Mam call of duty na płycie cd, ale laptop nie ma napędu. Jest jakaś opcja zeby legalnie pobrać grę i aktywować ją kluczem ktory dostałem do CD? Probowalem na steam ale nie znalazłem takiej możliwości.

#steam #gryonline #cod #callofduty
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, polećcie jakieś gry multiplayer, w które można pograć na starszym sprzęcie (laptopy ~7 lat).
Chciałem z różowym w coś pograć po sieci LAN.

Wymagania:
1. Żadne strategie (rts/rpg)
2. Muszą iść na starszych kompach
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pomoc!
Jak się nazywała giera multiplayer w której byłeś jedną z kulek na planszy, mogłeś mieć różne bronie (granaty, miotacze ognia, karabiny) i chodziło o różne tryby - CTF, DM etc. Widok z góry, przeglądarkowa gra...help! #gry #pytanie #gryonline
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skończyłem Firewatch.
Polecam ;-)

Macie może jakieś fajne gry w stylu survival, przygodówka z pierwszej/trzeciej osoby w pamięci?

Nie wiem też dlaczego, ale nie mam PL znaków w Firewatch w wersji STEAMowej. Znacie jakieś rozwiązanie? - #firewatch
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 10
Czy tylko ja mam wrażenie, że TV-Gry robi materiały na jedno kopyto odkąd wrzucają codziennie na YT? Praktycznie nie wrzucają już nic nowego. Bardziej s--------ć tego kanału się nie dało. Jak wrzucali rzadziej to lepiej się ogladało, a tak masz kilkanaście materiałów w tygodniu z czego połowa o tym samym, Japonię Jordana i mało śmieszne skecze Heda
#polskiyoutube #gryonline
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MSKappa: Jak widzę materiał to go odpalam, ale bardzo często wyłączam. W sumie oglądam materiał tylko Arasza i Kacpra, bo one zawsze wydają mi się o wiele lepszej jakości od reszty (zwłaszcza materiały Kacpra, ilość napracowania jakie wkłada w każdy film jest serio godna podziwu)
  • Odpowiedz
@realbs: Warriora nie pamiętam, Wonziu miał charyzmę fakt, ale Gonciarz i Dem... to był ten sam poziom co obecni członkowie zespołu, a może i nawet troszkę gorzej.

Ok, zgodzę się, że obecny zespół to 'flaki z olejem', ale no właśnie, co z tego? Dem nie miał specjalnej charyzmy i nadal jej nie ma, a mimo to miło mi się ogląda jego kanał "Na Gałęzi" - może to dlatego, że ja
  • Odpowiedz