... Nagroda w postaci pyłu. Mam w------e w karty premium, poki nie zdobędę wszystkich kart.
Wbijasz range numer 20, wbijasz level... A tu zamiast jakiejs karty albo beczek albo skrawków dostajesz bezużyteczny pyl xD
#gwint
Śniło mi się, że CDPR zrobił stream i w ramach przeprosin za brak patcha każdy kto do końca sezonu wygra 6 rund dostaje 21 rangę
Śniło mi się, że CDPR zrobił stream i w ramach przeprosin za brak patcha każdy kto do końca sezonu wygra 6 rund dostaje 21 rangę
konto usunięte via Android
- 8
@SpaceMonkey Kiedy Gwint wejdzie za mocno XD
- 3
#gwent #gwint #kalkazreddita
https://www.reddit.com/r/gwent/comments/6t1ilk/recent_news_from_cdpr_not_official/
https://www.reddit.com/r/gwent/comments/6t1ilk/recent_news_from_cdpr_not_official/
Russian streamer NOD have been recently to CDPR office where he talked to Pawel Burza and Anastasia Prazdnicheva (main CIS community manager) and he published some little pieces of information about future of Gwent in his video. Nothing really specific but really interesting information.
I've decided to give you a quick brief of this video.
NOD mentioned that ptr server is a real mess for now
So it shows that CDPR are working really hard
@wzr1one: Wzruszyłem się nad ostatnim. Bałagan nie świadczy dobrze o ich pracy.
#gwint
Próbowaliście kiedyś używać Janka na Ciri: Szarża po jej zagraniu? Zauważyłem, że Ciri z 9 odrzuca normalnie ale 12 czy 15 nie chce.
Próbowaliście kiedyś używać Janka na Ciri: Szarża po jej zagraniu? Zauważyłem, że Ciri z 9 odrzuca normalnie ale 12 czy 15 nie chce.
- 4
@Gdzie_byli_rodzice: To zależy od tego czy przeciwnik ma jeszcze jakieś złote karty w talii (ręka, cmentarz i stół się nie liczą). Możliwe, że jak chcesz odrzucić 12 czy 15 to jest już późniejsza faza gry i oponent wyciągnął już wszystkie swoje złota
@Gdzie_byli_rodzice: W zamkniętej becie kopiował ze wszystkich złotych kart, gdziekolwiek się znajdowały. Szkoda, że to zmienili.
Bardzo fajny post na temat problemów gwinta, warto przeczytać
https://www.reddit.com/r/gwent/comments/6swtxu/gwent_play_is_formulaic_brainstorming_fixes/
#gwint
https://www.reddit.com/r/gwent/comments/6swtxu/gwent_play_is_formulaic_brainstorming_fixes/
#gwint
- 2
@ejadaz689: myślę, że część problemów da się rozwiązać wprowadzeniem dużej ilości nowych kart. Gwint dużo traci na swojej przewidywalności. W zasadzie każda frakcja ma pewne karty które muszą się znaleść w decku i przez to na wyższych poziomach każdy wie jakie przeciwnik ma karty.
Przed chwilą przeciwnik sam się zmilował używając avallaha w ostatniej rundzie mając 0 kart ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wiem jak on to zrobił bo insta się poddał ale chyba użył uzdrowienia :D
#gwint
#gwint
- 2
jakim cudem morkvarg, ktory mial 2 sily i umarl od mrozu wbil na plansze z kolejnym 2 punktami zamiast 1? dzieki temu typek dostal kolejny res na cerys i przez to przegralem gre ;_;
#gwint
#gwint
konto usunięte via Android
- 1
@Marcines no chyba bug jakis bo wlasnie mialem to samo (tyle ze moj morkvarg
- 1
@TheMadHatter: mial 2, bo dalem mu mroz jak mial 4, minely 2 rundy i przyszedl na plansze z 2 pktami sily, a potem znow z 2 pkt
@Marcines: Kluczowe zdanie. Miał bazowe 4 i go zabiłeś i wrócił z 2
konto usunięte via Android
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 6
Millgaard raz jeszcze xd. Czyli jak przemielić wroga w czasie 1 rundy i jeszcze ją wygrywać xd. Coś takiego nie widuje się często. Pierwszy raz mi się udało, choć muszę przyznać, że przeciwnik sporo mi pomógł.
#gwint
#gwint
źródło: comment_kRngWRrwMeR6EWfK255XB1g2vM7Fzv4A.jpg
Pobierz- 2
@vardum97: Najłatwiejsza 2 runda jaką kiedykolwiek grałem. Dziękuję przeciwnikowi, że nie spasował i pozwolił mi zrobić screena.
źródło: comment_I2dfPZnNLnrTuSegQJTabEJpSECVWoRg.jpg
Pobierz- 0
@MysGG: miałem świetny Mulligan, w zasadzie idealna ręka, Tibor i Vilgeforzt schowani na samym końcu talii i nie przeszkadzali, więcej szczęścia niż umiejętności :)
- 5
Millgard jest powalony xd. Albo przegrywasz grę 0-2, albo wygrywasz ją w ten sposób, 4 karty przewagi i przeciwnik wchodzi w 3 runde bez żadnej karty, a ty masz najlepsze combo na ręce. I to wszystko na 4,2k.
#gwint
#gwint
źródło: comment_1lUgfmr3bP45oCfzRCNFAzqHcjwKnsLm.jpg
Pobierz- 3
@izawoj: Podobno działają, ale nie rzucane "z ręki", tylko z Calveita/Cahira bądź Eithne. Poza tym jednostki blokujące (tzn. Donar, Morvudd itd.) działają.
- 2
@izawoj: Jak będziesz miała okazję to oczywiście bierz Morvudda z beczki, można nawet zastanowić się nad jego stworzeniem. Frakcyjne jednostki blokujące są jednak sporo lepsze.
@Prychacz: No jest. Osobiście Kajdan praktycznie nie używam, także mnie to nie boli, ale dziwne, że tego nie załatali już dawno.
@Prychacz: No jest. Osobiście Kajdan praktycznie nie używam, także mnie to nie boli, ale dziwne, że tego nie załatali już dawno.
Teraz jest płacz, że nie ma patcha, a jak już wyjdzie, to będzie płacz, że znowu 1/3 gry zmieniona i moja talia już nie działa xD
#gwint
#gwint
@Blond_Ortograficzny: ja nigdy o to nie płakałem bo co patch grałem różnymi taliami. Bardziej ''płaczę'' o brak informacji kiedy będzie patch bo jestem w zawieszeniu tworzyć nowe talie czy poczekać. Patch będzie jutro a może za rok
- 2
@SpaceMonkey: Oczywiście, też bym wolał, żeby dawali info, jak ludzie, ale jak niektórzy piszą, że gra już nie jest wspierana, czy coś, no to trochę beka xD
5
Gwint: Wiedźmińska gra karciana dostanie własne odcinkowe show

Gra karciana Gwint znajduje się ciągle w stadium otwartej bety, ale już niebawem doczeka się własnego internetowego show - A Round of Gwent.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #















- Bowstring Tension Cup (w poniedziałki, najbliższy jutro o 19:00)
- The Gwentlemen's Open August (sobota, 19.08 o 15:00, top 16 (?) gra również w niedzielę)
- dzisiaj pod tagiem wiedzmin, ktoś wrzucił też taki link (a potem