@franaa: żaden heroshooter nie ma już szans na przebicie lawbraker battleborn i gigantic można nazwać nawet dobrymi grami ale co z tego jeżeli nie ma ludzi do grania
  • Odpowiedz
Tak mnie nabrało na wspominki, gdy grałem z kumplami w stare dobre web #mmorpg, że nabrało mnie na odświeżenie pamięci.
Tyle wspomnień z Kara-tur i Destination of heroes ʕʔ
Istnieje jakaś gierka postawiona na #vallheru lub podobnym silniku gdzie jest więcej aktywnych graczy niż 20?
#gry #gryonline
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chwilę przez noc dało się wbić do top2 w #agario. (Tak, ta gra jeszcze istnieje.)
To już się na FFA organizują p--------e teamy. Głównie turki i inne ahmedy.
I grają tak całymi dniami. Poza tym, że ludziom grającym solo rujnują chwilę głupiej gry, to sobie rujnują oczy, zdrowie, życie.
Nie ogarniam, że ten świat się jeszcze trzyma mimo tylu oszołomów jak oni.

#zalesie #gry #
Aironic - Chwilę przez noc dało się wbić do top2 w #agario. (Tak, ta gra jeszcze istn...

źródło: comment_P6NZBGgA7ypDRfjYK8xQZddfFh4wlfLW.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aironic: Tych małych pomagających trzeba jeść najlepiej jak najszybciej, bo potrafią przywalić z wirusa jak ich olewasz, gdy dali Ci całą połowę swojej masy. A ta ich gigantyczna pomoc w postaci połowy ich masy, wyparowuje Tobie w 3 sekundy z powodu wielkości :d
Ogólnie gra jest pełna małych złośliwców, którzy za nawet gównianą pomoc oczekują nie wiadomo czego w zamian. A jak nie dostaną, to się mszczą. Ale są też
  • Odpowiedz
@Aironic: juz dawno temu te turasy robily teamy na ffa, nawet na zasranym teammodzie sie teamowali z innymi kolorami, teraz chyba tylko na party mozma fajnie zagrac( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Parsley:
Pograłem troszkę i mało osób gra, chyba z 4 osoby (licząc mnie), troszkę mało dynamiczna rozgrywka.
Byłem w czerwonej drużynie, niebiescy grali bardzo słabo, zabiłem z 9 osób (statystyki w killsach) a padłem 1-2x razy. A jestem bardzo słabym graczem. Miło się grało, ale troszkę nudno było.

Pozdrawiam Pana i życzę miłego dnia. Oraz wszystkich graczy z Wykopowego serwera.
  • Odpowiedz
Nudy trochę, podrzućcie link do jakiejś fajnej gry online, przegladarkowej, nie zajmujacej strasznie duzo czasu. Czegos, co można traktować jako przerywnik w oczekiwaniu na cos. #gry #gryonline
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach