@dracar: i bardzo dobrze bo to co tam zaprezentowali to mega padaka. Mam tylko wrażenie, że dla wielkich firm pokroju THQ, crowdfunding to jest narzędzie bez ryzyka do wybadania jaki paździerz można pocisnąć na fali nostalgii. Jak widać możliwości są duże skoro uzbierali ponad 300% w krótkim czasie.
  • Odpowiedz
#gothic #newbalance opłaca się iść w trucizny jako zwiadowca? Gram pod zręczność i musiałbym oddać polowe dmg z tego co rozumiem w zamian za obrażenia czasowe
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema, pierwszy raz próbuje gra magiem i chyba nie kumam jego założeń, albo po prostu ta klasa jest dużo gorsza od melasoe czy łuczników.
Mam jakis 20lvl, poszedlem na dodatek na 15lvl. Sporo poszedłem w zręczność żeby kraść i mieć dodatkowego xp. Mam kule ognia jako główny DMG i mam jakieś 75 many.
Jak gram to zaczynam wypoczęty i jestem w stanie zabić 1 orka wojownika spamujac kule ognia. I spoko. Problem
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Taka ładna (lub nie) pogoda...
Prawię południe...

A nie powinieneś przypadkiem zagrać jeszcze raz w Gothicę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gothic
Qwero - Taka ładna (lub nie) pogoda...
Prawię południe...

A nie powinieneś przypadki...

źródło: header

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach