Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
wpisy
Najnowsze
Archiwum

konto usunięte
- 2

niedorzecznybubr
via Wykop- 9
@New_Moral_Order: Arcania to nie kanon

niedorzecznybubr
via Wykop- 3
@New_Moral_Order: Risen
Można gdzieś znaleźć taki zbiór plików dźwiękowych ale do Wiedźmina https://soundofgothic.pl/ ?
#gothic #wiedzmin #gry
#gothic #wiedzmin #gry
@Panjanpan: znalazłem tylko coś takiego https://www.voicy.network/search/the-witcher-sound-effects
- 0
@________________________________: dzięki, ale szukam czegoś innego, potrzebuje dosłownie kilku kwestii z polskiej wersji pierwszej części
- 2
Anulowano kampanie z goticzkiem
@arcxa
https://gamefound.com/en/projects/thq-nordic/gothic-a-shadows-quest
#gothic #grybezpradu #gamefound #gry
@arcxa
https://gamefound.com/en/projects/thq-nordic/gothic-a-shadows-quest
#gothic #grybezpradu #gamefound #gry
@dracar: i bardzo dobrze bo to co tam zaprezentowali to mega padaka. Mam tylko wrażenie, że dla wielkich firm pokroju THQ, crowdfunding to jest narzędzie bez ryzyka do wybadania jaki paździerz można pocisnąć na fali nostalgii. Jak widać możliwości są duże skoro uzbierali ponad 300% w krótkim czasie.
- 36
źródło: 1000019953
Pobierz@qb_city: O bogowie, walka
źródło: Numer 2 final edit
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 22
@bary94pl: JA NIE MOGĘ! NOWE NOWINY Z DOLINY. MUSZĘ O TYM POWIEDZIEĆ LOBARTOWI.
@bary94pl Kiedy idziesz do Canthara po nowe "Nowiny z Doliny" a ten Ci oświadcza, że uja Ci sprzeda bo jesteś zbiegłym więźniem z Kolonii Górniczej ( ͡º ͜ʖ͡º)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 2
@New_Moral_Order: othello mod
źródło: temp_file5896443953598044455
Pobierz@szyderczy_szczur: Cześć tunowyiniezabardzowiemocotuchodziczyktośmógłbymiwyjaśnićchociażtaktroszkę, ale masz długie imię
#gothic #newbalance opłaca się iść w trucizny jako zwiadowca? Gram pod zręczność i musiałbym oddać polowe dmg z tego co rozumiem w zamian za obrażenia czasowe
- 1
- 28
#gothic miły wieczór czas zacząć 😂
źródło: 1000013779
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 1
@ferdynand-kiepski1998: dej
@ferdynand-kiepski1998: ale lepszy feel konsolowego grania
- 2
#gothic #gothiconline #gothic2 #gothicmods #gothicrp #roleplay #roleplaying #rpg #rp
Siema, jak ktoś chce pograć luźny roleplay bez napinki na mapie Nordmaru w Gothic 2 to serdecznie zapraszamy
https://discord.gg/635d3wu7KB
https://www.youtube.com/watch?v=vFUzla45Nwg&ab_channel=NordmarRoleplay
Siema, jak ktoś chce pograć luźny roleplay bez napinki na mapie Nordmaru w Gothic 2 to serdecznie zapraszamy
https://discord.gg/635d3wu7KB
https://www.youtube.com/watch?v=vFUzla45Nwg&ab_channel=NordmarRoleplay

Czy u kogoś też laguje mod dolina zombie i fpsy się tną zwłascza w zamku? #gothic
@Jarkendarion: nie wiem jak dolina ale w innych modach to występuje?
konto usunięte via Wykop
- 0
@Jarkendarion: Tak, to normalne, bo silnik gry nie ogarnia tylu zombie w jednym miejscu. Warto co jakiś czas trochę ich wybijać, bo z postępem fabuły respi ich się coraz więcej
- 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
- 182
źródło: Nowiny z Doliny numer 1
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 33
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@bary94pl: dla mnie ta gazeta jest propagandą działającą na korzyść nowego obozu
źródło: 1000004178
Pobierz- 0
Siema, pierwszy raz próbuje gra magiem i chyba nie kumam jego założeń, albo po prostu ta klasa jest dużo gorsza od melasoe czy łuczników.
Mam jakis 20lvl, poszedlem na dodatek na 15lvl. Sporo poszedłem w zręczność żeby kraść i mieć dodatkowego xp. Mam kule ognia jako główny DMG i mam jakieś 75 many.
Jak gram to zaczynam wypoczęty i jestem w stanie zabić 1 orka wojownika spamujac kule ognia. I spoko. Problem
Mam jakis 20lvl, poszedlem na dodatek na 15lvl. Sporo poszedłem w zręczność żeby kraść i mieć dodatkowego xp. Mam kule ognia jako główny DMG i mam jakieś 75 many.
Jak gram to zaczynam wypoczęty i jestem w stanie zabić 1 orka wojownika spamujac kule ognia. I spoko. Problem
@alverini: możesz zainstalować Uniona na regenerację many, o ile nie uważasz tego za cheatowanie
- 1
- 7
@Qwero: Na razie nie, gram w Obliviona
- 2




























