@DiggerMeat: Kiedyś strollowałem kumpla w pracbazie, że jak kupuje ser z dziurami to musi uważać, bo Pani w sklepie na wagę kładzie całość, więc za dziury płaci extra. Ale się wqurwił, bo jak stwierdził "nie wiedział". Drugi raz się wqurwił 5 min później, jak się zorientował na co się wqurwił :)
  • Odpowiedz
Jestem kurła boomerem,ale jak widzę takie wpisy to mi się nasienie ścina xD
Kto w 2020r uwaza,ze TV sluzy do ogladania tvpis? No chyba tylko uposledzeni uzytkownicy wypoku xD
W moim domu są 3 TV. Jeden ma gowniak do grania w #xboxone drugi ma "stary" do grania na #pcmasterrace a trzeci "stara" do ogladania #amazonprimevideo
No w c--j mi przykro,ze mamy hobby ktore mozemy razem dzielić,rozmawiac
f.....k - Jestem kurła boomerem,ale jak widzę takie wpisy to mi się nasienie ścina xD...

źródło: comment_1600556020XvqhGMpHt1YOBO4Aiwb5yp.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turysta przybywa do austriackiej wioski gdzieś w Alpach. Wynajmuje pokój w jedynym hotelu. Przychodzi pokojówka, turysta zagaduje:
- Czy jest tutaj jakiś burdelik?
- Oczywiście. Frau Marta, drugie piętro, 100 euro.
- Hm. Przepraszam za niedyskrecję, ale wolałbym, wie pani, mężczyznę.
- Oczywiście - Florian, trzecie piętro, 500 euro.
- Przepraszam, czemu Florian jest taki drogi?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach