"Spokojnie, wszystko będzie w porządku".
Czuję w kościach, że ten remake dowiezie. Najważniejsze, że twórcy zostawili oryginalny klimat.
Glitche i optymalizację naprawi kilka patchy, w końcu to Gothic, trochę drewna musi być. Najważniejsze, że klimat jest.
A jak coś nie wyjdzie, to plan awaryjny już mamy:
1. Moderzy sami to poprawią.
Czuję w kościach, że ten remake dowiezie. Najważniejsze, że twórcy zostawili oryginalny klimat.
Glitche i optymalizację naprawi kilka patchy, w końcu to Gothic, trochę drewna musi być. Najważniejsze, że klimat jest.
A jak coś nie wyjdzie, to plan awaryjny już mamy:
1. Moderzy sami to poprawią.


































#gothic