#kiciochpyta #gryonline #bilard
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Najlepsza strona by popykać z kimś w 8 pool? Kiedyś mialem taką jedną, no kurde bylo tam w p---u gier, zakładało sie konto i gralo z ludźmi, ktoś coś?
#kiciochpyta #gryonline #bilard
#kiciochpyta #gryonline #bilard
@mozliwe: gamedesire, flyordie.
- 3
Kumpel napisał zajebisty skrypcik do oduczania noobów chodzenia i strzelania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
polega to na tym że wkurza debila wkurzającym dźwiękiem gdy ten nie strzela tak jak powinien tylko nawala w biegu jakby był jakąś paszą czy inną fluszo.
A w sumie co się będe rozpisywał, kod i sensowny opis na reddicie - https://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/6az8jj/anti_running_and_gunning_script_for_beginners/
#csgo #counterstrike #gry #gryonline
polega to na tym że wkurza debila wkurzającym dźwiękiem gdy ten nie strzela tak jak powinien tylko nawala w biegu jakby był jakąś paszą czy inną fluszo.
A w sumie co się będe rozpisywał, kod i sensowny opis na reddicie - https://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/6az8jj/anti_running_and_gunning_script_for_beginners/
#csgo #counterstrike #gry #gryonline
@Asterling: w temacie CODa nie jestem zbytnio zagłębiony, ale pamiętam jak jakieś 2-3 lata temu grałem single player w jednym z najnowszych wtedy CODów. co chwilę aktualizował się znacznik "idź tam", a cała gra sprowadzała się do tego, żeby iść jednym, wyznaczonym przez twórców korytarzem, do kolejnego checkpointa przed którym spotykało się bandę przeciwników, których należało wystrzelać.
Opowiedziałem kiedyś swoje wrażenia z tej gry kumplowi, a on polecił mi half-life
Opowiedziałem kiedyś swoje wrażenia z tej gry kumplowi, a on polecił mi half-life
@StarryBarry: Akurat co do half-life'a to mi ta gra kompletnie nie podeszła głównie przez to że bohater jest niemy a postacie ciągle coś do niego gadają itd a on nic nie odpowiada xD No ale strzelanie tam było bardzo przyjemne i temu zaprzeczyć nie można.
Mirki i Mirabelki jeżeli jest tu ktoś na tyle odważny aby zmierzyć się z twórcą gry "Wars of the Heroes" to będę na was czekał dzisiaj od godziny 19:00 do 20:00.
p.s.
Mogę zagrać jednocześnie tylko z jedną osobą więc kto pierwszy ten lepszy, jeśli po 19:00 lista otwartych gier będzie pusta to będzie oznaczać, że już z kimś gram.
p.s.
Mogę zagrać jednocześnie tylko z jedną osobą więc kto pierwszy ten lepszy, jeśli po 19:00 lista otwartych gier będzie pusta to będzie oznaczać, że już z kimś gram.
źródło: comment_LAr4D2MdmaAWWdj9ghrJUneUVgS4Zghd.jpg
Pobierz- 2
@WarsOfTheHeroes:
1. Grafika tej gry jest bardzo słaba, kompletnie niespójna. Góry wyglądają jak lód, albo śnieg, albo sam nie wiem co. Ogólnie wszystkie to jednokolorowe coś z kropkami. Wygląda jakby było włożone zero pracy w to.
2. Te dźwięki klikania, boję się ich nie wiem czemu xD Może dlatego że są za głośne, albo dlatego że znów kompletnie niespójne z resztą 'stylistyki'.
3. Odpaliłem tutorial, i zaciąłem się na zadaniu Ustaw produkcję.
1. Grafika tej gry jest bardzo słaba, kompletnie niespójna. Góry wyglądają jak lód, albo śnieg, albo sam nie wiem co. Ogólnie wszystkie to jednokolorowe coś z kropkami. Wygląda jakby było włożone zero pracy w to.
2. Te dźwięki klikania, boję się ich nie wiem czemu xD Może dlatego że są za głośne, albo dlatego że znów kompletnie niespójne z resztą 'stylistyki'.
3. Odpaliłem tutorial, i zaciąłem się na zadaniu Ustaw produkcję.
- 1
@skew:
Ad 1. Zdaję sobie sprawę, że grafika jest bardzo słaba, nie jestem grafikiem, nie potrafię robić grafiki a w dodatku jestem daltonistą. Góry wyglądają jak lód bo to są bardzo wysokie góry i są pokryte śniegiem (są tak wysokie, że nie da się po nich chodzić).
Ad 2. Zgadzam się, że dźwięki są zbyt głośne, planowałem je wyciszyć ale mi gdzieś to umknęło w natłoku innych zadań.
Ad 3. Skoro pokazywał
Ad 1. Zdaję sobie sprawę, że grafika jest bardzo słaba, nie jestem grafikiem, nie potrafię robić grafiki a w dodatku jestem daltonistą. Góry wyglądają jak lód bo to są bardzo wysokie góry i są pokryte śniegiem (są tak wysokie, że nie da się po nich chodzić).
Ad 2. Zgadzam się, że dźwięki są zbyt głośne, planowałem je wyciszyć ale mi gdzieś to umknęło w natłoku innych zadań.
Ad 3. Skoro pokazywał
8
Wystartowały otwarte testy Quake Champions

