Mireczki, konczy mi sie umowa w Play i zamierzam przeniesc numer. Po 15 czerwca zmieniaja sie przepisy roamingowe w UE, z tego co zauwazylem, niektorzy operatorzy staraja sie wyciagnac jak najwiecej na zmianie przepisow.
Duzo jezdze po UE i krajach w Schengen, wiec zalezy mi na niskich oplatach za roaming(w tym internet).
Przejrzalem oferty, nju mobile z rachunkiem za 29zl wyglada dosc fajnie, 2gb w roamingu, nielimitowane rozmowy i smsy.
Czy nie
Duzo jezdze po UE i krajach w Schengen, wiec zalezy mi na niskich oplatach za roaming(w tym internet).
Przejrzalem oferty, nju mobile z rachunkiem za 29zl wyglada dosc fajnie, 2gb w roamingu, nielimitowane rozmowy i smsy.
Czy nie

























źródło: comment_Z3OYrnhUWlvUDBg8iu198nlAG31uW880.jpg
Pobierz