wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 3

- 5
Ork Kish-ak pobił wrzoda i uciekł do varrantu, aby nie ponieść konsekwencji
#gothic
#gothic
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@FuzzyWuzzy wygląda trochę gorzej jak Gothic 3...
@FuzzyWuzzy: Patrząc na testy to do w miarę stabilnych 60 fpsów w natywnym 1080p potrzeba 4080 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oryginalny Gothic jak wychodził też palił kompy, ale przynamniej wyglądał dobrze jak na swoje czasy.
Oryginalny Gothic jak wychodził też palił kompy, ale przynamniej wyglądał dobrze jak na swoje czasy.
- 9
Srogi kawałek drewna. Dla entuzjastów. A Mikołajczak brzmi jakby kilka tygodni leżał pod stertą głazów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gothic
#gothic
@Izdeb: hehe. Z tym Mikołajczakiem świetny żart, ale niestety prawdziwy. Bywa, że brzmi ok, a czasami brzmi tak, jakby śniadania nie zjadł.
Mikołajczak już w arcanii niedomagał XD
#gothic
#gothic

- 2
@Niss: albo w wieży, albo chata z czerwonym baldachimem, obok Guy'a. Sam powie że można tę chatę wziąć
- 4
W połowie drogi na bagna troche popuściłem w majty jak jaszczury z------y mi Bal Parveza, a ja sam jestem na hita i jaszczurom nie robię żadnej krzywdy
100% gothic experience, 10/10
#gothic
100% gothic experience, 10/10
#gothic
- 0
@niedorzecznybubr: Takjes jak oryginalnym gothicu
- 13
- 1
Dawno tak z-------o systemu otwierania zamkow to nie widzialem
#gothic
#gothic
- 11
@Uncle- Rysław mówił, że na nagraniach było okej, ale w implementacji coś z-----i
Było do przewidzenia, czyli nie poszło xD Zagra się kiedyś na nowszym sprzęcie
#gothic
#gothic
- 1
@eaxata: i5 9600k, rtx 2070, 16gb ram, na niskich z dlss gra wyglądała jak kupa i ledwo 40-50fps z spadkami
@HouseBrand: na takim sprzęcie to se mozesz co najwyzesz dx11 moda ograc na orginalnym gothicu
- 0
Dobra, gdzie tu kasę zarobić na hardzie? Rączka chce 100 bryłek za otwieranie zamków, powaliło chłopa xD
#gothic
#gothic
- 1
#gothic
Widzę po wpisach że nie ma tragedii, za tydzień czy dwa będzie można pograć jak już naprawią co s---------i
Widzę po wpisach że nie ma tragedii, za tydzień czy dwa będzie można pograć jak już naprawią co s---------i
@ShineLow Rysław pisał, że żeby naprawić to wszystko zajmie miesiące.
- 0
@dawidczeta: czyli remake dwójki się ukaże po premierze ps8
@miodeksmrodek: To wy to kupujecie?
@miodeksmrodek: Nie jestem fanem Gothica, ale jak gra jest dla mnie fajna to jest fajna i nieważne ile ma lat. Ważne, że gra w nią sprawia mi przyjemność.
- 0
Na gog games to już jest do pobrania
#gothic
#gothic
Ej jak tu się walczy? Póki co umiem jedynie spamować LPM jak w gothicu 3, ale to chyba kiepska strategia bo mnie kretoszczury przy jaskini neka zabijają w 5 sekund
#gothic
#gothic
@Giga_Przegryw: Ja aktualnie spamuje Q i E prawie w ogóle nie korzystam z myszki i jakoś leci xD
- 0
#gothic #gry
Założyłem temat na steram odnośnie wydajności, nie jest dobrze Panowie
https://steamcommunity.com/app/1297900/discussions/0/563658656215966564/
Założyłem temat na steram odnośnie wydajności, nie jest dobrze Panowie
https://steamcommunity.com/app/1297900/discussions/0/563658656215966564/




























#kiszak #bekazludologuff #gothic #gothicremake