Mam taki coś z telefonami że jak leżą sobie dwa cały dzień nikt nie dzwoni , a w pewnym momencie zaczynają dzwonić wszystkie na raz jakby linia się odblokowywała , jakieś zakłócenia jeden od drugiego ? słaby zasięg ?

#gsm #telefony #smartfon
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki i Węgierki,

Chcę kupić Huawei P10 ze względu na aparat. Ale na rynku są dwa:
Huawei P10 VTR-L09 i Huawei P10 VTR-L29.

Czym się różnią?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanko, posiadając wszelkie zabezpieczenia na iphonie typu touch id, konto icloud itp itd. Jest możliwość złamania tych zabezpieczeń -> dostania się do telefonu i calej jego zawartości? Pytam z czystej ciekawości bo z tego co czytam po forach jest to kwestia sporna.
#apple #iphone #gsm #technologia
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lokuero: jeśli twojego telefonu nie ukradną jakieś tajne służby (oczywiście poza policją;>) to nie masz się co martwić, żaden janusz, czy dres czy inny taki ktosiek nie da rady :)
  • Odpowiedz
Jedno zasadnicze pytanie. Które mnie nurtuje.
Dlatego karty z #orange i #virginmobile w ogóle mi zasięgu nie łapią?
Wjechałem, telefony zgubiły zasięg, potem był przez chwilę.
I znowu brak. Nawet w 2g.
Co jest grane?
Telefony bez simlocka obydwa w Polsce takich problemów nie miałem.
#niemcy #emigracja #pytanie #gsm
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gsm

Na co wydać 9zł SMS? Bo przenoszę numer.

Jakbym grał w Metina to był doładował sobie smocze monety xD Na Chomika też nie potrzebuję.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mk321: w ogóle ten "przemysł" uploaderski jest zadziwiający :D ludzie wrzucają masę pirackich rzeczy na serwisy premium, z których bez wykupienia konta nie ściągniesz sobie kilku plików z max prędkością.
Istnieją więc serwisy które zarabiają na tym, że umożliwiają pobieranie bez limitów z serwisów premium xD

Takim sposobem na pirackich treściach zarabiają trzy strony, a żadna z nich nie jest autorem :d
  • Odpowiedz
Czy ktoś z #telefony #gsm widział może etui do #samsung #galaxys6, ale takie, które nie zasłania plecków?

Chodzi mi tylko o ochronę aluminiowej ramki, tak żeby nie przykrywać żadnym plastikiem czy silikonem szklanego tyłu w telefonie.

Ktoś, coś?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grzesiooo: Sprawdza się raczej dobrze, jest tam taki mały haczyk, który się odpina i dzięki temu można bezproblemowo zdjąć tę obudowę. Natomiast jest jeden minus, z tego co zauważyłem u tego kumpla. Mianowicie raz mu telefon upadł właśnie na ten cover z boku i przy upadku lekko odgięło dół, tam gdzie właśnie jest ten haczyk od zabezpieczenia. Telefon bez szwanku, ale cover raczej do w-------a - on co prawda go
  • Odpowiedz
Jakbyście mieli kupić telefon tak do 800zl (no max 1000zl), to co byście wybrali?

1) używkę iPhone 5S (wiem, że będzie bezproblemowy w użytku)
2) jakiegoś Xiaomi (nie znam się kompletnie i nie wiem czy nie trzeba bawić się w rooty sruty)
3) coś innego (tylko co?)

No
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@sorhu pytam bo ostatnio miałem zgrzyt w serwisie Peugeota. Facet pyta: a z kim Pan rozmawiał. A ja mówię nie pamiętam ale mam nagraną rozmowę i mogę zaraz wiedzieć a ten na mnie z pretensjami, że dlaczego nie mówię, że nagrywam rozmowę.
  • Odpowiedz
@thygesen: w każdym komisie dostaniesz co najmniej 100-150 zł mniej od wartości rynkowej. Lepiej wystaw na olx albo rzeszowiaku, chyba że bardzo zależy Ci na czasie
  • Odpowiedz
Mircy pomóżta.

Mój ojczulek niebawem obchodzi 60-te urodziny. Padł pomysł aby zakupić mu nowy telefon.

Wiecie - to jeden z tych typów co sam sobie nowego nigdy nie kupi, bo "stary jest jeszcze dobry", a jednocześnie przeklina pod nosem co za dziadostwo, a nie telefon ( ͡ ͜
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach