#gielda sprzedawać to sivers czy trzymać? łudzę się że kółko zrobi to znowu dobiore ( ͡º ͜ʖ͡º)
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

giga_zdzislaw
- 1
kreeker
via Wykop- 1
@giga_zdzislaw: raczej tak, bo przed chwila kupilem
#gielda ale leszczenie na koniec sesji, nie wiadomo czy coś łapac z banana
#gielda
No cóż, wracamy do czerwieni w portfelu po dobraniu nowych smieciuszkow. 5 pozycji, z czego 3 czerwone xd
No cóż, wracamy do czerwieni w portfelu po dobraniu nowych smieciuszkow. 5 pozycji, z czego 3 czerwone xd
@nie_umiem_inwestowac: zakupy w dniu sądu? Odważnie
- 0
@Skipi1111: między odwagą, a głupotą jest cienka linia. Ja jej nie widzę, bo jestem dosłownie pośrodku (zwłaszcza, że 1/2 mojego portfela to obecnie rxrx i kulr xd)
- 2
@breakdown1: tak było, nie zmyślam
@breakdown1: dzisiaj nastompi piwot tudzież punkt Nemezis. Okniorz odrodzi się nim Peniks z popołów.
- 12
- 8
- 1
@sforce: lepiej wrzuć post jak golisz łeb
- 1
hims najwiekszym smieciuchem w portfelu, bylo do przewidzenia, ale imo z tym jak popularne staja sie peptydy to maja potencjal na naprawde ladny return
#gielda
#gielda
28
Zarząd Orlenu sypie gotówką. Proponuje rekordową dywidendę

Zarząd Orlenu rekomenduje przeznaczenie na dywidendę 9,3 mld zł, co daje 8 zł dywidendy na akcję
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
ladnie to credo odbija
#gielda
#gielda
- 11
Achtung, achtung, szczur gotowy do zanurzenia poniżej 100
#gielda #xtb #meczennicyxtb #gieldowegownowpisy
#gielda #xtb #meczennicyxtb #gieldowegownowpisy
źródło: rat_3010134430
Pobierz- 10
#gielda Stracic mozna 100% a zarobić nieskonczonosc take przemyslcie to lepiej
@nabla-delta: a z kryształami nie mają problemu? #pdk
- 2
- 0
Dziś wyniki poda Amazon i teraz pytanie, sprzedawać przed wynikami czy trzymać? #gielda
Sprzedawać Amazonisko?
- Tak 53.6% (30)
- Nie 46.4% (26)
- 0
@nabla-delta: od 2 lat praktycznie posiadam amazon. Przed wojenną zwała sprzedałem i kupiłem jakiś czas później po tej samej cenie jak sprzedawałem
- 0
No mnie ciekawi czy to cisza przed burzą xd
- 14
Szczur rośnie bez powodu - normalna sprawa.
Szczur spada, bo wyniki są w cenie - metafizyka, spotkanie z najwyższym, tragedia.
#gielda
Szczur spada, bo wyniki są w cenie - metafizyka, spotkanie z najwyższym, tragedia.
#gielda
#gielda
SanDisk nie tak wysoko, bo mam XTB
SanDisk nie tak wysoko, bo mam XTB



















