Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki jeżeli jest tu ktoś na tyle odważny aby zmierzyć się z twórcą gry "Wars of the Heroes" to będę na was czekał dzisiaj od godziny 19:00 do 20:00.

p.s.
Mogę zagrać jednocześnie tylko z jedną osobą więc kto pierwszy ten lepszy, jeśli po 19:00 lista otwartych gier będzie pusta to będzie oznaczać, że już z kimś gram.



#warsoftheheroes #gamedev #gry #gryonline
WarsOfTheHeroes - Mirki i Mirabelki jeżeli jest tu ktoś na tyle odważny aby zmierzyć ...

źródło: comment_LAr4D2MdmaAWWdj9ghrJUneUVgS4Zghd.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@WarsOfTheHeroes:

1. Grafika tej gry jest bardzo słaba, kompletnie niespójna. Góry wyglądają jak lód, albo śnieg, albo sam nie wiem co. Ogólnie wszystkie to jednokolorowe coś z kropkami. Wygląda jakby było włożone zero pracy w to.
2. Te dźwięki klikania, boję się ich nie wiem czemu xD Może dlatego że są za głośne, albo dlatego że znów kompletnie niespójne z resztą 'stylistyki'.
3. Odpaliłem tutorial, i zaciąłem się na zadaniu Ustaw
  • Odpowiedz
@skew:
Ad 1. Zdaję sobie sprawę, że grafika jest bardzo słaba, nie jestem grafikiem, nie potrafię robić grafiki a w dodatku jestem daltonistą. Góry wyglądają jak lód bo to są bardzo wysokie góry i są pokryte śniegiem (są tak wysokie, że nie da się po nich chodzić).
Ad 2. Zgadzam się, że dźwięki są zbyt głośne, planowałem je wyciszyć ale mi gdzieś to umknęło w natłoku innych zadań.
Ad 3. Skoro
  • Odpowiedz