Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@OrangeEkspert nie jestem pewny czy on na stałe nie chce emigrowac. Jeśli tak, to wtedy też będzie obowiązywać 5gr
@WielkaPesaNarodowa: xiaomi np
Mirki i Węgierki,
Chcę kupić Huawei P10 ze względu na aparat. Ale na rynku są dwa:
Huawei P10 VTR-L09 i Huawei P10 VTR-L29.
Czym się różnią?
Chcę kupić Huawei P10 ze względu na aparat. Ale na rynku są dwa:
Huawei P10 VTR-L09 i Huawei P10 VTR-L29.
Czym się różnią?
- 1
@blaiseblaise: L29 to dual sim, 09 jeden sim
Kurna Mirki, czy ja jestem ślepy, czy Play i inne sieci GSM w Polsce nie mają angielskich wersji stron z ofertami itp.?
#gsm #play #angielski #wpolscejakwlesie
#gsm #play #angielski #wpolscejakwlesie
- 2
@NoMercyIncluded: na stronie play na dole jest hiperłącze: For Visitors
- 2
@NoMercyIncluded: tacy to już janusze pracują przy projektowaniu stron operatorów. Chyba tylko MV ma wyraźny przycisk do zmiany języka na górze strony
- 0
@AgentGecko mój ojciec ma jeszcze starego tak-taka, karta ma już z 15 lat używana w Nokii 6020 ;)
@Bjorn_Skurvensen: @AgentGecko: @Bjorn_Skurvensen: Taką białą z plusa to ja mam tylko w wersji micro z LTE. Tak więc raczej znajo.
- 1
Pytanko, posiadając wszelkie zabezpieczenia na iphonie typu touch id, konto icloud itp itd. Jest możliwość złamania tych zabezpieczeń -> dostania się do telefonu i calej jego zawartości? Pytam z czystej ciekawości bo z tego co czytam po forach jest to kwestia sporna.
#apple #iphone #gsm #technologia
#apple #iphone #gsm #technologia
Jedno zasadnicze pytanie. Które mnie nurtuje.
Dlatego karty z #orange i #virginmobile w ogóle mi zasięgu nie łapią?
Wjechałem, telefony zgubiły zasięg, potem był przez chwilę.
I znowu brak. Nawet w 2g.
Co jest grane?
Telefony bez simlocka obydwa w Polsce takich problemów nie miałem.
#niemcy #emigracja #pytanie #gsm
Dlatego karty z #orange i #virginmobile w ogóle mi zasięgu nie łapią?
Wjechałem, telefony zgubiły zasięg, potem był przez chwilę.
I znowu brak. Nawet w 2g.
Co jest grane?
Telefony bez simlocka obydwa w Polsce takich problemów nie miałem.
#niemcy #emigracja #pytanie #gsm
- 7
w Polsce takich problemów nie miałem
@013cth: mam rozumieć że wyjechałeś z kraju i nie masz włączonego roamingu?
@013cth: Tak powinna wyglądać strona, może nie jesteś na pełnej stronie tylko np korzystasz mobilnie, wówczas czat się nie pojaw. Podane opcje to jedyne sposoby załatwienia sprawy.
źródło: comment_CgimLOII5xyHWix3Gpt8jhCKbFIDz0Uh.jpg
Pobierz- 1
#gsm
Na co wydać 9zł SMS? Bo przenoszę numer.
Jakbym grał w Metina to był doładował sobie smocze monety xD Na Chomika też nie potrzebuję.
Na co wydać 9zł SMS? Bo przenoszę numer.
Jakbym grał w Metina to był doładował sobie smocze monety xD Na Chomika też nie potrzebuję.
- 1
@mk321: rapideo i sciągaj jakiś serial xD
- 1
@mk321: w ogóle ten "przemysł" uploaderski jest zadziwiający :D ludzie wrzucają masę pirackich rzeczy na serwisy premium, z których bez wykupienia konta nie ściągniesz sobie kilku plików z max prędkością.
Istnieją więc serwisy które zarabiają na tym, że umożliwiają pobieranie bez limitów z serwisów premium xD
Takim sposobem na pirackich treściach zarabiają trzy strony, a żadna z nich nie jest autorem :d
Istnieją więc serwisy które zarabiają na tym, że umożliwiają pobieranie bez limitów z serwisów premium xD
Takim sposobem na pirackich treściach zarabiają trzy strony, a żadna z nich nie jest autorem :d
@grzesiooo: Sprawdza się raczej dobrze, jest tam taki mały haczyk, który się odpina i dzięki temu można bezproblemowo zdjąć tę obudowę. Natomiast jest jeden minus, z tego co zauważyłem u tego kumpla. Mianowicie raz mu telefon upadł właśnie na ten cover z boku i przy upadku lekko odgięło dół, tam gdzie właśnie jest ten haczyk od zabezpieczenia. Telefon bez szwanku, ale cover raczej do w-------a - on co prawda go
- 0
@grzesiooo: pewnie chodzi ci o ramkę https://www.teletorium.pl/ramka-nillkin-armor-bumper-do-samsung-galaxy-s6-czerwona/55649/
- 1
Ktoś używał może baterii frimy MALLPER?? http://allegro.pl/bateria-samsung-galaxy-s4-i9505-i9500-b600be-nfc-i6775066309.html Szukam zamiannika z NFC.
#smartfon #telefony #gsm #pytanie #elektronika
#smartfon #telefony #gsm #pytanie #elektronika
Jakbyście mieli kupić telefon tak do 800zl (no max 1000zl), to co byście wybrali?
1) używkę iPhone 5S (wiem, że będzie bezproblemowy w użytku)
2) jakiegoś Xiaomi (nie znam się kompletnie i nie wiem czy nie trzeba bawić się w rooty sruty)
3) coś innego (tylko co?)
No
1) używkę iPhone 5S (wiem, że będzie bezproblemowy w użytku)
2) jakiegoś Xiaomi (nie znam się kompletnie i nie wiem czy nie trzeba bawić się w rooty sruty)
3) coś innego (tylko co?)
No
#telekomunikacja #gsm #telefony mam ustawione w komórce nagrywanie rozmowy. Czy powinienem informować o tym osobę z którą rozmawiam? Jak to wygląda od strony prawnej?
- 0
@sorhu pytam bo ostatnio miałem zgrzyt w serwisie Peugeota. Facet pyta: a z kim Pan rozmawiał. A ja mówię nie pamiętam ale mam nagraną rozmowę i mogę zaraz wiedzieć a ten na mnie z pretensjami, że dlaczego nie mówię, że nagrywam rozmowę.
@salvador5000
Ma prawo mieć pretensje. Ty masz prawo nagrywać i nie musisz informować.
Ma prawo mieć pretensje. Ty masz prawo nagrywać i nie musisz informować.
Witam gdzie mogę dostać ta pierwszą warstwę która się wymienia. Musi to być oryginalna od moto czy jakiś zamiennik?
#gsm #smartfon #motoxforce #kiciochpyta
#gsm #smartfon #motoxforce #kiciochpyta
źródło: comment_Bv0yJNnmaQNnEJ89rI8735X7paX2G28D.jpg
PobierzMircy pomóżta.
Mój ojczulek niebawem obchodzi 60-te urodziny. Padł pomysł aby zakupić mu nowy telefon.
Wiecie - to jeden z tych typów co sam sobie nowego nigdy nie kupi, bo "stary jest jeszcze dobry", a jednocześnie przeklina pod nosem co za dziadostwo, a nie telefon (⌐ ͡■ ͜
Mój ojczulek niebawem obchodzi 60-te urodziny. Padł pomysł aby zakupić mu nowy telefon.
Wiecie - to jeden z tych typów co sam sobie nowego nigdy nie kupi, bo "stary jest jeszcze dobry", a jednocześnie przeklina pod nosem co za dziadostwo, a nie telefon (⌐ ͡■ ͜
- 2
@PropanButanOrangutan: teściowi sprezentowaliśmy jakiś czas temu to: http://www.myphone.pl/produkt/myphone-hammer-2-plus/
jest b. zadowolony.
jest b. zadowolony.
- 1
@PropanButanOrangutan: Jak Hammer to lepiej nowszą wersję 3 plus https://www.x-kom.pl/p/356589-smartfon-telefon-myphone-hammer-3-plus-dual-sim-czarny.html
5
UKE i Komisja Europejska krytykują polskich operatorów za nowe oferty roamingu

Zaproponowane przez największych polskich operatorów telekomunikacyjnych nowe ceny usług w roamingu budzą poważne wątpliwości ze strony regulatorów. Swoje wątpliwości dotyczące zgodności stawek z regulacjami unijnymi wyraża zarówno Komisja Europejska, jak i Urząd Komunikacji Elektronicznej.
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
konto usunięte via iOS
- 2
5
eSIM może wreszcie trafić do smartfonów w 2018 roku –

- 3
- #
- #
- #
- #





























#gsm #telefony #smartfon