Czemu tak mało na mirko piszecie o #mobilevikings? Nikt tam nie ma? Czy macie i wszystko działa ok, więc nie piszecie?

Bo zastanawiam się jaką wziąć tanią ofertę nolimit (tabelkigsm) znam.

#a2mobile- nie ma HD Voice i połączeń oczekujących,
#plush - podejrzana sieć, nie ma możliwości dokupienia dodatkowych pakietów internetu, rozmowy głosowe/video na
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mk321: należę do Vikingów już trochę czasu, moim zdaniem było z nimi wszystko ok do czasu wprowadzenia przez Play ograniczenia prędkości dla swoich partnerów roamingowych (do których MV należy), sam helpdesk, oferta jest naprawdę dobra, w momencie gdy przechodziłem z Virgin Mobile priorytetem był internet, lecz od pewnego czasu pomimo zebranych złotówek na koncie i gigabajtów zasięg coraz bardziej zaczyna mnie irytować i z tego względu myślę, aby przejść do
  • Odpowiedz
Mirki, jaka ofertę na kartę polecacie jako druga SIM tylko do internetu. Interesuje mnie 5-10gb, operator bez znaczenia, byle w miarę tanio. #telefony #gsm
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#telefony #gsm #pytanie #jakitelefon Mireczki moje drogie, jakiś czas temu pisałem w tej sprawie ale jeszcze nie podjąłem decyzji a może przeczyta to ktoś nowy ;).

Otóż chcę sobie wymienić telefon, tylko tym razem nietypowo, bo chcę kupić sobie coś, co wytrzyma jazdę na #motocykle na uchwycie, czyli musi być co najmniej odporne na deszcze i słońce. Bebechów nie musi mieć takich
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@filemonq: ok, a co według Ciebie nie jest wynalazkiem? :) Catepillar - firma bardzo znana i duża, telefony robią od jakiegoś czasu więc tu powinno być bez lipy. Ulefone - szczerze to możę być problem ale myPhone to polska firma więc dla odmiany myślę, że tu support będzie bez problemu. Blackview ma mój znajomy i nic mu się nie popsulo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kefas_safek: znam przypadek gdzie klientka wysylala cata na rekamacje gniazda usb, gwarancja uznana, ale musiala zabulić 80zł za wysyłke w obie strony (telefon poszedl do jakiegos serwisu za granica)
myPhone- zobacz, ze nawet do tego modelu nie ma lcd na allegro. Jak zbijesz, to myPhone zaśpiewa Ci w serwisie taką cene, ze niewiele będziesz musiał do nowego dolożyć ;)
Samsung na moto nie polece, w nowych siedzą amoledy i są
  • Odpowiedz
Hej Mirki i Mirabelki! Mam problem z telefonem siostry (Huawei Ascend G630-U20). Wyskoczyła ostatnio informacja

"Pamięć wewnętrzna jest uszkodzona i nie jest teraz dostępna. Wybierz jedną z opcji" - tutaj do wyboru przywrócenie ustawień fabrycznych albo ponowne uruchomienie.


Oczywiście żadna z tych opcji nie przyniosła efektu. Zrobiłem wipe w download mode ale dalej nic. Postanowiłem więc wgrać od nowa firmware. Pobrałem oficjalne od producenta, wypakowałem, folder dload z plikiem UPDATE.APP przeniosłem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#plus #gsm

W reklamie plusa przychodzi do Majewskiego taka laska po sukienkę - ten jej mówi, że ten kolor nie, ten też nie itd.
i że w tym sezonie zielony...

co to za laska ??:|)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaka jest teraz najlepsza oferta na kartę? (najlepiej u jakiegoś bardziej znanego operatora - orange, plus, t-mobile itd. chyba, że gdzieś jest o wiele lepsza oferta)
Głównie będzie mi potrzebny internet + bardzo rzadko zadzwonić. Nigdy nie brałem nic poza abonamentem, to nie orientuje się gdzie jest najlepiej i jak to funkcjonuje xD
To jest do drugiego telefonu, więc nie muszę mieć hiper opcji typu nielimitowane rozmowy i smsy.

#gsm
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FireDash: wrzucasz kasę przez doładowanie na wirtualne konto i automatycznie te pakiety sie odnawiaja z tej puli czyli np. doladowanie 100zł pakiet 29zł to masz na 3 miesiace (co miesiac ci sciaga kase, mozesz zmienic dowolnie pakiet) i zostaje 13zł
  • Odpowiedz
Potrzebuję karty sim do alarmu. Zależy mi na maksymalnym czasie bez doładowań i ważności konta. Właściwie tylko SMSy by przychodziły i to w przypadku awarii lub włamania.
Jaka siec obecnie będzie miała dla mnie najlepszą ofertę? Ja by było z rok wazności i doładowanie za 10zł to mi styknie.

#gsm #play #orange #plus #
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Luks_x: a Ty w jakiej sieci masz numery? bo jak w play to moim zdaniem lepiej rok ważności+stan darmowy, na tydzień przed końcem zlecasz przez play24 zmianę na dowolną inną opcję na kartę, po 2h jak się zmieni wracasz do rok ważności, włączasz stan darmowy, włączasz przedłużenie o 365 dni i znowu masz środki ważne rok bez wydawania kasy
  • Odpowiedz
#telefony #gsm #siecikomorkowe
jaką taryfę polecacie na przeniesienie numeru na karte żeby było z 25-30 ziko miesięcznie i z 5gb netu słyszałem że te sieci niszowe typu vikingsmobile czy virginmobile sa dobre
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@savagetommy: z tego co kojarzę to jak miałem abo w Tmobile to miałem tam saldo konta które się sumowało. Jak miałem Fa na kwotę np. 56zł to przelewałem 60 i ta resztka zostawała na saldzie. Czasem po kilku miesiącach miałem tego tyle, że przelałem np. 13zł i opłacilem Fa na wyższą kwotę. Zawsze na ekoncie można sobie było sprawdzić to saldo.
  • Odpowiedz
Czy jakakolwiek siec w polsce oferuje podobny pakiet jak play czyli nieograniczony internet na dzien? W Polsce bywam czasami a bardzo mi to odpowiadalo. Juz mialem przenosic numer do Mobile Vikings ale to tez Play...
#gsm #telefony
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, miałem problem z baterią w lg g3. Telefon po nałodowaniu się do 100%, po odłączeniu wyłączył się potem włączał się na chwilę i wyłączał. Raz zauważyłem ikonę baterii i zółty trójkąt. Kupiłem baterię, wsadziłem, telefon się włączył ale było bardzo słaba 1% i wyłączył teraz nawet nie chce się ładować ani włączyć na baterii, którą kupiłem jak i na starej.

#gsm #telefony #serwisgsm #lg
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No elo. Wam też tak dramatycznie spadła prędkość internetu w Play? Nie mówię tu ofercie typowo internetowej. Owszem, jestem w roamingu t-mobile, wyciągam teraz w porywach do 5 megabitów, ale dałbym sobie rękę uciąć że jeszcze pół roku temu miałem min. 15. Kupiłem na próbę starter z Mobile Vikings bo ładna oferta ale w speedteście przedstawia się jako play a wyciąga 1,3 megabita. No ludzie, kuźwa. Słyszę jak tidal mi bitrate obniża
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie będziemy się licytować, ale w naszej ofercie masz MMSy bez limitu, można zdobywać dodatkowe giga za włączone autodoładowanie (przy okazji nie pamiętając o konieczności doładowania), a także Internet się kumuluje i zebrane giga nie przepadają. :) Posiadamy również sprawny program poleceń! Podsumowując - co kto lubi!
  • Odpowiedz
@anonim1133: Orange vs. MobileVikings też się różni o tyle, że ci drudzy mają wyluzowany support, bez kija w dupie, można naginać pewne zasady o ile system Playa na to pozwala. Miałem kiedyś sytuację, że doładowałem błędny numer (mam ich kilka). W MV mi oddali środki i pozwolili na doładowanie innego, poprawnego numeru. Nie wyobrażam sobie by Orange tak zrobiło.
  • Odpowiedz