Jak zamówić duplikat karty a2 mobile? Nie znalazłem informacji na stronie.
Ewentualnie czy mogę przeniesc numer do innej sieci, jeżeli nie mam fizycznie karty? zgubiłem
Zalezy mi na szybkim odzyskaniu numeru

#gsm #telefony #a2mobile
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bgjm: google pokazuje tylko Twój wpis po wpisaniu frazy "duplikat karty SIM A2mobile" to wkleję odpowiedź xD

w celu uzyskania duplikatu karty SIM konieczny jest kontakt właściciela numeru z naszą infolinią: 720 20 30 40 (koszt według taryfy operatora). Opłata za duplikat wynosi 25 PLN i pobierana jest z konta głównego numeru.


W przypadku jeżeli na koncie nie ma wystarczających środków należy zakupić doładowanie na kwotę 25 PLN
Jaro070 - @bgjm: google pokazuje tylko Twój wpis po wpisaniu frazy "duplikat karty SI...

źródło: obraz_2023-07-25_152545578

Pobierz
  • Odpowiedz
Mirki, czy wymiana płyty głównej w #lgg3 jest naprawdę taka prosta i sprowadza się do odkręcenia kilku śrubek i podmiany? Widziałem filmik (tutaj), gdzie gość wyjmuje płytę główną z tego telefonu i tak to właśnie wygląda. Trzeba na coś uważać? Pytam, bo w serwisie chcą... 70 zł (bez części).

#lg #telefony #gsm #serwisgsm
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Opyla sie kupować teraz Iphone 6S plus czy może już mulić na nowych akutalizacjach i lepiej wybrać jakąś siódemke?
Rozglądam się za nowym telefonem i mam dylemat.
inb4 xiaomi lepsze ; bojówka androida itp.
#telefony #gsm #kiciochpyta #apple
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szukam nowego telefonu.
Dosyć sporo korzystam z telefonu, zazwyczaj to rozmowy, niejednokrotnie dosyć długie, messenger i facebook są uruchomione praktycznie cały czas, poza tym czasem instagram i to chyba tyle z najbardziej zamulających apek, ale obecny telefon 1GB to już trup i czasem wyszukanie czegoś w przeglądarce trwa nawet i do 10 minut jak się skurewsyn zamuli (z włączonymi ww. apkami).
Do tego chcę mieć dobry, możliwie jak najlepszy w przedziale cenowym aparat, bo
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@matra: Do 1k znajdziesz na spokojnie coś ze snapdragonem, doogee i mediateki mają ogólne słabe wsparcie i wydajność to tak niezbyt polecałbym te telefony.

Popatrz na xiaomi na snapie 625, a z aparatem to szału nie będzie do 1k.
  • Odpowiedz
#gsm kupilem etui do #telefony #lgk10 gdzie na klapce mam otwory na godzine i odblokowanie ekranu. Niestety myslalem ze po zalozeniu klapki jakos mi sie dopasuje ekran do etui lecz tak nie jest. Pomozcie mi to zrobic
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakieś rady dla nowego smartfonowca?
Latami opierałem się inwazji telefonów dotykowych bo uważałem, że ogólnie nie są mi potrzebne. Używałem telefonów przyciskowych, ale w końcu przyszedł czas, że mam dostać telefon Samsung Galaxy J3 za darmo i zdecydowałem, że zacznę używać telefon dotykowy.
Macie jakieś rady na początek? Nie znam się za bardzo na telefonach dotykowych, używałem tylko parę razy czyjś telefon.

#telefony #technologia #ciekawostki #
johanlaidoner - Jakieś rady dla nowego smartfonowca?
Latami opierałem się inwazji te...

źródło: comment_Yr9HlwtXcrvkrRLLhGx60nOxV0EQRjog.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy któryś Mireczek/Mirabelka posiada LG V20 i mógłby się wypowiedzieć czy warto? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy może w tej cenie +- 1000 PLN szukać czegoś lepszego?
Przesiadka z "umarniętego" LG G Flex2 (a byłem z niego mega zadowolony)

#telefony #smartfon #lg #gsm #pytanie #pytaniedoeksperta
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema, nie wiecie może czy, a jak tak to gdzie znajdę jakąś aplikację do słuchania radia internetowego na Androida 2.2.6?
Posiadam stary telefon i chcę go wykorzystać jako odtwarzacz radiowy, zależy mi na bbc news lub czymś podobnym, gdzie dużo mówią po angielsku. System działa "jako tako", nie mogę skonfigurować konta w android market. Dajcie znać jak macie jakies pomysły, sugestie.

#android #gsm
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shen: > do 5 GB - brak ograniczeń

5-10 GB - prędkość max. 3 Mb/s

10-15 GB - prędkość max. 1 Mb/s


to jednak nie to samo co pełna prędkosc LTE
  • Odpowiedz
Zdecydowanie NIE polecam firmy SBS który sprzedaje między innymi szkło hartowane do telefonów.

Kupiłem szkło hartowane SBS model TESCREENGLASSHUP10L do telefonu Huawei P10 Lite.
https://www.sbsmobile.store/ita/en/screen-protectors/2444-glass-screen-protector-for-huawei-p10-lite.html

W domu okazało się że szkło nie jest ani wygięte na końcach (ekran telefonu jest zaokrąglony z każdej strony) ani nie jest docięte na tyle żeby kończyło się zaraz przed zaokrągleniem. Napisałem więc do producenta (Włochy) dlaczego sprzedają produkt który kompletnie nie pasuje do tego telefonu. Odpisali że do tego
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie wiecie czy jest taki #radiotelefon i czym się różni od technologii #gsm i #internet w ogólw zeby na odległość jakis 2 km +1, 2 km czytał temperaturę wewnątrz tam gdzie taki radiotelefon sie ładuje.. ? coś jak funkcja "vox" ale z jakimś czujnikiem?

tzn. w sumie jakie są ograniczenia technologii radiowej że nie da sie np. przesłać obrazu, danych w takim kontakcie..?

#radiotelefon
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach