wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 6

- 0
@typbezkasy95: jak?
@CosyGrave: w swoim czasie znajdziesz go przed domem. Nie pamietam kiedy
- 0
wam też się trochę wydaję że kroniki są trochę za łatwe? mówili że podobne co noc kruka ale raczej prostsze, zrobiłem wszystkie zadania w wiosce, w mieście tak samo i zostały zadania gildii które trzeba zrobić na zewnątrz, więc poszedłem w świat i wybiłem tereny koło winnicy valerio, klasztoru adanosa, obozu drwali i robię takie koło do wioski silbach, mam 20 lvl 2 rozdział i łukiem kosze już wargi xD ciekawe czy
@szczuro187: bo z perspektywy gracza który na gothicach zęby zjadł zawsze to będzie proste, postaw się w perspektywie słabszych/nowych graczy których najpierw odstraszy mechanika a później poziom trudności. To że Ty umiesz zastunlockować 90% przeciwników albo wiesz gdzie się wspiąć żeby zdjąć trolla z kuszy nie znaczy że każdy to potrafi.
Dla mnie to jest level easy ale tak jak mówiłem, ja znam wszystkie mechaniki gry na pamięć i gram
Dla mnie to jest level easy ale tak jak mówiłem, ja znam wszystkie mechaniki gry na pamięć i gram
- 10
@szczuro187: moim zdaniem poziom jest dobry. To nie mod dla try hardów i fanatyków jak tfuu retarding. Poza tym granie lukiem w gothicu jest najłatwiejsze. Zwlaszcza jak juz zobywasz wyzszy procent w broni
@Bellissimo: Hershlik
@Bellissimo: nie wiem ¯\_(ツ)_/¯ , chyba tylko czeladnik i wtedy za free uczy
Czy ma ktoś też ten dziwny bug, że gadając z NPC cały czas próbuje zmienić cel na to co jest za nimi typu kuchenka itp? Tak samo ze strzelaniem z kuszy - wycelowany jestem w jednego moba a strzał finalnie idzie w innego bez ruszenia myszą
#gothic
#kronikimyrtany
#gothic
#kronikimyrtany
dlaczego przejscie kanałami nie zalicza sie do achievementu Kon Trojanski? Przeciez jest to niekonwencjonalne xd
#gothic
#kronikimyrtany
#gothic
#kronikimyrtany
- 0
- 0
@HuLLaJNoGa:
"Koń trojański" co prawda opis to "niekonwencjonalne przejście" co pasuje do przejścia kanałami ale nazwa osiągnięcia mówi sama za siebie.
"Koń trojański" co prawda opis to "niekonwencjonalne przejście" co pasuje do przejścia kanałami ale nazwa osiągnięcia mówi sama za siebie.
Mirki pomocy, nie moge znaleść ezekiela. Sprawdziłem karczmę oraz grób córy i nie ma go nigdzie, a chce mu dać pozwolenie na handel
#kronikimyrtany #gothic
#kronikimyrtany #gothic
@Janecki a na górze karczmy na ostatnim fotelu sprawdziłeś?
- 4
No kurde xD rzeczywiście, jak się ukrył.
Dzięki za pomoc
Dzięki za pomoc
- 0
Pytanie do osób ktore ukonczyly moda.
Mieliscie w epilogu cos innego niz to, ze "bestia" w silbach powrocila i znowu morduje wiesniakow?
#gothic #kronikimyrtany
Mieliscie w epilogu cos innego niz to, ze "bestia" w silbach powrocila i znowu morduje wiesniakow?
#gothic #kronikimyrtany
- 13
Dajcie kilka plusów aby reszta widziała jak można 1 plikiem.zip poprawić gothica i tego moda że musiałem się z tym podzielić
kolega mi wysłał screena bo cos szukałem ale zobaczyłem ze to wygląda jakoś inaczej a ten że twórcy moda zrobili specjalny dodatek dx11 na bazie oryginalnego moda d11 do gothica 2 nk
Wiecie nie lubię dodawać dodatkowych plików ale skusiłem się bo tylko 1 plik trzeba rozpakować w folderze z grą
dla
kolega mi wysłał screena bo cos szukałem ale zobaczyłem ze to wygląda jakoś inaczej a ten że twórcy moda zrobili specjalny dodatek dx11 na bazie oryginalnego moda d11 do gothica 2 nk
Wiecie nie lubię dodawać dodatkowych plików ale skusiłem się bo tylko 1 plik trzeba rozpakować w folderze z grą
dla
źródło: comment_1640269513DYnqEyAu8nowp9im9xuCnB.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
- 5
@TuTurLekria: w moim odczuciu zupełnie nie psuje, wręcz wzmacnia klimat
- 0
Gdzie jest drugi tom pierwszego kręgu magii? #kronikimyrtany #gothic
- 4
ale to nie da się jakoś na początku gry ogarnąć tego pierwszego kręgu w całości?
