Mój wuja, po 70, stwierdzili że w końcu kupi sobie smartfona. Jest to jego pierwszy kontakt z internetem ale jakoś ogarnął fejsa itp i teraz mi regularnie przesyła #grazynacore na messengerze, a ja jako że nie chce odstawać czasem wyślę mu ten sam content xD nie wiem czemu ale jakieś to takie wholesome jak na to patrze xD
Kruk_98 - Mój wuja, po 70, stwierdzili że w końcu kupi sobie smartfona. Jest to jego ...

źródło: comment_15998322104TDdRjDjEdktepWXrtm8PY.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Faraon_Sramzes: Tak samo jak na niektórych tagach na wykopie można dostać dużo plusów dla nienawiść do pewnych grup tak na tej stronie jest zbiór p0lek, które robią sobie dobrze tym jakie są wspaniałe ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz