Niech mi ktoś powie co wniesie kampania single player do gry? Za jej pomocą będziemy zdobywać nowe karty? Nie znalazłam informacji na ten temat. Może ktoś coś z Was wie więcej?
#gwint
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jan_K: Niech zobaczą jak Blizzard potrafi budować hype miesiącami. Najpierw jakieś przecieki i spekulacje. Do tego mini patch z duperelami. Tu darmowa paczka, tam jakieś zadanko i mnie tym kupują. Nie gram już nałogowo w HS, ale zawsze wracam gdy coś zaczyna się dziać. W gwincie to tylko odmierzanie czasu do momentu gdy patch będzie live.
  • Odpowiedz
Po 3 odrzuconych automatycznie kartach powinno mu spasować a nie że czekam jak debil aż mu odrzuci 11 kart po kolei, potem jeszcze dwie itp. Skoro już 3 karty mu spaliło to znaczy że to dłuższy afk a nie wyjście na siku. Co sądzicie?

#gwint #gwent
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@UrbanHorn: Dosyć oczywista sprawa, 1 karta może być specjalnie odrzucona, czasem można to nawet odrobić. 2 to już problem, choć potrafię sobie wyobrazić sytuację, gdzie warto zdiscardować 2, czy nawet więcej kart (np. długa runda przeciwko Axemanom z planszą zawalona pogodą/Yennefer: Klątwy), ale ogólnie powinni to poprawić. Tym bardziej kiedy wprowadzą opcję celowego discardu. Natomiast dla odmiany powinni wprowadzić jakiś bufor czasowy dla DC. Sporo jest jeszcze potrzebnych takich drobnych
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FotDK: A jakieś zmiany w talii robisz, czy cały czas tą samą? Ja nie lubię za bardzo zmian, ale w końcu porzuciłem Radowida, gdy dwa razy odbiłem się od poziomu 4250. Bycie na zwycięstwo, dwa przed kolejną rangą i potem spadek o 200-300 punktów mocno frustruje.
  • Odpowiedz
@Jan_K: Henselt a teraz Radowid, ale Henseltem z kontrą lepiej mi szło, zmontowałem sobie z ciekawości swoją wersję krasnali, ale porażka.
  • Odpowiedz
@epi: To z HSa (sam nie wiedziałem, gdzieś przy okazji LifeCoacha, który był znany z wykorzystywania całego czasu) - w Hearthstonie kończący się czas na ruch jest wizualizowany właśnie przez spalającą się linę na środku planszy, a nie zwykły suwak jak w Gwincie.
  • Odpowiedz
@Prychacz: Co to za trudność wrzucić mgłę, potem jakiegoś nekkera wojownika, jakieś golemiki i harpię. Panie to samo się wrzuca na stół, nie trzeba nic klikać nawet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Aleis: obstawiam ze w ten weekend bedzie już stream z omówieniem, wiec pewnie początek następnego tygodnia bo watpie, że będa czekali do gamesconu jak niektórzy tu pisali xd
  • Odpowiedz
Nie ogarniam tej gry, ta sama talia, za jednym i za drugim razem grane raczej na skupieniu, w niedzielę seria 2-7, dzisiaj 16-4. Przy takim WR to mi zabrakło kilku godzin grania do wyjazdu na Gamescom ( ). A teraz trochę pustka, bo ciężko sobie jakiś cel w Gwincie znaleźć.

Ale tak czy siak, Mirki pijcie ze mną kompot.
#gwint
Jan_K - Nie ogarniam tej gry, ta sama talia, za jednym i za drugim razem grane raczej...

źródło: comment_x2TxwYartMDpYmKp09Wm6LEm5kIEWWW1.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czlenson95: Na koniec sezonu jeszcze pewnie poczekamy, jak coś tam mimo wszystko grywasz to do 20 możesz spokojnie dojść. Ostatnio jakoś mniej Eredinów widzę, ale jest na pewno jeden koleś w ścisłej topce, jak grałem Radowidem koło 4-4,2k to sporo ich było i to był jeden z gorszych przeciwników.

@kapitan_hak: Mgła na oblężniczy (można z Ducha Lasu, bo to daje cele po 1 HP) i Harpie + Żywiołak na
  • Odpowiedz