@melquiades: da sie, jeden tom daje Ci riordian bodajze, a drugi jest kawalek dalej jak sie idzie do obozu weglarzy z silbah, jakis obszczymur bandyta nas atakuje przy rozwalonym wozie i przy trupie jest ksiazka
karczmarz w quescie z przynoszeniem drewna tlumaczy jak tam dojsc bo mozna isc tam albo do wiezy sygnalowej
- 3
@MOSS-FETT: na pewno mowisz o pierwszym kregu?
z excela spolecznosci wynika ze tom 1 jest
1. Między Sildach, a Wilczym Leżem w ciele kupca na drodze
2. Sprzedaje Tengral, Mag Ognia w Kościele
z excela spolecznosci wynika ze tom 1 jest
1. Między Sildach, a Wilczym Leżem w ciele kupca na drodze
2. Sprzedaje Tengral, Mag Ognia w Kościele
- 0
Gra sypie mi się w momencie widocznym poniżej, Kessel odwraca się by coś powiedzieć, ale nie ma żadnej reakcji. Szkoda że to mój jedyny zapis, chyba nic już nie da się zrobić (╯︵╰,)
#kronikimyrtany #gothic #gry
#kronikimyrtany #gothic #gry
źródło: comment_1640264862WLcDGHiVRqsmk2stHQc47J.jpg
Pobierz- 0
@Kemoi: Chodzi Ci o zapisy? Zależy jaką wersję posiadasz.
W steamowej bibliotece kliknij prawym kronikimyrtany --> zarządzaj --> przeglądaj pliki lokalne
W steamowej bibliotece kliknij prawym kronikimyrtany --> zarządzaj --> przeglądaj pliki lokalne
Jak wykonać misję ucieczka i uwolnić Homera? Mam wpis że muszę pod pretekstem naprawy palisady go tam zwabić ale jak? Nie mam z nikim takiej kwestii dialogowej.
#gothic
#gothic
- 0
@Goszczyn1974: A skończyła się biesiada? Homer musi być w jaskini a ty mieć runę do miasta i wpis w dzienniku, że możesz go tą drogą uwolnić, do czego potrzebujesz pójść do pentagramu wpierw po otrzymaniu zadania.
@Goszczyn1974: musisz mieć rune do miasta do kapliczki adanosa lub innosa i zagadać do tego pirata a nie Homera, piratowi ściemniasz, że to Cortez zlecił do oporu, pirat pozwala Ci go wziąć i dopiero po Homera idziesz
Zeby pogodzic braci winiarzy, to musze olać to zadanie całkowite czy trzeba to jakos inaczej rozegrac? Nie piszcie jak tylko dajcie znac czy olanie tego zadania jest najlepszą opcją
#gothic
#kronikimyrtany
#gothic
#kronikimyrtany
@Wormditt: Da się olać to zadanie, ja przy pierwszym podejściu w ogóle go nie wziąłem
- 0
@TuNieMaZadnegoTelefonu: to zaskoczony jestem możliwościami, mnie się nie udało ich pogodzić :(
Nie polecam wchodzić do Vardhal (osobny zen), jeśli czegoś nie skończyliście. Po wejściu, aż do końca gry robi się dosyć liniowa fabuła bez dostępu do całej wyspy
#gothic #kronikimyrtany
#gothic #kronikimyrtany
@typbezkasy95: czyli przed vardhal trzeba pokończyć wszystkie questy poboczne?
- 1
@BrakWolnegoLoginu: tak. miałem jeszcze jeden quest poboczny w dzienniku to został przeniesiony do nieudanych. poza tym juz dalej pobocznych nie bedzie
edit. znaczy będą jeszcze jakieś poboczne, ale stricte są przeplatane z głównym wątkiem, więc na bieżąco wtedy trzeba je robić, a nie zostawiać
edit. znaczy będą jeszcze jakieś poboczne, ale stricte są przeplatane z głównym wątkiem, więc na bieżąco wtedy trzeba je robić, a nie zostawiać



























#kronikimyrtany #gothic #pdk