• 1
Mirki jak to jest z gwarancją w Play. Telefon kupilem od jakiegoś anona który wziął go w play'u na drugim końcu Polski. Gwarancja jest podbita + paragon. Mogę ją zrealizować w dowolnym salonie czy musi być ten w którym był brany telefon ? #pytanie #play #gwarancja
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MrocznyBrokul: p--------z waść, telefon na gwarancję można oddać w dowolnym salonie. Na rękojmię/niezgodność należy oddać u danego sprzedawcy (lub w salonie własnym jeśli tel. jest kupiony w takowym/przez internet/telesales.
  • Odpowiedz
#telefony #gwarancja
Ile średnio trzeba czekać na odbiór telefonu?
Oddałem swój 11dni temu, i ślad po nim zaginą. Trzeci raz ta sama usterka(przestał działać głośnik od rozmów), nie powinni dać nowego ?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
Mirki, mam problem z telefonem. Telefonik restartuje się ciągle z komunikatem "system Android jest uaktualniany". Jest to soft reset bez konieczności podawania pinu, problemem jest to że system jest aktualny a te reseciki powodują zniknięcie wszystkich powiadomień oraz to że telefon się wybudza w kieszeni i czasem w ruchu naciska sobie wszystko na ekranie. Już był dwa razy w serwisie i dwa razy zrobili aktualizacje systemu i nic więcej. Kiedyś było tak
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@OrangeEkspert: ok jutro oddam do salonu i zobaczymy jak to będzie dalej. chciałem szybciej i sam wysyłałem a Jeszcze na tym straciłem bo już bym był po dwóch naprawach w Orange :)
  • Odpowiedz
Mam słuchawki bezprzewodowe Logitech h800. Ostatnio wypad przycisk do zmiany utworów oraz prawa słuchawka zaczęła przerywać więc oddałem je na gwarancje. W odpowiedzi od serwisu dostałem ze jeśli wypadnie przycisk jest to uszkodzenie mechaniczne które nie podlega gwarancji. Teraz moje pytanie czy mam jakiekolwiek szanse się z nimi wykłócać, bo dlaczego oni zawsze zakładają ze to usterka mechaniczna a nie wada sprzętu?

#elektronika #gwarancja #logitech
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki jest problem. Mam #nokia #lumia 520 i zaczyna się psuć. Zaczynają wyskakiwać w coraz większej ilości zielone subpixele. No jako, że mam gwarancję to oddałem telefon na gwarancję. No i za pierwszym razem nie naprawili tego (wymienili gniazdo jack :D, wgrali wp cyan i zestroili radio?) i za drugim też (soft rtc - wtf?). No i jako, że widzę coraz więcej tych subpixeli które mogą prowadzić do
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema Mirki, zwracał ktoś z was może buty w #ccc albo podobnym sklepie powołując się na rękojmie? Jak to wygląda? Trzeba się z tym po rzecznikach praw konsumenta ciągać czy raczej sprawny zwrot? Przy czyszczeniu z butów schodzi kolor i piszą że reklamacja niezasadna ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#rekojmia #prawo #gwarancja
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A tak dzisiaj uczciłam zdanego kolosa ze spawalnictwa. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Myślicie, że mi to przyjmą jako wadę fabryczną? Imo szkło jest źle zahartowane, dobrze zaharowane szkło powinno się rozpaść na dużo drobniejsze kawałki. ( ͡º ͜ʖ͡º)
nowe szkło na #aliexpress już zamówiłam, ale szkoda tego ponad roku gwarancji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#telefony
hatterka - A tak dzisiaj uczciłam zdanego kolosa ze spawalnictwa. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Myślic...

źródło: comment_wToBrx5Ors2Qi929kL2NgZRVtrkkHx3v.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki mam zagwoztkę.
Otóż parę dni temu laptop zaczynał mi spowalniać i ogólnie źle chodzić, więc poszedł zwykły restart. Od tamtej pory nie moge go uruchomić. Pojawia się ASUS i za chwile "Preparing automatic repair" i po 2-3s znika i zostaje czarny ekran. Najgorsze w tym wszytskim jest to, że nie mogę wejść do BIOSu, nic kompletnie nie mogę zrobić. Na nic nie reaguje.

Mam do Was dwa pytania?
1) Wiecie ocb?
2) Oczywiście mogę
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak to jest z wymianą urządzenia na nowe, gdy zbyt wiele razy było na gwarancji?
Mam #lgg2, na dniach poleci na gwarancję, bo chyba już trzeci (lub czwarty, musiałbym sprawdzić kartę gwarancyjną) będzie wymieniany ekran - falowanie. Do tego losowe restarty (pojawiły się z miesiąc temu), zwiechy (było wcześniej, serwis nie potwierdził), niewyraźny dźwięk z głośnika do rozmów (wymieniali za którymś razem). Jak trzeba sprawę poprowadzić, żeby w końcu
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tojtek: No elo. Dzwonisz na infolinię, informujesz, że telefon już 3 czy tam 4 (mój przypadek) będzie w serwisie, a na karcie gwarancyjnej masz informację, że po 3 istotnych naprawach przysługuje wymiana na nowy, ale o nie gorszych parametrach. Wtedy Pan z infolinii poprosi Cię o dane i o to żebyś nie wysłał telefonu dopóki o to nie zostaniesz poproszony oraz napisania reklamacji na adres: reklamacje@lge.pl. Następnie dostajesz maila wraz
  • Odpowiedz
Jak to jest z rękojmią? Jakiś czas temu kupiłem telewizor i po 2 dniach się popsuł (wyglądało, że padło podświetlanie matrycy), przy próbie oddawania chciałem skorzystać z rękojmi ale pani w sklepie stwierdziła, że na to mogą powołać się tylko firmy(stwierdziła, że weszła jakaś ustawa w grudniu 2014 roku). Poprosiłem kierownika i wtedy powiedział że wyjątkowo wymieni mi telewizor. W sumie spoko ale właśnie jak to jest, kto miał rację?
#gwarancja
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Volki: Powiedzieli, że z rękojmi nie mogę skorzystać tak jak napisałem wyżej. Chcieli żebym sam zgłosił reklamację bezpośrednio do producenta. Dopiero jak poprosiłem kierownika z łaską się zgodził.
  • Odpowiedz
#prawo #gwarancja #komputery
Mirki, jak to jest z gwarancją kiedy ktoś wziął kartę graficzną na fakturę na firmę? Jeżeli producent daje 3 lata gwarancji to faktycznie ona obowiązuje? Klient twierdzi że przy wzięciu na fakturę jest tylko 12 miesięcy gwarancji.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kupiłem dla ojca na święta #tablet z #komputronik. Tablet był osobiście odebrany w sklepie w Warszawie, zaklejony w oryginalnym pudełki. No to opakowałem w papier ozdobny i pod choinke. Przychodzi wigila, ojciec otwiera prezenta, O SUPER TABLET ALE GIT, patrzy a tablet ma pękniętą szybkę.
Czy w takim przypadku uznają mi zwrot albo gwaracje? Urządzenie nawet nie było uruchomione i ekran ma jeszcze wszystkie folie i nakleiki.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach