Wpis z mikrobloga

Mirki, mam problem z telefonem. Telefonik restartuje się ciągle z komunikatem "system Android jest uaktualniany". Jest to soft reset bez konieczności podawania pinu, problemem jest to że system jest aktualny a te reseciki powodują zniknięcie wszystkich powiadomień oraz to że telefon się wybudza w kieszeni i czasem w ruchu naciska sobie wszystko na ekranie. Już był dwa razy w serwisie i dwa razy zrobili aktualizacje systemu i nic więcej. Kiedyś było tak że trzeci raz ten sam problem oznaczał wymianę sprzętu na nowy no ale chyba nie mam co na to liczyć bo wiadomo jak Polacy są ruchani na gwarancjach, jeśli odeślą mi telefon trzeci i czwarty raz i tylko zaktualizują system to mogę coś zdziałać u Orange? Bo tam wziąłem telefon. Nie wiem jakieś odstąpienie od umowy ponieważ tego szajsu nie da się używać.

#orange #sony #gwarancja #wsupport #m4aqua #pytaniedoeksperta
  • 9
@OrangeEkspert: na karcie gwarancyjnej mam dwie naklejki na których jest napisane aktualizacja systemu i tyle. wysyłałem bezpośrednio do w support i nie wiem czy wysyłać znowu bo problem nie jest rozwiązany. w domu poczytam sobie tą kartę gwarancyjną
@Brozyn: Możesz udać się do naszego salonu i skorzystać z uprawnień przysługujących Ci w ramach odpowiedzialności sprzedawcy za towar zgodny z umową, przy czym w tym wypadku także najpierw będzie podejmowana próba naprawy aparatu.
@OrangeEkspert: ok jutro oddam do salonu i zobaczymy jak to będzie dalej. chciałem szybciej i sam wysyłałem a Jeszcze na tym straciłem bo już bym był po dwóch naprawach w Orange :)