Kumpel napisał zajebisty skrypcik do oduczania noobów chodzenia i strzelania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
polega to na tym że wkurza debila wkurzającym dźwiękiem gdy ten nie strzela tak jak powinien tylko nawala w biegu jakby był jakąś paszą czy inną fluszo.
A w sumie co się będe rozpisywał, kod i sensowny opis na reddicie - https://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/6az8jj/anti_running_and_gunning_script_for_beginners/

#csgo #counterstrike #gry #gryonline
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Asterling: w temacie CODa nie jestem zbytnio zagłębiony, ale pamiętam jak jakieś 2-3 lata temu grałem single player w jednym z najnowszych wtedy CODów. co chwilę aktualizował się znacznik "idź tam", a cała gra sprowadzała się do tego, żeby iść jednym, wyznaczonym przez twórców korytarzem, do kolejnego checkpointa przed którym spotykało się bandę przeciwników, których należało wystrzelać.

Opowiedziałem kiedyś swoje wrażenia z tej gry kumplowi, a on polecił mi half-life
  • Odpowiedz
@StarryBarry: Akurat co do half-life'a to mi ta gra kompletnie nie podeszła głównie przez to że bohater jest niemy a postacie ciągle coś do niego gadają itd a on nic nie odpowiada xD No ale strzelanie tam było bardzo przyjemne i temu zaprzeczyć nie można.
  • Odpowiedz
Mirki i Mirabelki jeżeli jest tu ktoś na tyle odważny aby zmierzyć się z twórcą gry "Wars of the Heroes" to będę na was czekał dzisiaj od godziny 19:00 do 20:00.

p.s.
Mogę zagrać jednocześnie tylko z jedną osobą więc kto pierwszy ten lepszy, jeśli po 19:00 lista otwartych gier będzie pusta to będzie oznaczać, że już z kimś gram.

WarsOfTheHeroes - Mirki i Mirabelki jeżeli jest tu ktoś na tyle odważny aby zmierzyć ...

źródło: comment_LAr4D2MdmaAWWdj9ghrJUneUVgS4Zghd.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WarsOfTheHeroes:

1. Grafika tej gry jest bardzo słaba, kompletnie niespójna. Góry wyglądają jak lód, albo śnieg, albo sam nie wiem co. Ogólnie wszystkie to jednokolorowe coś z kropkami. Wygląda jakby było włożone zero pracy w to.
2. Te dźwięki klikania, boję się ich nie wiem czemu xD Może dlatego że są za głośne, albo dlatego że znów kompletnie niespójne z resztą 'stylistyki'.
3. Odpaliłem tutorial, i zaciąłem się na zadaniu Ustaw produkcję.
  • Odpowiedz
@skew:
Ad 1. Zdaję sobie sprawę, że grafika jest bardzo słaba, nie jestem grafikiem, nie potrafię robić grafiki a w dodatku jestem daltonistą. Góry wyglądają jak lód bo to są bardzo wysokie góry i są pokryte śniegiem (są tak wysokie, że nie da się po nich chodzić).
Ad 2. Zgadzam się, że dźwięki są zbyt głośne, planowałem je wyciszyć ale mi gdzieś to umknęło w natłoku innych zadań.
Ad 3. Skoro pokazywał
  • Odpowiedz
Ktoś zna jakąś mocno wciągającą grę do odpalenia w przeglądarce. Najlepiej coś w stylu Kingdom Rush, ale jestem otwarty na wszelkie propozycje, sobota w pracy musi jak najszybciej zlecieć.

#gry #gryonline
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, rzućcie proszę linkiem do tej gry co się jest małym okręgiem i można zjadać inne okręgi, tylko te mniejsze od siebie. #gryonline
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, w którą wersję Call of Duty gra teraz najwięcej osób online? Odpaliłem stare Call of Duty Black Ops, ale jest tylko kilka serwerów, gdzie w ogóle ktoś gra, także szału nie ma. W Black Ops 3 dużo ludzi gra?
#callofduty #gaming #gry #gryonline #grypc
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FantaZy też nie przepadam za originem, ale działa na tej samej zasadzie co steam - kupujesz gre, przypisujesz do konta, ściągasz i grasz.
W nowe bfy inaczej nie da się pograć, podobnie jest chyba z fifą
  • Odpowiedz