Mirki mam pytanie co do nagród sezonowych. Wbiłem dzis 15 range i nagroda to avatar Jaskiera (dodam, że to moja ulubiona postać). Czy jak wbije wyższą range to też go dostane?
#gwint
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@soSNax: ja tam dorfami spokojnie do 4,3k doszedlem i tutaj zaczynaja sie schody, bo wiecej kontrolnych deckow jest, a ogolnie prawie kazdy ma igni/pozoge/koral
  • Odpowiedz
Czy w #gwint w meczach rankingowych można spaść z rangi? Np 12 na 11? Czy jedynie można zejść w punktami maksymalnie na 1750pkt, któe gwarantują 11 rangę?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@epi: Chciałbym zobaczyć coś więcej niż fanarty wrzucane na FB i chociaż podstawowe informacje np kiedy się kończy sezon. Zamiast tego mamy Burzę piszącego bez przerwy "hehe soon.." (wiem że to nie jego wina tylko tych z góry) To nie jest dobry marketing....
  • Odpowiedz
Nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji - czy Igni liczy również siłę złotych kart w rzędzie?

#gwint
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy tylko ja widzę że w tym momencie grany jest cały czas Bran na odrzucanie i Dagon? Chociaż Dagon już rzadziej. Czasem zdarzy się Eredin. Radowida już dawno nie widziałem, krasnali też. Jeszcze dzisiaj Nilfgaard na przewijanie i toporników z Crachem spotkałem. Niby taka zrównoważona meta można grać wszystkim a widzi się tylko dwie talię
#gwint
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Prychacz: tak to jest, zawsze coś na wierzch się wybije. Raz dagon, raz NG, a teraz znowu SK. Jeśli ktoś oczekuje, że zjawi się magiczny patch wprowadzający 100% balans w karciance, to jest po prostu naiwny. Chociaż i tak po tym patchu widać więcej decków niż zwykle.
  • Odpowiedz
Jak ja kocham blokować kajdanami Toruviel. Jakby to jeszcze nie było zabugowane. Przegrać dwa mecze z rzędu bo nie mogę kliknąć w zakrytą kartę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gwint
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@yogurt37: chociaż kilka fragmentów ( ) ja na przykład w beczce trafiłem ostatnio animowane raghnarog, a użyteczność jeszcze mniejsza niż tego pająka, bo grać tym nie będę, a spyłować szkoda
  • Odpowiedz
Grałem wczoraj na Nilfgaard z Emhyrem moimi krasnalami. Przeciwnik w talii miał Albricha, atrapę i do tego zdradę. Trzy razy użył Albricha i do tego dorzucił Avallacha. W drugiej rundzie nie miałem już żadnych kart w talii, a w ręce Ithlinne która była bezużyteczna. Pierwszy raz w życiu z taką talią się spotkałem
#gwint
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Prychacz: grałem parę razy krasnalami na tę talię, wszystkie wygrałem o dziwo (niezła ręka, sweers mi zabierał max 1 jednostkę, z albricha bywało różnie). Najśmieszniejsze jest to, że mając card advantage w r2, jeśli dojdzie do r3 to sie okazuje że on ciągnie dalej a ja nie mam co i jestem 3 karty w plecy :D

edit: @ejadaz689 haha grałem dokładnie z tym samym kolesiem jakoś 30min temu xd
  • Odpowiedz
Co jest od 2 dni gram ciągle z Discard Branami. Elo 3800.
Ja gram tym od 2 tygodni z 75% wr :>

Co kontruje Discard? Potwory i Nilfgaard na kradzież cmentarza?

#gwint
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach