Ile może kosztować wymiana szybki w #motorola moto e 2 generacja? #gsm #telefony #wroclaw
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Android
- 3
NiewulgarnyJez
via iOS- 1
@lilijan: pieńć pieniendzy

Dingoo
- 0
@lilijan: coś koło 100-150zł w teletorium
- 4
Czemu tak mało na mirko piszecie o #mobilevikings? Nikt tam nie ma? Czy macie i wszystko działa ok, więc nie piszecie?
Bo zastanawiam się jaką wziąć tanią ofertę nolimit (tabelkigsm) znam.
#a2mobile- nie ma HD Voice i połączeń oczekujących,
#plush - podejrzana sieć, nie ma możliwości dokupienia dodatkowych pakietów internetu, rozmowy głosowe/video na
Bo zastanawiam się jaką wziąć tanią ofertę nolimit (tabelkigsm) znam.
#a2mobile- nie ma HD Voice i połączeń oczekujących,
#plush - podejrzana sieć, nie ma możliwości dokupienia dodatkowych pakietów internetu, rozmowy głosowe/video na
- 1
@mk321: należę do Vikingów już trochę czasu, moim zdaniem było z nimi wszystko ok do czasu wprowadzenia przez Play ograniczenia prędkości dla swoich partnerów roamingowych (do których MV należy), sam helpdesk, oferta jest naprawdę dobra, w momencie gdy przechodziłem z Virgin Mobile priorytetem był internet, lecz od pewnego czasu pomimo zebranych złotówek na koncie i gigabajtów zasięg coraz bardziej zaczyna mnie irytować i z tego względu myślę, aby przejść do
@MobileVikingsPL jeszcze nie zdarzyło mi się przekroczyć 35 Mbit/s, co dopiero dojść do 70...
źródło: comment_7ptKhL39sE7z9gJonS5ZLH8fDZWquisa.jpg
Pobierz10
T-Mobile blokuje telefony, jeśli klient nie spłaca rat

Od 28 kwietnia sieć T-Mobile blokuje numery IMEI telefonów, jeśli klienci nie spłacają rat za nie. Wcześniej na ten pomysł wpadł Plus.
z- 24
- #
- #
- #
- #
- 1
- 0
@dosart: nju
#telefony #gsm #pytanie #jakitelefon Mireczki moje drogie, jakiś czas temu pisałem w tej sprawie ale jeszcze nie podjąłem decyzji a może przeczyta to ktoś nowy ;).
Otóż chcę sobie wymienić telefon, tylko tym razem nietypowo, bo chcę kupić sobie coś, co wytrzyma jazdę na #motocykle na uchwycie, czyli musi być co najmniej odporne na deszcze i słońce. Bebechów nie musi mieć takich
Otóż chcę sobie wymienić telefon, tylko tym razem nietypowo, bo chcę kupić sobie coś, co wytrzyma jazdę na #motocykle na uchwycie, czyli musi być co najmniej odporne na deszcze i słońce. Bebechów nie musi mieć takich
- 0
@filemonq: ok, a co według Ciebie nie jest wynalazkiem? :) Catepillar - firma bardzo znana i duża, telefony robią od jakiegoś czasu więc tu powinno być bez lipy. Ulefone - szczerze to możę być problem ale myPhone to polska firma więc dla odmiany myślę, że tu support będzie bez problemu. Blackview ma mój znajomy i nic mu się nie popsulo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
@kefas_safek: znam przypadek gdzie klientka wysylala cata na rekamacje gniazda usb, gwarancja uznana, ale musiala zabulić 80zł za wysyłke w obie strony (telefon poszedl do jakiegos serwisu za granica)
myPhone- zobacz, ze nawet do tego modelu nie ma lcd na allegro. Jak zbijesz, to myPhone zaśpiewa Ci w serwisie taką cene, ze niewiele będziesz musiał do nowego dolożyć ;)
Samsung na moto nie polece, w nowych siedzą amoledy i są
myPhone- zobacz, ze nawet do tego modelu nie ma lcd na allegro. Jak zbijesz, to myPhone zaśpiewa Ci w serwisie taką cene, ze niewiele będziesz musiał do nowego dolożyć ;)
Samsung na moto nie polece, w nowych siedzą amoledy i są
0
Plus ułatwia sprawdzanie używanych telefonów

Plus chce ułatwić życie osobom kupującym używane telefony. Operator uruchomił specjalną stronę, na której można sprawdzić, czy urządzenie było kupione na raty w Plusie.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
Starter Nju Mobile można gdzieś dostać inaczej niż przez kuriera, od ręki - salony orange, kioski, stacje benzynowe?
#njumobile #nju #gsm #pytanie #telekomunikacja
#njumobile #nju #gsm #pytanie #telekomunikacja
Hej Mirki i Mirabelki! Mam problem z telefonem siostry (Huawei Ascend G630-U20). Wyskoczyła ostatnio informacja
Oczywiście żadna z tych opcji nie przyniosła efektu. Zrobiłem wipe w download mode ale dalej nic. Postanowiłem więc wgrać od nowa firmware. Pobrałem oficjalne od producenta, wypakowałem, folder dload z plikiem UPDATE.APP przeniosłem
"Pamięć wewnętrzna jest uszkodzona i nie jest teraz dostępna. Wybierz jedną z opcji" - tutaj do wyboru przywrócenie ustawień fabrycznych albo ponowne uruchomienie.
Oczywiście żadna z tych opcji nie przyniosła efektu. Zrobiłem wipe w download mode ale dalej nic. Postanowiłem więc wgrać od nowa firmware. Pobrałem oficjalne od producenta, wypakowałem, folder dload z plikiem UPDATE.APP przeniosłem
Niestety z tym nic nie da się zrobić, poza wymianą pamięci/płyty głównej, więc zostaje Ci serwis.
@Antwito: j/w
@zulik: magdlena lamparska
- 0
- 1
Jaka jest teraz najlepsza oferta na kartę? (najlepiej u jakiegoś bardziej znanego operatora - orange, plus, t-mobile itd. chyba, że gdzieś jest o wiele lepsza oferta)
Głównie będzie mi potrzebny internet + bardzo rzadko zadzwonić. Nigdy nie brałem nic poza abonamentem, to nie orientuje się gdzie jest najlepiej i jak to funkcjonuje xD
To jest do drugiego telefonu, więc nie muszę mieć hiper opcji typu nielimitowane rozmowy i smsy.
#gsm
Głównie będzie mi potrzebny internet + bardzo rzadko zadzwonić. Nigdy nie brałem nic poza abonamentem, to nie orientuje się gdzie jest najlepiej i jak to funkcjonuje xD
To jest do drugiego telefonu, więc nie muszę mieć hiper opcji typu nielimitowane rozmowy i smsy.
#gsm
@FireDash: wrzucasz kasę przez doładowanie na wirtualne konto i automatycznie te pakiety sie odnawiaja z tej puli czyli np. doladowanie 100zł pakiet 29zł to masz na 3 miesiace (co miesiac ci sciaga kase, mozesz zmienic dowolnie pakiet) i zostaje 13zł
@FireDash: zerknij na naszą ofertę: https://oran.ge/2l47At6 Pakiet rozmowy i SMS bez limitu oraz 18GB za 28zł. Dodatkowo w każdym miesiącu dodajemy 1GB
Potrzebuję karty sim do alarmu. Zależy mi na maksymalnym czasie bez doładowań i ważności konta. Właściwie tylko SMSy by przychodziły i to w przypadku awarii lub włamania.
Jaka siec obecnie będzie miała dla mnie najlepszą ofertę? Ja by było z rok wazności i doładowanie za 10zł to mi styknie.
#gsm #play #orange #plus #
Jaka siec obecnie będzie miała dla mnie najlepszą ofertę? Ja by było z rok wazności i doładowanie za 10zł to mi styknie.
#gsm #play #orange #plus #
- 2
@Luks_x: a Ty w jakiej sieci masz numery? bo jak w play to moim zdaniem lepiej rok ważności+stan darmowy, na tydzień przed końcem zlecasz przez play24 zmianę na dowolną inną opcję na kartę, po 2h jak się zmieni wracasz do rok ważności, włączasz stan darmowy, włączasz przedłużenie o 365 dni i znowu masz środki ważne rok bez wydawania kasy
- 2
#telefony #gsm #siecikomorkowe
jaką taryfę polecacie na przeniesienie numeru na karte żeby było z 25-30 ziko miesięcznie i z 5gb netu słyszałem że te sieci niszowe typu vikingsmobile czy virginmobile sa dobre
jaką taryfę polecacie na przeniesienie numeru na karte żeby było z 25-30 ziko miesięcznie i z 5gb netu słyszałem że te sieci niszowe typu vikingsmobile czy virginmobile sa dobre
Która sieć jest aktualnie lepsza #virginmobile czy #vikingmobile, pytam głównie o zasięg i prędkość internetu. Teraz mam od roku virgin, ale specjalnie zachwycony zasięgiem to nie jestem.
#gsm #telefony #obrazekdlazwiekszeniaatencji
#gsm #telefony #obrazekdlazwiekszeniaatencji
źródło: comment_dAX1P2lH5UhYi0oKY7ZaNhNhRXBgfFK8.jpg
Pobierz1
Samsung Galaxy S8+ koszt wymiany wyświetlacza jest przerażający ...

Cena miażdży ...
z- 3
- #
- #
- #
- #
- 1
@savagetommy: z tego co kojarzę to jak miałem abo w Tmobile to miałem tam saldo konta które się sumowało. Jak miałem Fa na kwotę np. 56zł to przelewałem 60 i ta resztka zostawała na saldzie. Czasem po kilku miesiącach miałem tego tyle, że przelałem np. 13zł i opłacilem Fa na wyższą kwotę. Zawsze na ekoncie można sobie było sprawdzić to saldo.
@savagetommy: możesz
- 1
3
Odnowiony Samsung Galaxy Note 7 w sprzedaży od czerwca. Znamy cenę

Odnowiony Samsung Galaxy Note 7 ma trafić do sprzedaży pod koniec czerwca, przynajmniej na rodzimym rynku producenta. Poznaliśmy spodziewaną cenę tego modelu,
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
Mirki, miałem problem z baterią w lg g3. Telefon po nałodowaniu się do 100%, po odłączeniu wyłączył się potem włączał się na chwilę i wyłączał. Raz zauważyłem ikonę baterii i zółty trójkąt. Kupiłem baterię, wsadziłem, telefon się włączył ale było bardzo słaba 1% i wyłączył teraz nawet nie chce się ładować ani włączyć na baterii, którą kupiłem jak i na starej.
#gsm #telefony #serwisgsm #lg
#gsm #telefony #serwisgsm #lg
No elo. Wam też tak dramatycznie spadła prędkość internetu w Play? Nie mówię tu ofercie typowo internetowej. Owszem, jestem w roamingu t-mobile, wyciągam teraz w porywach do 5 megabitów, ale dałbym sobie rękę uciąć że jeszcze pół roku temu miałem min. 15. Kupiłem na próbę starter z Mobile Vikings bo ładna oferta ale w speedteście przedstawia się jako play a wyciąga 1,3 megabita. No ludzie, kuźwa. Słyszę jak tidal mi bitrate obniża
Nie będziemy się licytować, ale w naszej ofercie masz MMSy bez limitu, można zdobywać dodatkowe giga za włączone autodoładowanie (przy okazji nie pamiętając o konieczności doładowania), a także Internet się kumuluje i zebrane giga nie przepadają. :) Posiadamy również sprawny program poleceń! Podsumowując - co kto lubi!
- 4
@anonim1133: Orange vs. MobileVikings też się różni o tyle, że ci drudzy mają wyluzowany support, bez kija w dupie, można naginać pewne zasady o ile system Playa na to pozwala. Miałem kiedyś sytuację, że doładowałem błędny numer (mam ich kilka). W MV mi oddali środki i pozwolili na doładowanie innego, poprawnego numeru. Nie wyobrażam sobie by Orange tak zrobiło.






























