Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Mirki mam pytanie co do nagród sezonowych. Wbiłem dzis 15 range i nagroda to avatar Jaskiera (dodam, że to moja ulubiona postać). Czy jak wbije wyższą range to też go dostane?
#gwint
#gwint
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 27
- 3
Czy zdrada działa na złote karty?
#gwint
#gwint
Czy w #gwint w meczach rankingowych można spaść z rangi? Np 12 na 11? Czy jedynie można zejść w punktami maksymalnie na 1750pkt, któe gwarantują 11 rangę?
- 9
- 2
Pewnie #slowpoke, ale widzieliście nowa kartę? ;)
https://twitter.com/pawelburza/status/893457029234348032
#gwint
https://twitter.com/pawelburza/status/893457029234348032
If any Ally or Unit in your Hand or Deck other than a Farseer is Boosted during your turn, Boost self by 2 at the end of the turn.
#gwint
- 7
@epi: Chciałbym zobaczyć coś więcej niż fanarty wrzucane na FB i chociaż podstawowe informacje np kiedy się kończy sezon. Zamiast tego mamy Burzę piszącego bez przerwy "hehe soon.." (wiem że to nie jego wina tylko tych z góry) To nie jest dobry marketing....
@soltysek: Burza powinien stracić emblemat CDPR na reddicie. Nic bardziej nie w-----a niż post oznaczony na czerwono, a tam Burza z dwusylabowym gównem. https://www.reddit.com/user/Burza46
- 4
Ciekawe zjawisko. Krąg przywołań przywołał złotego Isengrima :D
#gwint
#gwint
źródło: comment_FCXpy8AjjjK8VKtssiijXpBDLtlOalP6.jpg
Pobierz- 1
@Konigstiger44: zastanów się dobrze czy wolisz jakiegoś Sukkuba z flecikiem czy P O T Ę Ż N E G O maga zabijającego wampira wyższego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
Nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji - czy Igni liczy również siłę złotych kart w rzędzie?
#gwint
#gwint
@Poncz: Oczywiście że liczy
Komentarz usunięty przez moderatora
Czy tylko ja widzę że w tym momencie grany jest cały czas Bran na odrzucanie i Dagon? Chociaż Dagon już rzadziej. Czasem zdarzy się Eredin. Radowida już dawno nie widziałem, krasnali też. Jeszcze dzisiaj Nilfgaard na przewijanie i toporników z Crachem spotkałem. Niby taka zrównoważona meta można grać wszystkim a widzi się tylko dwie talię
#gwint
#gwint
@Prychacz: tak to jest, zawsze coś na wierzch się wybije. Raz dagon, raz NG, a teraz znowu SK. Jeśli ktoś oczekuje, że zjawi się magiczny patch wprowadzający 100% balans w karciance, to jest po prostu naiwny. Chociaż i tak po tym patchu widać więcej decków niż zwykle.
- 0
Komentarz usunięty przez autora
Jak ja kocham blokować kajdanami Toruviel. Jakby to jeszcze nie było zabugowane. Przegrać dwa mecze z rzędu bo nie mogę kliknąć w zakrytą kartę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gwint
#gwint
Ja podczas gry w gwinta
#gwint
#gwint

- 1
ale to jest irytujący bug. Teraz przegram i mi nie zaliczy #gwint
źródło: comment_ZbfCiRHk42up9ufeefQeaHebH6gYslHT.jpg
Pobierz- 13
- 0
@yogurt37: chociaż kilka fragmentów (✌ ゚ ∀ ゚)☞ ja na przykład w beczce trafiłem ostatnio animowane raghnarog, a użyteczność jeszcze mniejsza niż tego pająka, bo grać tym nie będę, a spyłować szkoda
Grałem wczoraj na Nilfgaard z Emhyrem moimi krasnalami. Przeciwnik w talii miał Albricha, atrapę i do tego zdradę. Trzy razy użył Albricha i do tego dorzucił Avallacha. W drugiej rundzie nie miałem już żadnych kart w talii, a w ręce Ithlinne która była bezużyteczna. Pierwszy raz w życiu z taką talią się spotkałem
#gwint
#gwint
- 1
@Prychacz: grałem parę razy krasnalami na tę talię, wszystkie wygrałem o dziwo (niezła ręka, sweers mi zabierał max 1 jednostkę, z albricha bywało różnie). Najśmieszniejsze jest to, że mając card advantage w r2, jeśli dojdzie do r3 to sie okazuje że on ciągnie dalej a ja nie mam co i jestem 3 karty w plecy :D
edit: @ejadaz689 haha grałem dokładnie z tym samym kolesiem jakoś 30min temu xd
edit: @ejadaz689 haha grałem dokładnie z tym samym kolesiem jakoś 30min temu xd
- 3
- 1
Co jest od 2 dni gram ciągle z Discard Branami. Elo 3800.
Ja gram tym od 2 tygodni z 75% wr :>
Co kontruje Discard? Potwory i Nilfgaard na kradzież cmentarza?
#gwint
Ja gram tym od 2 tygodni z 75% wr :>
Co kontruje Discard? Potwory i Nilfgaard na kradzież cmentarza?
#gwint
- 1
@MysGG: Mill(f)gaard to doskonała kontra na discardy.




















No to chyba znamy datę kolejnego patcha.
#gwint #gwent
Niektórzy grają w inny sposób :)