Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 1
Komentarz usunięty przez moderatora
Niech mi ktoś powie co wniesie kampania single player do gry? Za jej pomocą będziemy zdobywać nowe karty? Nie znalazłam informacji na ten temat. Może ktoś coś z Was wie więcej?
#gwint
#gwint
@wiezik_patrycja @Elijahu @epi : żeby wykopowi gracze tam sobie poszli. Wtedy będzie mniej raka na ladderze (✌ ゚ ∀ ゚)☞
@wiezik_patrycja: Do multi raczej nic nie wniesie. Było kiedyś info, że karty zdobywane w kampanii nie będą dostępne w taliach muli.
konto usunięte via Android
- 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Greemote: Też tak mam, że pogram w gwinta świeżo po patchu a potem opada hype. Nawet nie mam po co odpalać gry, bo mam wszystkie niezbędne karty i zapas surowców.
@Jan_K: Niech zobaczą jak Blizzard potrafi budować hype miesiącami. Najpierw jakieś przecieki i spekulacje. Do tego mini patch z duperelami. Tu darmowa paczka, tam jakieś zadanko i mnie tym kupują. Nie gram już nałogowo w HS, ale zawsze wracam gdy coś zaczyna się dziać. W gwincie to tylko odmierzanie czasu do momentu gdy patch będzie live.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
- 3
LifeCoach organizuje kameralny trurniej w #gwint . Data jeszcze nieznana, ale wiadomo kto zagra.
źródło: comment_RdLsT0YrQvpniqRnmJk5yuXBP1vbV35Q.jpg
Pobierz- 1
@TlustodupyBialorusin: Seatstory robi cała organizacja TakeTV, a LifeCoach zaprasza ludzi do swojego domu. :D Robił podobny event dla Hearthstone.
- 0
@TlustodupyBialorusin: Wiem.
- 3
@SpaceMonkey: ja już mam 65, toż to gorzej jak nofapchallenge.
- 5
DreamHack o czymś myśli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://twitter.com/DreamHack/status/892963981731778560
#gwint
Any @PlayGwent players out there? Would you show up to play at DreamHack if we put on some tournaments?
https://twitter.com/DreamHack/status/892963981731778560
#gwint
- 4
@UrbanHorn: Dosyć oczywista sprawa, 1 karta może być specjalnie odrzucona, czasem można to nawet odrobić. 2 to już problem, choć potrafię sobie wyobrazić sytuację, gdzie warto zdiscardować 2, czy nawet więcej kart (np. długa runda przeciwko Axemanom z planszą zawalona pogodą/Yennefer: Klątwy), ale ogólnie powinni to poprawić. Tym bardziej kiedy wprowadzą opcję celowego discardu. Natomiast dla odmiany powinni wprowadzić jakiś bufor czasowy dla DC. Sporo jest jeszcze potrzebnych takich drobnych
Da sieto jakoś zrestartować?
#gwint
#gwint
źródło: comment_7h8uGHTwbwqQk8mLk3VaB515rtnXyXqO.jpg
Pobierz- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@FotDK: A jakieś zmiany w talii robisz, czy cały czas tą samą? Ja nie lubię za bardzo zmian, ale w końcu porzuciłem Radowida, gdy dwa razy odbiłem się od poziomu 4250. Bycie na zwycięstwo, dwa przed kolejną rangą i potem spadek o 200-300 punktów mocno frustruje.
- 0
@Jan_K: Henselt a teraz Radowid, ale Henseltem z kontrą lepiej mi szło, zmontowałem sobie z ciekawości swoją wersję krasnali, ale porażka.
- 1
Mireczki pomóżcie. Caranthir czy Saskia? Nie gram ani Potworami ani ST.
#gwint
#gwint
@NakSos: przeczytalem i dalej nie wynika z tego na ktorym koncie zmillowales dowodcow a na ktorym wybrales saskie xD
- 4
Jak to jest, że ejden dzień nic nie potrafię wygrać, a potem kolejny jadę z takim wynikiem xD
#gwint
#gwint
źródło: comment_R4YA11ROhb9N2tWOQRObycbT5mpTBoHW.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@ejadaz689: Bo gwint to gra w papier, kamień, nożyce. Jak się trafi zielona fala to się kończy z takim wynikiem.
- 4
Chcę wbić 20 rangę więc stworzyłem Dagona na tokeny. Zobaczymy czy to jest taka samograjka jak inni mówią
#gwint
#gwint
Zobaczymy czy to jest taka samograjka jak inni mówią
@Prychacz: pierw to sie naucz tym grać, samo stworzenie talii cie nie boostnie do 20 rangi xd
- 2
@Prychacz: Co to za trudność wrzucić mgłę, potem jakiegoś nekkera wojownika, jakieś golemiki i harpię. Panie to samo się wrzuca na stół, nie trzeba nic klikać nawet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 2
- 2
@Aleis: Info będzie soon™ - https://www.reddit.com/r/gwent/comments/6qu235/end_of_season_official_timedate/ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Aleis: obstawiam ze w ten weekend bedzie już stream z omówieniem, wiec pewnie początek następnego tygodnia bo watpie, że będa czekali do gamesconu jak niektórzy tu pisali xd
- 8
Nie ogarniam tej gry, ta sama talia, za jednym i za drugim razem grane raczej na skupieniu, w niedzielę seria 2-7, dzisiaj 16-4. Przy takim WR to mi zabrakło kilku godzin grania do wyjazdu na Gamescom (✌ ゚ ∀ ゚)☞. A teraz trochę pustka, bo ciężko sobie jakiś cel w Gwincie znaleźć.
Ale tak czy siak, Mirki pijcie ze mną kompot.
#gwint
Ale tak czy siak, Mirki pijcie ze mną kompot.
#gwint
źródło: comment_x2TxwYartMDpYmKp09Wm6LEm5kIEWWW1.jpg
Pobierz- 1
@czlenson95: Na koniec sezonu jeszcze pewnie poczekamy, jak coś tam mimo wszystko grywasz to do 20 możesz spokojnie dojść. Ostatnio jakoś mniej Eredinów widzę, ale jest na pewno jeden koleś w ścisłej topce, jak grałem Radowidem koło 4-4,2k to sporo ich było i to był jeden z gorszych przeciwników.
@kapitan_hak: Mgła na oblężniczy (można z Ducha Lasu, bo to daje cele po 1 HP) i Harpie + Żywiołak na
@kapitan_hak: Mgła na oblężniczy (można z Ducha Lasu, bo to daje cele po 1 HP) i Harpie + Żywiołak na
@Jan_K: Wow, Dagon, kto by się spodziewał.


















#gwint
źródło: comment_ZdsusoTcsHmm0a1AZ5IMMf8qng1qDVUU.jpg
Pobierz