#telefony #gsm #samsung #samsunggalaxy #s8 #pytanie #pytaniedoeksperta #amazon #zakupy #gwarancja

Zdecydowałem się kupić S8 na amazon.de i w związku z tym mam pytanie:
Jak wygląda kwestia gwarancji zakupu takiego telefonu na amazon.de, co w przypadku ew. naprawy gwarancyjnej? Nie będzie żadnych problemów? I do kogo się wtedy z taką naprawą zgłaszam? Podobno to
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mircy,
muszę ogarnąć nowy abonament na telefon dla mojej babci 80+ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oferta bez telefonu, z darmowymi minutami do wszystkich sieci i na stacjonarne.
Obecnie ma Play'a za 35 zika, ale na pewno można taniej.
Jakieś propozycje?

#gsm #telefony #pytanie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jeziorsquier: Może skusisz się na Nowego Plusha? Za jedyne 25 zł będziesz miał dostęp do:

- 10 GB Internetu (jak Ci zabraknie, możesz dokupić 5 GB),
- nielimitowane rozmowy na numery stacjonarne i komórkowe,
- bez limitu SMS-y i MMS-y,
- Pakiet Social Media (bezpłatny transfer w ramach: FB, Messenger, Instagram, WhatsApp),
- bezpłatny dostęp do promocji Rok Ważności Konta.
  • Odpowiedz
@Jeziorsquier: orange free na kartę

obecnie za 25 zeta mam no limit i co miesiąc ponad 50 gb neta, a jeszcze za sam fakt doładowania np. za 100 zł dostajesz 50 gb. Gdy masz samoodnawialny pakiet, to co miesiąc masz o 1 gb internetu więcej.
  • Odpowiedz
Cześć wszystkim.
Улаанбаатар - takiego sms dostalem ja i paru moich kumpli z numeru 115. Siec play. Dodam, ze jesteśmy w Szwecji. O co chodzi z tym Ulan Batorem?
#gsm #play #szwecja #pytanie
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jaki_inny_nick: przyklej i przylutuj gniazdo. stare pola lutownicze możesz zalać klejem epoksydowym odpornym n wysoką temperaturę. a do nóżek gniazda dolutuj kynar. powinien być w miarę krótki i jak będziesz obierał to nie ponacinaj bo będzie się łamał w tych miejscach. najlepiej mieć mikroskop do takiej roboty. kynar bym kleił jeszcze do płyty klejem epoksydowym żeby było trwalsze. generalnie to jak zrobisz to solidnie to powinno być równie wytrzymałe co
  • Odpowiedz
Drogie mirki #gsm #telefony #android
Mam LG K10 2017 z Play i teraz pytanie. Czy jest możliwość zrobić debrand i wgrać czysty soft bez tego play syfu? Też chciałabym to zrobić z nadzieją na Oreo :)
Jeśli jest taka opcja to byłby który mirek tak pomocny i wytłumaczył to łopatologicznie bądź rzucił linkiem bo ja nic nie znalazłem ;/
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ktoś tutaj jest mi w stanie pomóc z instalacją anteny zewnętrznej do LTE? Jestem w stanie zapłacić za taką usługę :). Muszę zainstalować na dachu antenkę i ustawić na jakiś dobry nadajnik na zachodzie karkowa lub okolicach. #lte, #gsm #elektronika

Cytowany tekst...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W #warszawa serio jest taki problem z zasięgiem LTE? Czytam trochę w necie i wygląda na to, że to norma, w szczególności w Play i Orange.
Na południu Polski B można przejechać 15-20km koleją podmiejską i bez problemu oglądać YouTuba przez całą drogę, a w słoikowni nawet w centrum internet mobilny działa tak sobie?
W budynku mam może 1-2 kreski i okresowe automatyczne przełączanie na 3g.
W stolicy kraju. LOL.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@akado: Chodzi mi o kiepski zasięg w budynkach, często także poza nimi. W zasadzie chciałbym tylko otwierać strony i puścić jutuba. A kolejka to tylko porównanie, że da się i działa dużo lepiej niż w stolicy.

@s_t_u_l_e_j: Nie widzę w telefonie takiej opcji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Opinie mirków rzadko zawodzą, więc proszę o pomoc.

Niedługo mogę sobie zmienić telefon. Obecnie jestem zadowolonym użytkownikiem huawei honor 7 i raczej chciałbym przedłużyć współpracę z tą marką.

Więc pytanie - co polecicie, do ok. 2000zł?

Czytałem
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Cześć, mam problem z #xiaomi #redminote3pro - mimo naładowanej baterii sam się potrafi wyłączyć, najczęściej przy robieniu zdjęć.
Jak sam się wyłączy to żeby się uruchomił trzeba go podłączyć pod ładowarkę... Dzieje się tak na każdym Romie, ale najczęściej na #lineageos

W czym może być problem?
Bateria? Płyta główna?

#android #serwisgsm #gsm
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzień dobry Mirki,

jestem na kupnie nowego smartfona. Obecnie mam Xiaomi #redminote2, natomiast bateria w nim pada na pysk już któryś raz, zamierzam kupić nowy telefon. Co polecacie z poniższej listy? Powiedzmy do 700 zł.

1. Xiaomi Redmi Note 4 (lub Redmi Note 4X - jaka jest różnica?)
2. Xiaomi Redmi 5 lub 5
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Stelmi00 Mam redmi 5 plus od okolo 3 tygodni i jestem zadowolona, mam wersje 64/4. Kupiłam na allegro bo nie lubię czekać. Bateria trzyma długo, przy normalnym użytkowaniu spokojnie 2 dni
  • Odpowiedz
#telefony #gsm #samsung #samsunggalaxy #s8 #pytanie #pytaniedoeksperta

Skąd wynika różnica cenowa Galaxy S8 (4/64) u oficjalnych partnerów Samsunga (3000 zł) klik a innymi sklepami (2200zł) klik?

Czy opłaca się kupić go za 3000zł w promocji ze zwrotem 300zł po 30 dniach (czyli de facto za 2700zł), w salonie lub u partnera, czy może lepiej kupić nowy za
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lech1991: jeśli telefon nie jest podróbą to niczym się nie różni -> idziesz/wysyłasz do samsunga telefon z dowodem zakupu i oni już to sami realizują

to troche jak z grami -> co z tego że w empiku kupisz 2 letniego coda za 190 zł skoro w lokalnym sklepie z grami jest za 110 zł folia nówka
  • Odpowiedz
  • 2
Mirki za kilka dni wychodzi nowy Samsung s9.
Opłaca się to wziąć za tysiaka?

3599 brutto w x-kom - 673 zl VAT- 1424 zł za skup mojej s8 w igła stanie na kupimyto.pl - kupon 400 zł = 1102 zl

#s9 #samsung #gsm #samsungs9
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#telefony #gsm #samsung #xiaomi aomi

Jaka jest różnica pomiędzy 'Quick Charge' a 'Adaptive Fast Charge'?
Czy są to odrębne rozwiązania i pierwsze rozwiązanie dot. Xiaomi, a drugie Samsunga, czy to jedno i to samo?

Plus jakie jest przełożenie - które jest szybsze?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lech1991: Pierwsze rozwiązanie zostało opracowane przez Qualcomma. Ja bym powiedział, że nie ma różnicy - np. są dwie wersje S8 (Exynos i Snapdragon), obie mają szybkie ładowanie - w kolejności Adaptive Fast Charge i QC. Jeszcze nie słyszałem bólu Amerykanów na ten temat, a im zawsze żal dupę ściska o takie rzeczy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz