A więc w open becie KP zaliczyła dwa rakowe decki, jeden przed patchem, drugi po patchu. Najpierw autystyczne boostowanie trzech rębaczy do porzygu, a potem Radowid i pogoda na pałę, na pusty stół. That was rather impressive, congratulations #gwint
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A więc w open becie Eithne zaliczyła dwa rakowe decki, jeden przed patchem, drugi po patchu. Najpierw pogoda na pałę, na pusty stół, a potem autystyczne boostowanie trzech krasnali do porzygu. That was rather impressive, congratulations #gwint
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sojerr: co chcesz od krasnali? świetnie się przeciwko nimi gra. Nie psują ci stołu, prawie cała inicjatywa po twojej stronie, z tego powodu powyżej 4k nie spotkałem żadnej takiej talii bo każda talia ją kontruje prawie.
  • Odpowiedz
Nareszcie. Udało się. Cel na ten sezon osiągnięty. No i udowodniłem, że blask słońca imperium oślepia tchórzliwe Dagony i przy spotkaniu z mężnym synem Nilfgaardu.chowają się po swoich norach.20 ranga grając wyłącznie Calveitem i sporadycznie Voorhisem. TOP 1600. Win ratio 60%.Idealnie kontruje obecne talie potworów z Dagonem na pogodę i skellige na odrzucanie (z obydwoma win ratio ponad 70%). Nie radzi sobie z klasyczną pożerką z Ukrytym, ale że tej ostatnio prawie
vardum97 - Nareszcie. Udało się. Cel na ten sezon osiągnięty. No i udowodniłem, że bl...

źródło: comment_wZjC7VJBDsgei0jBmisL5xaiNMGE0yfW.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tomm16: Tak, Ciri szarża. Grałem prawie wszystimi możliwymi taliami Nilfgaardu (oprócz Emhyra, którego uważam za najsłabszego dowódce) i właśnie ten archetyp uważam za najpotężniejszy w obecnej mecie.
Grałem szpiegami przez pewien czas, ale była to talia zbyt podatna na kontry i pożogę bo dużo zależało od zbuffowanych gwardzistów. Dlatego przerzuciłem się na tą i muszę przyznać, że jak nauczy się nią grać jest bardzo skuteczna.
vardum97 - @Tomm16: Tak, Ciri szarża. Grałem prawie wszystimi możliwymi taliami Nilfg...

źródło: comment_ff1qlbgVu0XOuk1buIb7mL5DkLsnl5IY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Mam pytanie, karciane świry. Ostatni raz grałem w Gwinta od nerfa Nilfgaardu (golemy wyskakują dopiero po Calveicie i inne takie). Chciałbym powrócić, więc stąd pytanie: na jakie decki warto zbierać skrawki i w jakiej kolejności craftować karty (najpierw epiki czy legendy etc.)?
#gwint
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Morgesztern: Trzeba, nie trzeba. Pewnie Dagon jest najłatwiejszy na wbicie np. 4k MMR, ale obecnie 4k można praktycznie wszystkim wbić, za to wyżej, w ściślejszej topce jest trochę bardziej urozmaicenie. Nilfgaard raczej szału nie robi, chociaż też na pewno ktoś gra, ale już krasnoludy, czy SK discard jak najbardziej można grać.
  • Odpowiedz
@Morgesztern: Teraz najmocniejsze są potwory i discard SK, ale wszystkimi frakcjami da się grać. Ja wbiłem 4,2k grając tylko Nilfgaardem.
Wbicie 3,7k nie stanowi problemu prawie dla żadnej talii, więc dopóki twoim celem nie jest walka o 4k graj tym co lubisz najbardziej.
  • Odpowiedz
Dijkstra to jest nadkarta. 3 tura, gościu gra jednego z rębaczy ulepszonego quenem o 2 żeby potem Henseltem dograć dwóch pozostałych. Poza tym została mu jedna karta w ręce, więc gram krowie truchło bo rębacze to były jedyne jednostki w tym rzedzie, 3x 12.

Już myślałem że wygrałem ale niestety Dijkstra dobrał trebusz który mu wygrał grę bo krówka zniszczyła 6 zamiast 36 xD

#gwint
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pan_skala: O, już nie 40%, a 60%. Mamy jakiś postęp. Rozumiem, że 60% to robią idioci, Ty pewnie robiłbyś i 70%, ale Ci się nie chce, bo nie, lubisz tylko pokomentować, a na Gamescom i tak byś nie jechał, bo po 10k $ nie warto się nawet schylać ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zarzutka 2/10, bo odpisałem.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Queltas Autorską o tyle, że nie żywcem z GwentDb, ale też niezbyt odkrywczą. Dragon z gromami, rogiem i wzmocnieniem. Przed 4k klasyczną pożerką.
  • Odpowiedz
@kvvach polecam igni zamiast gebelsa, specjalnie dla niego wziąłem jednego potwora co przenosi do innego rzędu, a wyrzucilbym pozoge wtedy i wstawił skeligijski sztorm, cały czas mocny i czasem wymusza wyrzucenie złotych w pierwszej turze żeby ocalić kluczowe karty
  • Odpowiedz
@ejadaz689: Ej, incognito jestem. Mnie tam bardziej dzisiaj przed turniejem wkurzało, że zagrałem parę razy idealnie, a i tak przegrywałem. Typu czekałem z zagraniem Rębacza przeciwko Henseltowi do ostatniej karty i faktycznie jego ostatnią kartą był Krąg Przywołań, ale skopiował sobie moją Harpię, rzucił w mróz i mimo braku kolejnego Rębacza wygrał o jakieś pojedyncze punkty. W ostatnim meczu przegrałem dosyć wyraźnie, Henselt średnio sobie poradził z discardem.

@SpiderFYM
  • Odpowiedz
Zauważyliście, że otwierając po 5 beczek naraz wypadają lepsze karty? Wchodzą premium, częściej złote i srebrne. Domyślam się, że to pewnie łut szczęścia, ale może w sofcie jest jakiś algorytm premiujący otwieranie większej liczby beczek naraz? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#gwint
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SpiderFYM: Oprócz tego jest jeszcze parę sposobów na wykorzystanie tej karty - na przykład jeśli zamierzasz jakiś rząd potraktować Rozdarciem, to rzucasz tam tę kartę i wciągasz kolejną, robisz potem na tych kartach 6 punktów, także de facto szpieg kosztuje Cię 4. Do tego można wyciągać Rębaczy z trio, Vrana, który ma właśnie coś zjeść, a już w skrajnych przypadkach aktywować Śpiącego Grota, co może wręcz sprawić, że szpieg się
  • Odpowiedz