Firma Bethesda postanowiła udostępnić Quake Champions szerszemu gronu graczy. Dzisiaj rozpoczęły się otwarte testy nastawionej na sieciową zabawę produkcji. Beta potrwa przez dziewięć kolejnych dni - do 21 maja. Aby móc sprawdzić wczesną wersję tytułu(https://quake.bethesda.net/pl/signup)
z- 7
- #
- #
- #
- #
- #
- #
@MetalowyMarynarz: ja bym się chętnie za Shadowruna zabrał, mogę mistrzować; ale tylko przez sieć (inne miasto i wózek inwalidzki). Od biedy mogą być inne systemy.
- 0
@MetalowyMarynarz: fantasy roguelike klimat najbardziej masz w retroklonach pierwszych edycji d&d (Swords&Wizadry https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=11&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjPtZffzODTAhVGCywKHaB7C7kQFghNMAo&url=http%3A%2F%2Fwww.spotkanialosowe.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F09%2FSwords_and_Wizardry_Whitebox_PL.pdf&usg=AFQjCNFsbX8nZLFSvxIREYzoP310kAWPNQ&sig2=l-PcZvt-EWSMeMc9Rnq9cg http://jaskinianoobirusa.blogspot.com/2016/11/groty-i-giganci.html albo nowy Torchbearer
- 1
murki znacie jakąś stronę na której online zagram w starego dobrego Bombermana?
#kiciochpyta #gry #gryonline
#kiciochpyta #gry #gryonline
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Murzyn1009: SF game, The Crims, Forge of Empires, Margonem,
Realm of The Mad God
Realm of The Mad God
- 0
@Murzyn1009: jeśli jeszcze szukasz to https://sixaside.io/ - manager piłkarski, silnik 2D, free2play
- 1
Mirki, rzućcie proszę linkiem do tej gry co się jest małym okręgiem i można zjadać inne okręgi, tylko te mniejsze od siebie. #gryonline
W jaką gre przez internet popykać w pracy?:D Coś w czym rozgrywka nie trwa dlugo, nie zajmuje miliona gb i pociagnie na sredniej jakosci laptopie
#gry #pcmasterrace #gryonline #grypc
#gry #pcmasterrace #gryonline #grypc
- 1
@kasztanozord: Mozesz popykac w gierke "Wlasnie zostałem zwolniony" :)
- 1
- 1
@RafalRolnikWykopu: Polska Kraina po tygodniu nadal setka ludzi. Jak wyłączysz czat jest spoko
- 1
Mirki, w którą wersję Call of Duty gra teraz najwięcej osób online? Odpaliłem stare Call of Duty Black Ops, ale jest tylko kilka serwerów, gdzie w ogóle ktoś gra, także szału nie ma. W Black Ops 3 dużo ludzi gra?
#callofduty #gaming #gry #gryonline #grypc
#callofduty #gaming #gry #gryonline #grypc
- 0
@DzikiBomber: nie znam się na tych platformach. Steam mi się podoba, bo mam przypisane gry do konta i jestem niezależny od kompa na ktorym jestem.
@FantaZy też nie przepadam za originem, ale działa na tej samej zasadzie co steam - kupujesz gre, przypisujesz do konta, ściągasz i grasz.
W nowe bfy inaczej nie da się pograć, podobnie jest chyba z fifą
W nowe bfy inaczej nie da się pograć, podobnie jest chyba z fifą
- 4
- 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#gimbynieznajo #gry #gryonline Bardzo bardzo stara gra w którą grało się w podbazie a co starsi w gimbazie. Uwaga +18 :)
http://e-gry.net/gra-pico-school/graj
http://e-gry.net/gra-pico-school/graj
4
Wywiad z Hedem – Dwie twarze, 10 krzeseł i 6600 artykułów

Samiec Alfa z rozdwojeniem jaźni i głowa Tvgry.pl, wiecie kogo mam na myśli? Hed - odpowiadając na nasze pytania opowie Wam prawdę o grach i sensie życia
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 8




























Mirki znacie jakąś fajna gre w przeglądarce w którą można pograć ze znajomymi ? Jakas zręcznościówkę najlepiej ?